Komu se povedlo ovlivnit/uhádnout pohlaví miminka?

nonacek
21. únor 2015

Ahojky všem
Ženy zajímalo by mne který z vás se povedlo ovlivnit pohlaví miminka ?
Nebo který z vás se povedlo uhádnout pohlaví miminka již v bříšku ?
A zdali se povedlo vašim blízkým uhodnout pohlaví vašeho miminka ?
Ptam se jen zezajimavosti ,protože muj ginekolog je tajnustkař a pohlavi miminka mi asi rekne až pred porodem 😲
a ja uz sem napnuta jak struna . 😀
Děkuji.💙💖

hany_bany
21. únor 2015

@nonacek Buď trpělivá. Jestli jsi teď teprve ve 14. tt, tak to ještě pořádně vidět nejde, proto ti to doktor neřekne. Já jsem se to dozvěděla ca ve 20. týdnu na velkém UTZ, taky jsem hořela zvědavostí...
Copak by sis přála? 🙂

petrajavor
21. únor 2015

@nonacek tak pohlaví dítěte se dá určit přesněji až od 16tt což zatím nejsi jak se dívám....
jinak u nás všichni hádali kluka, jen sem v těhu kvetla...navíc mi to vyšlo i v čínském kalendáři....když mi dr řekl, že sem těhule tak to byl první pocit, že to bude kluk (ten sem zahnala a věřila v holčičku)...v 19tt nám dr řekla že je to kluk ....
do porodu máš daleko takže ti to dr řekne, jen musíš počkat

nonacek
autor
21. únor 2015

@hany_bany no je jasné že nejdůležitější je zdraví,ale jako bonus bych brala holcicku😉
Pindika již doma máme 😀

nonacek
autor
21. únor 2015

@petrajavor já vim💋
No mě začali nejvíce provokovat známý rodina kteří hádají ze vypadám ... na holcicku
Jinak vím,že je brzy,ale švagrová je 14 tt také a pohlaví dr. řekl na 60% a mě nic přesto,že mi řekl že už tuší .. 😒

tristizia
21. únor 2015

@nonacek Já kdybych si dřív mohla vybrat, tak bych chtěla holčičku. Od prvních týdnů si však myslím, že čekám chlapečka. Ani mi nejde bříšku říkat žádným způsobem v ženském rodě :D Tak jsem moc zvědavá, co to bude, protože ta síla pocitu na kluka je neskutečná...
Ted už mi je jedno, co to bude, hlavně aby bylo vše v pořádku!

nonacek
autor
21. únor 2015

@tristizia to je mi jasný.
No ja na mimi take mluvim v mužském rodě 😀
Dřív sem si myslela ,že čekám kluka,ale je fakt ze sem samé akné je mi hodně špatně.... a všechny mě tipuji na holku tak už si to taky myslím,že budu mít holcicku
(ale o to větší bude šok jestli čekám kluka)

anduska.x
21. únor 2015

Mně řekla na jednom UTZ doktorka holčičku, říkala jsem manželovi, že si myslím, že to je kluk. Na druhém UTZ zase holčička, řikám manželovi, že mám ale furt pocit, že to je kluk. Na 3.-3D ultrazvuku zase holčička, tak to už jsem jim uvěřila. 2 dny před termínem porodu v porodnici jsem se dozvěděla, že to je kluk 😀 .

nonacek
autor
21. únor 2015

@anduska.x tedaaa😲 no jestli jsi si nakoupila růžový oblečky.....
tak docela průser😲

anduska.x
21. únor 2015

@nonacek Naštěstí ne, manžel nemá rád, když jsou holky od hlavy až po paty v růžový, takže jsme měli výbavičku v neutrálních barvách (až na pár růžovejch kousků, co jsem koupila ,,na tajnačku" 😀

jajulinkaa
21. únor 2015

@nonacek
Tak me je zle po ranu a akne mam taky akorat jsem na uplnem zacatku ..ze bych mela zase dceru? 🙂

hany_bany
21. únor 2015

mně zle nebylo vůbec, ale pleť se mi zhoršila... přesto mi všichni říkali, že mi to moc sluší a že jenom zářím... No a na ultrazvuku doktorka pindíka nenašla. Tak uvidíme. Kdyby se nám stalo to co @anduska.x tak bude manžel skákat do stropu 😀 Taky jsem teda měla pocit, že to bude kluk a pak od doktorky slyším něco o stydkých pyscích a tak... chudák se mě pak ptala, jestli už doma jednu holčičku mám, když viděla, jak mi stuhl úsměv 😀

soda365
21. únor 2015

já jsem teprve 7+5tt, ale už mám vybrané jméno pro kluka (v noci, když se mi zdá o miminku, tak totiž vidím kluka).. Mimochodem jsem si vždycky přála mít holčičku... ironie..jsem zvědavá už teď, jak to dopadne

nonacek
autor
21. únor 2015

@hany_bany je tak to vypadá na holcicku ? No tu já bych brala hne pindíííka už doma mám !
Pleť se mi také zhoršila ... tak uvidim

jajulinkaa
21. únor 2015

@hany_bany ja mam doma taky uz jednu cacorku tak bych radsi kluka tak uvidime 🙂

adelaslaba
21. únor 2015

Tak já jsem si myslela že teď to bude holčička dle ovulace a ono né, zase chlapec. Doktor nám to řekl ve 13tt a taky,že asi ovu byla jindy. Takže i když jsme to chtěli ovlivnit nepodařilo se.

ingrid3
21. únor 2015

Ahoj, nepoznala jsem nic. U prvního jsem měla silný pocit, že je to kluk a byla to holka. A u druhého zase naopak. U dcery jsem měla pleť pěknou a celá jsem se pěkně oplácala , při synovi pupínky a jen málo jsem přibrala. Přitom oba vážili podobně. Pohlaví jsem se vždy dozvěděla po odběru plodové vody cca v 18. týdnu a tam už je to jisté.

majkoz
21. únor 2015

První těhotenství- všichni říkali, že to bude stopro holka, druhý těh., všichni říkali, že holka...Já to v sobě vždycky měla, že cítím kluka, ale nechala jsem si to pro sebe, pohlaví jsme si říct nenechali, ale já to prostě věděla..třetí těhotenství-taky jsem věděla, že je to zas kluk, ale tentokrát jsme si to říct nechali, ale jenom proto, že jsem to cítila, že to bude zas pindík, tak aby nám všichni nepřáli upřímně 😉 konečně tu holčičku 😉

guinea
21. únor 2015

Já jsem měla od začátku pocit, že je to chlapeček, jen jsem si nebyla jistá, jestli nejsem ovlivněná přáním manžela 🙂 Ale ani na chvíli mě nenapadlo, že by to byla holka. Chlapečka nám pak potvrdili jak na velké UTZ, tak z Prenascanu 🙂
A co se týká té pověry ohledně holčiček, které ubírají mámě "krásu" v těhotenství. Sice jsem příšerně přibrala, takže vyloženě krasavice nejsem, ale je fakt, že snad poprvé v životě vůbec nemám akné! A to od začátku těhu. Takže asi na tom něco bude 🙂

prinzesz
21. únor 2015

hele, podla babskych rad, ked sa ti robia vyrazky (akne) na spankoch, je to chlapec.. mne sa robili a mam syna 🙂 ja som si myslela ze cakam dievca.. ale kolega mi povedal ze to bude chlapec.. a mal pravdu!

mysicka_lb
22. únor 2015

Já jsem to měla do puntíku stejně jako @tristizia. I všechny babské metody ukazovaly na kluka..... No a narodil se skutečně kluk🙂

tria002
22. únor 2015

Ja vedela,ze to bude kluk hned, jak jsem zjistila,ze jsem tebotna..
U holky, kdysi, jsem vypadala hrozne. Samej bedar, mastny vlasy, tlusta, uzvracena.
U kluka, ted, jsem po porodu hned shodila, celou dobu mi to seklo, ale jako fakt, bez nevolnosti, jen lehce unavena.

marca22
22. únor 2015

@nonacek Tak mě tedy řekli pohlaví ve 12.tt,ale tušila jsem to už dopředu a trefila jsem se 😉 Jinak myslím že je u tebe ještě brzy,s větší jistotou se pohlaví určuje až ve 20.tt,myslím že do porodu máš času dost 😉

marca22
22. únor 2015

A je pravda jako píše tria uzvracená jsem byla taky,ještě ke všemu jsem měla chutě na slané a maso,když jsem si dala kus salámu tak se mi kluci začli v břiše pěkně mrskat,jako by si to sami vyžádali,přitom jsem to předtím moc nemusela 😀

veraakubik
22. únor 2015

Ahojky,me to rekli při screeningu-to jsem byla ve 14tt..Rekl to ted n 60%,le rekla bych,ze to tipla..Podle babských rad (az teda na zvraceni-to jsem blinkala i při klukach) ostatní se priklani na holcicku.Moc si ji preju,hlavne mam doma-kluk,holka,kluk...Na druhou stranu i chlapecka budu milovat uplne stejne,hlavne aby to bylo zdrave...3.3. jdu na kontrolu a tak se nenapadne zeptam doktorky-a o ton co mi na genetice rekli se ale nezminim-jestli mi to potvrdi,nebo vyvrati.. 😉

lucinka58
22. únor 2015

@nonacek Ahojky, já jsem tušila pohlaví miminka prakticky od začátku. Pleť krásně vypnutá, žádný akné.... Prostě jsem od začátku tipovala kluka (tak nějak jsem to cítila) 😀 A máme ho i potvrzeného 🙂

ronyx
22. únor 2015

@nonacek Zlatko já si začínám čím dál tím víc myslet,že to bude holka 😀 Když jsem čekala Krisťulu měla jsem krásnou pleť,celá jsem jen kvetla a měla jsem chuťě na slané.Teď není den kdy by mi na puse nevykvetl nějaký ten beďar 😀 a mám neustálé chutě na něco sladkého.Tak jsem zvědavá,jestli se to podle těch babských řečí potvrdí 🙂 .Ve středu jdu na screening,tak jsem zvědavá,jestli si doktor troufne tipnout 🙂 Ze začátku jsem chtěla víc druhého chlapečka,ale teď začínám asi víc chtít holčičku 🙂 Každopádně je mi to jedno,když to bude druhý klučík alespoň bude mít Kristiánek parťáka 😉

nonacek
autor
22. únor 2015

@ronyx Čauky💋
No kočko já mam opak teď nechutna mi nic a sem samý bědar i na zádech blee...
tak to mi dej hned vědět jestli ti dr. něco řekne já jsem hodně zvědava.
Nedávno sem si dělala test z te sody a vyšlo mi ze by to mela byt holka ..
A kámošce to ukázalo dobře tak uvidim😉

nonacek
autor
22. únor 2015

@lucinka58 tak to gratuluji. Já si myslím každou chvíli něco jiného,ale tim ze mě rodina tipuje na holcicku tak sem se k nim přiklonila

nonacek
autor
22. únor 2015

@veraakubik držím ti palečky,Také si přejí holcicku , ale co tam je to tam je 😀 nebo není ? 😲😲😲😲

ronyx
22. únor 2015

@nonacek Ze sody? 😀 Co to je za testík,to neznám,ať to taky ze srandy prubnu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru