Knihy o těhotenství a prvních měsících až roku života

rilwen
12. kvě 2013

Ahoj, budu dělat nájezd do knihkupectví. Ráda bych si koupila tak 2, maximálně 3 knihy o těhotenství a prvních měsících života miminka. Knih je strašně moc, tak se ptám, se kterou knihou jste byly skutečně spokojené. Která vám opravdu pomohla? Pokud přidáte krátký koment o obsahu budu moc ráda. Díky, Rilwen.

jarkalada
12. kvě 2013

já bych neutrácela za knížky, všechno, co se budeš potřebovat aktuální dozvědět, se dozvíš tu na MK 😎 😀

rilwen
autor
12. kvě 2013

@jarkalada to jo, když já stále trochu trpím na knihy. Potřebuju to mít v ruce. 🙂

terezkax
12. kvě 2013

já mám jedinou - "Kniha o těhotenství a dítěti" - Antonín Pařízek

maximka33
12. kvě 2013

@rilwen doporučuji tyto:
http://www.databazeknih.cz/knihy/velka-kniha-o-...
http://www.databazeknih.cz/knihy/denik-nastavaj...
http://www.databazeknih.cz/knihy/babyweb-do-ruk...

první a třetí jsou podobné, takže tu poslední prodávám, kdybys měla zájem. je jen prolistovaná. ta druhá je také moc zajímavá, je z Německa, spousta fotek a vychytávek, tu teď právě čtu.

ssassi
12. kvě 2013

http://www.kosmas.cz/knihy/153224/kniha-o-tehot... o těhu mám jen tuhle. líbily se mi nádherné fotky plodu. četla jsem jen pasáž o těhotenství a přišlo mi to docela dobře napsané. zajímavé jsou kapitolky porodní zvyklosti u různých kmenů a národů.....
a pak doporočuju http://www.kosmas.cz/knihy/146949/bez-plenky/

speedygon
12. kvě 2013

Já si koupila v Levných knihách za 99Kč téměř 400 stránkovou Knihu knih o mateřství a je super...od oplodnění, po průběh těhu až o péči miminka a maminku...je tam řešení některých potíží, spousta obrázků a fotografií.....

katyxq
12. kvě 2013

Kdybych měla dneska kupovat, tak bych určitě vzala Kontaktní rodičovství od Searsových - http://www.vbavlnce.cz/searsovi-kontaktni-rodic... a Bez plenky nebo Koncept kontinua taky nejsou marné. O těhotenství jsem měla knížku od MUDr. Pařízka, co ji doporučuje @terezkax a @ssassi, ohledně přirozeného porodu jsem měla dost informací z předporodního kurzu u soukromé porodní asistentky a čtení doporučení WHO na péčí při a po porodu, o kojení z www.mamila.sk, takže, ač mǎm taky radši papírové knížky, tak jsme na tohle téma nic nekupovala.