Kolik jste přibraly v těhotenství a jak to jde dolů?

mrsnikola
27. srp 2014

Zdravím dámy, jsme v 21tt a řeknu vám, že není půl hodiny, kdybych neměla nějaké jídlo v puse 😀 nic si neodpírám, chci si první těhotenství užít a navíc jsem sama pro sebe nesnesitelná, když mám na něco chuť a nedám si to 😀 ale to víte 40kg navrch taky nechci mít ... teď máme 8kg, což není zlý, ale některý maminky s tím šly k porodu, tak se chci zeptat kolik jste kdo přibrala a jak to jde dolů? 🙂 přeji krásný, co nejméně hormonální den

snecek.v
28. srp 2014

U prv,ní dcery jsem přibrala 8kg a v porodinici jsem nechala šest, další dvě jsem shodila asi během šestinedělí. Teď jsem v 35tt a mám 7kg přibraných, takže to bude asi podobné, teda alespoň v to doufám 😉

mrsnikola
autor
29. srp 2014

@agneszka obézní těhule? 😀 promiň, já vím, že bych se smát neměla, ale to zní tak ...neskutěčně... ale samozřejmě doufám, že porod bude ok a budete v pohodě 😉

Jinak všem moc děkuju za zkušenosti, nechci bombardovat maminky v čekárně 😀 stravu mám opravdu pestrou, občas samozřejmě ujedu, ale není to taková hrůza. No tak schválně, uvidíme.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru