Kdy došlo k početí? Termín porodu byl dle UTZ 31.7.

hanule112
19. kvě 2015

Ahoj holky.Mám dotaz.Ráda bych se chtěla zeptat,kdy došlo k početi miminka,když termín porodu dle UZ byl 31.7.2014?Nevím přesne,kdy jsem měla poslední MS,tak proto jsem měla vypočítaný termí dle ultrazvuku,ale nejsem si jistá,zdali je to dle UZ přesný výpočet termínu.Díky moc.

bajana
20. kvě 2015

Sono v 1.trimestri je najpresnejšie čo sa týka určovania veľkosti a teda aj veku plodu. Spätne sa teda môžeš dopocitat k domnelému termínu poslednej MS a k tomu +14 dní a máš reálny termín ovulky. Styk musel byť cca Max. 4 dni pred a 1 deň po ovulke

bajana
20. kvě 2015

Môj TP bol 22.8. podľa UTZ, čo by bolo MS 15.11. a ovulka 29.11. Takže u teba všetko mínus 22 dní

hanule112
autor
20. kvě 2015

Já a počty nejde moc dohromady.Me se spis jedna o to,zda jsem počala 26.10 nebo 9.11.Moc díky.

bajana
20. kvě 2015

@hanule112 tak z týchto dvoch dátumov skôr 9.11.

hanule112
autor
20. kvě 2015

No,ono to neni tak jednoznačné.Před porodem,z posledniho UZ jim nesedel termin porodu.Pry se doktor spletl o par dni,takže jak to bylo,to už nezjistim.Jde o to,že s manzelem jsem mela 26.10 styk,pak jsme meli krizi a ja byla s milencem a mela jsem s nim styk 9.11,čehož strasne lituju.Kdyz se maly narodil,rekli mi,ze ma kr.sk.B,jako muj manzel(ja mam 0 negativni),jakou krevni skupinu ma milenec to nevím.Tak pokud ma maly stejnou kr.skupinu jako manžel,tak by mel byt jeho,ne?Leda,že by milenec meltaky stejnou skupinu,ale to je asi malá sance,ne

bajana
20. kvě 2015

@hanule112 ako som písala, najpresnejší je utz v 1.trimestri, pred pôrodom je to veľmi individuálne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru