Komu se povedlo ovlivnit/uhádnout pohlaví miminka?

nonacek
21. únor 2015

Ahojky všem
Ženy zajímalo by mne který z vás se povedlo ovlivnit pohlaví miminka ?
Nebo který z vás se povedlo uhádnout pohlaví miminka již v bříšku ?
A zdali se povedlo vašim blízkým uhodnout pohlaví vašeho miminka ?
Ptam se jen zezajimavosti ,protože muj ginekolog je tajnustkař a pohlavi miminka mi asi rekne až pred porodem 😲
a ja uz sem napnuta jak struna . 😀
Děkuji.💙💖

luciebx
22. únor 2015

ja taky hrozne chtela holku.. ale ve skrytu duse sem tusila ze to bude kluk.. meli sme prekvapko takze taky vybarvicka v neutralni.. a kluk jako buk se narodil... ono nekdy telo proste vi...

nonacek
autor
22. únor 2015

@ronyx no vezmeš lžičku jedle sody dáš do kelímku a načuras na ni a když šumí je to kluk a když nic tak holka holkám to hodně vychází 😉

jajulinkaa
22. únor 2015

@nonacek tak to musim vyzkouset 😀

veraakubik
22. únor 2015

Kruci,nemam doma jedlou sodu.... 😀

ronyx
22. únor 2015

@nonacek Fakt jo? 😀 Týýý jo to slyším prvně,tak to teda musím vyzkoušet, dneska povalím do obchodu pro sodu 😀 Pak dám vědět jak jsem dopadla.A pak to porovnáme s uzt 😀 tyhle blbinky mě baví

nonacek
autor
22. únor 2015

@ronyx souhlasim já už vyzkoušela snad všechno 😀
Ta soda mě zajímala trosku víc protože to pár holkám vyšlo to jsem svedek😆😉

nonacek
autor
22. únor 2015

@jajulinkaa
@veraakubik
@ronyx
holky zkuste a pak si to povíme komu to vyšlo 😉

jajulinkaa
22. únor 2015

No to uvidime 🙂 drzim pesti at nam vsem vyjde to co chceme i na utz pak 🙂

ronyx
22. únor 2015

@nonacek Tak u mě bez efetku,žádné šumění 😀 Takže by měla být holka,no to jsem na ty čáry zvědavá na utz 😀

nonacek
autor
23. únor 2015

@ronyx Ahojky,jo tak jestli nesuměla Budete mít holcicku 😀
A kdyže jdeš na ultrazvuk ??

ronyx
23. únor 2015

@nonacek Ahojík,na screening jdu ve středu 🙂 Už se nemůžu dočkat, potřebuju zase toho bobka vidět a vědět,že je vše v pořádku 🙂

nonacek
autor
23. únor 2015

@ronyx to ti věřím ! Taky se těším na další ultrazvuk 10.3.
A také doufám,že bude vse v pořádku.
Tak ať ty naše "holcicky" jsou zdrave a krasne 😀 nato si připijme ovocným džusem 😀
Néé, ale jsem zvědava zda ti řeknou pohlaví

veraakubik
25. únor 2015

Taaak-jsem to taky musela zkusit-soda mlci-ani nezasumi-to znamena holcicku,ze?Tak ze by?Na sceeningu mi ji doktrorka rekla na 60%,podle ostatních babských rad mi to na ni taky vychazi a ted ta soda...Na další kontrolu jdu 3.3.,tak uvidíme.. 😉
@ronyx Jinak drzim palecky at je vse v poradku a at slysis same pozitivni zprávy!

ronyx
25. únor 2015

@nonacek
@veraakubik Ahojík,tak jsem doma ze creeningu.Dopadli jsme na výbornou.Riziko DS je 1:15930 takže super 🙂 Jinak termín se mi posunul o týden.Na 4.9. Prtě je 6,2 cm veliké,bez nožek,takže obřík 😀 Jen to pohlaví si pan doktor netroufl tipnout.Ještě to moc nebylo poznat.Takže si počkáme 🙂 Dneska mi domů dorazil i Angelsounds takže super,ode dneška si toho prcka můžu hlídat sama 😀

jajulinkaa
25. únor 2015

Tak holky nemam kelimek tak sem pouzila sklenku a soda ticho takze holcicka zase asi ,doufam ze utz mi to snad jeste vyvrati za par mesicu 😀

nonacek
autor
25. únor 2015

@ronyx Ahoj kočko,jeeee moc gratuluji k výsledkům ze screeningu.
Škoda,ze pohlaví neslo vidět,já jsem hrozne zvědava.

nonacek
autor
25. únor 2015

@jajulinkaa Ahoj,ty jsi těhotná ?? Já jen,ze test mají dělat těhotné.😉😉😉

nonacek
autor
25. únor 2015

@veraakubik ahojky,, no budu ti držet palečky ať nám ty holky vyjdou !!!😉

nonacek
autor
25. únor 2015

@veraakubik jéé,,, a dej vědět jestli ti holcicku potvrdi😙

teenyel
25. únor 2015

@nonacek mě se to asi povedlo 🙂 hrozně jsem si přála holčičku a někde jsem se dočetla, že se dělají před ovu, protože holčičí spermijky jsou sice pomalejší, ale déle vydrží, zatímco chlapečci se dělají většinou v den ovu nebo těsně po ní, protože jsou rychlejší, ale rychleji umírají. A pak mi to potvrdila další studie, která říkala, že u holčiček dochází k prudšímu nárůstu HCG. Tak jsem se i s manželem vsadila. Na pohlaví jsem se zeptala na 1.trim. screeningu a řekli nám, že na 90% je to holčička. Tak snad nám ji zítra potvrdí 🙂

nonacek
autor
25. únor 2015

@teenyel Ahoj a zkoušea jsi ten test z tou sodou (víše psána metoda)Také si přejí holcicku moc.

mafeska
25. únor 2015

přála jsem si holčičku a máme ji. MOoje ségra mi řekla že to bude holčička ještě dřív než doktoři, nejspíš dle mých těhotenských chutí, měla jsem úplné stejně jako když ona čekala holčičku. Doktoři mi to potvrdili a na dalších ultrazvuzích jsem slyšela to samé takže jsem se s jistotou vrhla na nákupy růžové 🙂

teenyel
25. únor 2015

@nonacek nene, chtěla jsem, ale vždy jsem ji zapomněla koupit 😀

nonacek
autor
25. únor 2015

@teenyel škoda,,, mohla si nám to potvrdit nebo vyvrátit,protože ty jedna vis co v bříšku skrýváš

nonacek
autor
25. únor 2015

@mafeska no presne ... u mě to samé švagrová mne také tipuje na holcicku,, ale nevím ještě

aklin
25. únor 2015

ja jsem si přála holku, ale když se to vezme nebylo to prioritou, hlavně ať je to zdravé. Od samého počátku těhotenství mi mamka pořád opakovala - ty budeš mít holku. Pokud mamka řekne, vždy to vyjde. Nedala jsem jen na její slova. Jiní mi říkali, ty budeš mít kluka, vypadáš na to. Počkala jsem si na utz ve 20. týdnu a bylo jasné pohlaví - holka. Když jsem to mamce oznámila, tak mi řekla, "vidíš to, ja ti to říkala". Pokud budu po druhé těhotná, mamka mi předpověděla kluka. Tak jsem teda zvědavá.

teenyel
25. únor 2015

@nonacek to se zítra uvidí 🙂 doufám, že se minule paní doktorka nesekla 😀

nonacek
autor
25. únor 2015

@teenyel no tak určíte dej vědět jak to dopadlo,Já jsem zvědava.....😙

teenyel
25. únor 2015

@nonacek jasně že dám 🙂 a kdy jste se snažili? My 2 a 3 dny před ovu a pak už ne 😀 Jsem si říkala, že za zkoušku nic nedám. Takže jsem holčičkovským spermijkám dala čas 😀

nonacek
autor
25. únor 2015

@teenyel no my jsme se snažil o od ms do zmeskane ms 😀 každý den 😀 tak nevím,už sme moc chtěli miminko tak sme to vzali od podlahy 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru