Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

augustka
23. led 2012

@terrik Jsem si uměla vybrat 😀 Tak dej pak vědět, co a jak 🙂

denousek
23. led 2012

holky vsem tady vam gratuluju to je krásný 😵 😵 😵

averena
autor
23. led 2012

A já pudu k doktoru až porodim 😀 😀 on mě má za rebela tvrdohlavýho, tak mu udělám radost 😅

augustka
23. led 2012

@averena No tak to by si byla hodně statečná 😀

piskott85
23. led 2012

@augustka taky jsem čučela tak uvidíme copak mi řekne 😀

piskott85
23. led 2012

@terrik jojo už se moc těším

augustka
23. led 2012

@piskott85 To nám pak hned dej vědět 😉 Ti to trochu závidím, ale já si počkám a snad tam na UZ něco uvidím 😉

averena
autor
23. led 2012

@augustka no jo to já sem 😀

augustka
23. led 2012

@averena Tak to tě teda obdivuju 😀 já už se nemůžu dočkat 13.2. 😉 první kontrola

averena
autor
23. led 2012

Já teda ženy neznám statistiky, ale dřívávějc byly ženský určitě víc spjaty s přírodou a samy se sebou, takže se to tak neřešilo.... dneska dochtoři posílají každou druhou na rizikový , je tam pak víc obav a strachu a to miminkám nepřidá, páč je jasný ,že ty dušičky tam jsou hned od začátku a všechno vnímají atakdál.... 😉

averena
autor
23. led 2012

@augustka no ne já tam samo pudu, protože by se ze mě muj gyndař asi už zbláznil ale budu tam volat až tak v 10 tt. Já jsem vždycky tak jako hodně spjatá s těma mejma zakuklencema, tak myslim, že všechno bude ok 🙂

piskott85
23. led 2012

@augustka jasně hned potom napíšu už se nemůžu dočkat 🙂

augustka
23. led 2012

@averena Ty jo, tak to máš můj obdiv 🙂

averena
autor
23. led 2012

@augustka no jo já jsem strašně obdivuhodná 😝 😀

aagnes
23. led 2012

holky vy jste super nadšené, já si pořád říkám, že já tak strašně nadšená nejsem a říkám si proč, jsem pěkně protivná i sama sobě 😒 my jsme měli jít na umělko, tak proto jsem z toho vyvalená jak taras 🙂 Dříve při planém poplachu jsem byla víc nadšená. Tak nevím. Jo mě bude v březnu 28let, taky nejsem nejmaldší 🙂 U mě je pravidlem, že se strašně na něco těším a pak když to mám, tak to není takový jako před tím. Všem holkám gratuluji 🙂

terrik
24. led 2012

Jé holky, tady je to krásně veselé 😵

@averena máš skvělý rebelský a naturální přístup! 😀

@aagnes tak třeba se brzy tím nadšením taky nakazíš 😉 Takže Tvoje těhotenství je překvapením? Nečekala jsi to?

Jinak už jsem volala Dr a mám přijít v pátek! Je to nějak brzy,ale třeba něco uvidí, třeba nějakou bublinkuuu,jůůů 😅

averena
autor
24. led 2012

Jóóó bublinkyyyy těch já mám spoustu jůůůůůůůů 😀

augustka
24. led 2012

@terrik Ty jo, tak to jdeš brzy, já chci taky ☹

nettaa
24. led 2012

Ahojky holky, můžu se taky k vám přidat? Tohle je téma pro mě 🙂 Já našla svoje první dvě // 22.1.2012. Zatím sem své Dr. nevolala, ale chystám se na to. Ještě chci testovat a sledovat, jak druhá / sílí. Mens. (krom maličkého špinění) zatím nedorazila, tak je to snad na dobré cestě. Co myslíte?

buricovi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aagnes
24. led 2012

@terrik jo jo, moje těhu je velké překvápko 🙂 je to možná tím, že se necítím dobře a jsem protivka 😒

terrik
25. led 2012

@augustka No klidně bych šla třeba až v 8tt,ale tak uvidíme jestli něco uvidíme 😀 A neboj, dočkáš se!
@aagnes A nebo těhu hormony se projevují 🙂
@averena a teď přibyde další bublinka, jů a pak třeba další a další....
@nettaa vítej!! 🙂 To víš, že je to na dobré cestě! A blahopřeju k // 😵
@buricovi Ahoj, taky vítej! 🙂 Blahopřeju k // . S tou bolestí břicha je to normální, mě taky trošku bolí a občas někde píchne, to je dělohou jak se zvětšuje.. Ale jestli budeš klidnější, tak radši zavolej Dr 😉

Joo to je super, že se tu tak množíme! 😀

eliskah
25. led 2012

Ahoj vsem jsem tu nova tak vas vsechny nejprve moc zdravim, jsem po druhem ivf a muj test je pozitivni ve ctvrtek mam jit na kontrolu krve tak jsem zvedava porad tomu nejak nemuzu uverit

terrik
25. led 2012

@eliskah Ahoj! 🙂 Tak to je skvělé, že máš pozitivní testík! A ať máš ve čtvrtek samé pozitivní zprávy! Dej potom určitě vědět 😉

eliskah
25. led 2012

urcite dam dekuju,jeste se tu moc neorientuju nevim jak to tu chodi 😀 ale doufam ze se to brzy zlepsi

augustka
25. led 2012

@eliskah Ahojka, gratuluji ke zdařenému pokusu 😉

eliskah
25. led 2012

😀 😀 @augustka Moc dekuju porad tomu nejak nemuzu uverit,koukam na testy ale opravdu carky tam jsou 😀 😀 😀 ve ctvrtek jedu na kliniku na odber krve tak uvidime,test jsem mela pozitivni 8 den po et,jsem z jednovajecnych dvojcat 😀

augustka
25. led 2012

@eliskah Tak já jsem tomu taky nevěřila, že se nám to povedlo 😉 Já jdu k doktorce až 13.2., tak musím počkat na verdikt 🙂 Tak držím palečky, ať je vše tak jak má být 🙂

eliskah
25. led 2012

@augustka moc dekuju tobe taky drzim palce,a jak dlouho mas pozitivni test?? A jsi po ivf nebo normalni cestou 😀

terrik
25. led 2012

@eliskah tý jo, to jsi měla brzy pozitivní, tak že by taky dvojčátka? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru