• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy MUDr. na ultrazvuku pozná, že čekáme mimi?

16. srpna 2017 
@pasackovaovecka V klidu :slight_smile: Ja sla k dr az po 14dnech vynechani ms. To uz bilo i srdicko ale uz si nepamatuju co to byl za tyden. Ale neboj,bude to ok :slight_smile: Jeste se hnizdi :slight_smile:
26. led 2016 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pasackovaovecka to je opravdu brzo, aby bylo něco vidět. Já vždycky chodila k dr kolem 8 tt, protože spousta doktorů pak těhotnou stresuje, že to asi nevyšlo, honí je na krev, na ultrazvuk, přitom stačí chvíli počkat. Dřív chodily ženský k dr, když jim vynechala MS 2x.
26. led 2016 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz Jojo. Tehda jsem dostala pochvalu,ze jsem nesla hned. Musi pak poucovat o moznosti mimodelozniho tehu a ani dr to nedelaji radi. A holky odchazi s placem a vetsinou zbytecne
26. led 2016 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mika251 i tobe moc dekuju. Jak jsem psala, trosku jsem se vylekala. Naskocily mi myslenky ze je to nekde mimo. A videl v tom 4+3 i nejakou zvetsenou sliznici? Dekuji za uklidneni a povzbuzeni :slight_smile: a rovnou i gratuluju :slight_smile:
26. led 2016 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pasackovaovecka jo tak sliznica bola zväčšená, ale to býva i v prípade MS, takže to može znamenať to i ono. Obecne takto skoro je to proste všetko 50:50, mne napríklad ani na to krvácanie nedali žiadne lieky, buď sa to udrží, alebo neudrží. Vzali mi krv, z nej vyšlo HCG pozitívne - no a holt potom už je treba len počkať, či je bábätko v maternici, ale to sa pozná až neskor.

Je mi jasné, že je skoro nemožné nestresovať, ale potvrdenie ultrazvukom je len prvý kročik - potom budeš stresovať, aby bola srdečná akce, do 12teho týždňa, aby z toho nebol zamlklý potrat, v podstate celé tehotenstvo sa len na niečo čaká - je asi dobré si na ten pocit čo najskor zvyknúť :slight_smile:

Držím palce, aby to dobre dopadlo :slight_smile:
26. led 2016 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je presny :slight_smile: o tom straseny o mimodeloznim. Kdyz jsem odchazela z ordinace, dostala jsem do ruky dnesni ultrazvuk, kdyby se mi delalo spatne,mdloby a velky bolesti, tak mam jit rovnou na pohotovost :/ takze proto jsem z toho rakova nesva. Pritom me neboli nic, krome prsou... tak ho necham jeste hnizdit prdolku :slight_smile:)
Holky jste zlate, dekuji !! :slight_smile:
26. led 2016 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mika251 mas pravdu :slight_smile: je potreba si na to zvyknout ze tehotenstvi je jedno velke cekani :slight_smile:) uz se citim o mnoho lepe, uklidnila si me :slight_smile:
Dekujuu :slight_smile:
26. led 2016 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chtela bych se zeptat chteli bysme s pritelem miminko byla jsem 21.6 na gynde dal mi vnitrni ultrazvuk a neco tam bylo melo 4,18mm myslite ze by to mohlo byt mimco moc dekuji
25. čer 2016 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terisek123 tak to Vam snad rekl doktor .....
25. čer 2016 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terisek123 A doktor ti k tomu nic nerekl? Jen ze je tam "neco"?
25. čer 2016 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terisek123 Něco? Co něco? Co ti řekl dr.?
25. čer 2016 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam zase za 3tydny prijit menstruaci jsem mela naposled 24.dubna ale mam to rozhozeny s antikoncepce brala jsem ji dlouho u doktora mi dal vyvolavacku a taky MS neprisla
..... dala jsem si min.6×test a byli tam dve carky ale ta druha byla svetlejsi no tak uvidim za 3tydny taky me porad boli v podbrisku jako bych mela dostat MS a nekdy me tam dost pichne tak snad se zadarilo :slight_smile:
26. čer 2016 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poslední ms byla 11.6.2016, takže bych měla být 6tt, kdy myslíte že bude nejlepší jít k doktorovi na první ult aby bylo už něco vidět?
11. črc 2016 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rousss já byla v 6 tt a už šlo vidět :blush:
11. črc 2016 v 07:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kariii a objednávala jsi se nebo jsi tam šla rovnou?
11. črc 2016 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kariii nechci jít zbytečně moc brzy, ale zase nechci něco podcenit
11. črc 2016 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rousss já byla taky v 6tt., pak znovu v 8tt., kdy už myslim, že bylo i srdíčko
11. črc 2016 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rousss já potřebovala potvrzeni do práce a byly zrovna vánoce a během 2 týdnů tam byl doktor jeden jediný den a další minimálně týden bych nevydržela čekat, tak jsem šla, ani jsem se neobjednala, jen jsem řekla, že jsem asi těhotná podle testů :grinning:kouknul a potvrdil, ale je možné že třeba ještě nepůjde srdíčko, tak klidně můžeš ještě počkat, já byla netrpěliva a běžela jsem hned :grinning:
11. črc 2016 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rousss Každý dr. objednává nebo zve jinak. Takže si svému zavolej a on ti sám řekne kdy máš přijít. Ono taky záleží na kvalitě stroje :slight_smile:
11. črc 2016 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem,já jsem po umělém oplodnění 11ctý den...od devátého dne mám pozitivní testy,dnes jsem byla na prvním ultrazvuku ( vnitřním ) a také mi DR.řekla, že je ještě brzy aby něco viděla a mám přijít za týden znovu,že váček by měl být už vidět :grinning: ale obrázek z ultrazvuku jsem dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: kde je vidět zatím jen zvětšená sliznice a plný močák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2016 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky jsem tu nová mám takovou prozbu jestli biste mi mohli poradit nedostala jsem menstrulaci naposled byla 9.7.2017 . Od té doby nic udělala jsem si už asi 50 testiku :joy::joy::joy: všechny bili pozitivní včera jsem bílá u gynekologa a zem mi řekl ze tam nic nevidí a píchnout mi injekci na vyvolání ms ale bojím se jestli to neublíži mimi muže té me poradit dekuji
15. srp v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Ja jsem mela posledni ms 24.6. a 24.-25.7.jsem jen lehce spinila. Test jsem delala 27.7.a byl pozitivni. Znovu pak pro jistotu 30 a 31 jsem sla k doktorce kde mi potvrdila tehotenstvi cca 4 tydny :slight_smile: Jinak tak injekce miminku neublizi,nekde jsem dokonce cetla,ze to posili to tehotenstvi. Preju hodne stesti :wink:
16. srp ve 22:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka42 predevsim pokud mas pozitivni tt,tak pichat vyvolavacku je podle mne blbost.Mel by ti vzit krev na hcg (pokud to.neudelal,zajdi si jako samoplatce) a definitivne zjistis,jak to s tehotenstvim je.Navic,pokud mas pozitivni testy a v deloze nic nevidi,muze to byt brzke tehu a nebo take mimodelozni.
16. srp ve 23:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka42 To je ale na ultrazvuk strašně časné těhotenství. Ne že by nemohl videt vubec nic, ale me Mudr rekl at prijdu za 3 týdny po vynechání - aby bylo videt srdicko a melo to proste vyznam....
16. srp ve 23:38  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek