Komu se povedlo ovlivnit/uhádnout pohlaví miminka?

nonacek
21. únor 2015

Ahojky všem
Ženy zajímalo by mne který z vás se povedlo ovlivnit pohlaví miminka ?
Nebo který z vás se povedlo uhádnout pohlaví miminka již v bříšku ?
A zdali se povedlo vašim blízkým uhodnout pohlaví vašeho miminka ?
Ptam se jen zezajimavosti ,protože muj ginekolog je tajnustkař a pohlavi miminka mi asi rekne až pred porodem 😲
a ja uz sem napnuta jak struna . 😀
Děkuji.💙💖

nonacek
autor
25. bře 2015

@jajinka25 to jsi dobra já na prvním obrázku nevidím nic a na druhém pouze siluetu těla

ronyx
25. bře 2015

@nonacek Já se nedivím,podle toho co mi popisuješ,tak bych asi taky přešla jinde 😒 Asi má těhule docela na háku.A nemá na to dostatečné vybavení

nonacek
autor
25. bře 2015

@ronyx asi to začnu také řešit už mě to nebaví.. když vidím jake máte vy snímky z ultrazvuku a já ......👎

emily2015
25. bře 2015

@nonacek teď to vše dočítám a nestačím se divit,co to máš za gyndaře...vždyť velký screeningový utz ve 20tt trvá opravdu min. 20minut.kontrolují se všechny orgány,vývojové vady s toto během 5minut nemohl stihnout.Navic u prvniho tehotenstvi a i ted jedu na velky utz primo na genetiku a ta kvalita je o necem jinem...to si mohla vidět i na té fotce,co jsem sem dávala...nestačím koukat,co jiný kraj,tak jiné postupy ...z jakého si kraje?

emily2015
25. bře 2015

@nonacek a jinak přeji krásnou dovolenou 😉 a ať vyjde počasí 🙂 a vše co máte v plánu 🙂

nonacek
autor
25. bře 2015

@emily2015 no já jsem z prahy ,ale přestěhovala jsem se za přítelem do chrudimi a tady ničemu nerozumím

nonacek
autor
25. bře 2015

@emily2015 jedeme do Itálie -do Benátek a pak na týden za známima do Berlina

emily2015
25. bře 2015

@nonacek wow,tak pořádně užijte 😉

mishell56
1. dub 2015

Mě ve 12tt řekl, že to vypadá na holčičku a ve 22tt potvrdil chlapečka 😀 😀

veraakubik
1. dub 2015

Taaak,mame po 3 potvrzenou holcicku,takze všechny ty babske rady co vestily holcicku se potvrdily.. 😉

ronyx
2. dub 2015

@veraakubik Juuuu,tak to moc gratuluju k holčičce,to je paráda 🙂 Já už se nemůžu dočkat kontroly a doufám,že už mi taky konečně řeknou co se tam ukrývá 🙂

jajinka25
2. dub 2015

Tak nám dnes potvrdili holčičku 😉

ronyx
2. dub 2015

@jajinka25 Paráda,moc gratuluju 😉

mishell56
2. dub 2015

@veraakubik
@jajinka25 gratuluji 🙂

jajinka25
3. dub 2015

@ronyx
@mishell56 děkuji 😵

nonacek
autor
4. dub 2015

@ronyx Ahojky kočko tak sem se vrátila ještě hodim vanu a hned si musím zjistit co tu je nového.
Co u tebe co mimi už vis co skrývaš?

ronyx
4. dub 2015

@nonacek Ahojík,tak tě vítám zpět,doufám,že sis to pořádně užila a odpočala sis 😉 U mě zatím nic nového,kontrolu mám až toho 10.4. takže pořád stejně. 🙂

nonacek
autor
4. dub 2015

@ronyx je já myslela,že už něco vis. Jo užila jsem si to a teď sem opět v realitě...

nonacek
autor
5. dub 2015

@emily2015 Ahojky ,jak se máš ? A co miminko?......?

ronyx
5. dub 2015

@nonacek Nony u Emily to bohužel nedopadlo dobře ☹ Určitě ti napíše až nabere trošku sil.Psala mi před pár dny a asi teď bobek není schopná moc psát.

nonacek
autor
5. dub 2015

@ronyx fakt jo.... to je mi strašne lito a nevíš co se stalo ? achjo ....

ronyx
10. dub 2015

@nonacek Ahoj kočko,tak jsem doma z kontroly.Mimísek tam řádil jako drak.Paní dr. zkontrolovala vše od hlavičky až dolů.Takže jsem viděla srdíčko,žaludek,ledviny,močový měchýř atd 🙂 Krásně na mě celou dobu koukalo.Mělo obličejíček natočený přímo na sondu.Příkládám fotku malého kostrounka 😀 Jsou vidět krásně očka,nosík a ručičkama si drží hlavičku.Má 17 cm po zadeček.Paní dr. koukala hodně dlouho i mezi nožky a prohlásila,že tam zkrátka nevidí vůbec nic,co by naznačovalo pindíka,spíš viděla náznaky kávového zrna.Prý by si na to nevsadila,ale s největší pravděpodobností to bude KLAUDINKA 😀 .Každopádně 28.4 jdu na to FECHO a tam mi to prý dr. potvrdí 100% .Další kontrola 6.5. 🙂 Pořád tomu nemůžu uvěřit.Nevěřím.že je to opravdu holčička a pořád si říkám,že na Fechu mi stejně potvrdí kluka. No jestli to opravdu holčička je,tak mě čekají oooooooobrovké nákupy,jelikož doma máme skoro vše v modré 😀

ajina10
10. dub 2015

@ronyx to je krasne gratuluji 🙂

nonacek
autor
10. dub 2015

@ronyx Ahojky miláčku jee tak to ti gratuluji 🍀🍀🍀🍀
tak to je krásne moc ti to přeji
hlavně ať je Klaudinka zdravá ....👍👍👍👍

nonacek
autor
10. dub 2015

@ronyx vypadá to že klaudinka na ultrszvuku nám mává 😉😉😉😉

ronyx
11. dub 2015

@nonacek Dobré ránko 🙂 No pořád nějak nemůžu věřit,že bych měla mít holčičku 😀 Fakt jsem si pořád uvnitř říkala,že to prostě je další kluk 🙂 Ráno mě probudila pořádnými kopanečky do močáku,je to teda pěkně nepříjemné,ale zároveň krásné 🙂 Jak ty?Jak pak se cítíš? Taky je ten tvůj brouček už tak aktivní? 🙂

nonacek
autor
11. dub 2015

@ronyx dobre ráno,jo muj pytlik 😀 je dost živý 😀
Zrovna jsem si říkala,že nám to tehu dost utíká ...
Me dost často tvrdne břicho a mimi se jakoby schrby k jedné straně bricha

mirun
11. dub 2015

@ronyx Moc gratuluju 🙂. já jdu na velký utz až 6.5., ve 23 týdnu.tak zatím netuším co bude .-). ted ve 20 týdnu mě nepozvali.....

mirun
13. dub 2015

Tak mi dneska dělala kamarádka ,,prstýnek" a vyšlo jí, že budu mít kluka. říkala, že jí to ukazuje na 100% 🙂. bez pochyb .-). dělá ho často a vždy jí to vyšlo, ještě se nespletla.... tak ještě, že mám schované oblečení po klukách, asi ho zase budu potřebovat .-))))))).

nonacek
autor
13. dub 2015

@mirun mě prstýnek ukazoval holku asi 5 krát a gynekolog mi řekl,že to je kluk 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru