Ležení na břiše. Můžu v těhotenství?

18. srp 2020

Ahoj, jsem v 18tt a chci se zeptat zda muži ležet a spát na břiše nebo je to špatný pro mimčo. Dekuji

jjasmina
18. srp 2020

Raději zvolit jinou polohu

areh
18. srp 2020

Záleží na velikosti bříška a jak je ti to pohodlné. Ale obecně je lepší jiná poloha - třeba na boku a nohu přehodit přes kojící polštář / deku...

martinazidkova
18. srp 2020

Já si na břicho vědomě nelehala ale občas jsem se vzbudila a byla na břiše. Nějak extra jsem to nehrotila, pokud mi to bylo nepohodlné, šla jsem na bok.
I teď ve 37. týdnu, kdy skoro celé dny proležím, tak občas na břicho trochu nalehnu, protože jinak se mi neleží pohodlně.
Před těhotenstvím jsem na břichu ležela dost často, takže teď mi to hodně chybí a ty sklony jít na břicho mám pořád

madbetka
18. srp 2020

Dokud mi to bylo pohodlné, totiž než se pořádně vykulilo bříško, tak jsem na břiše normálně spala. Pak jsem ležela tak nějaké napůl na břiše, napůl na boku, vypodložená polštářem. Na zádech spát neumím a na boku mě bolela záda.

krupka3
19. srp 2020

Ja spala v obou teh. na brise tak do 25tt, proste dokud mi to bylo pohodlne - to sama poznas, kdy uz to nepujde.

rnika
19. srp 2020

Dokud je ti to příjemné, tak klidně... ono to pak samo nepůjde a "přejdeš"na bok 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru