• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Má postižené dítě právo žít?

28. května 2015 
Dobrý deň chcela by som Vás poprosiť o vyplnenie mojho dotazníka k diplomovej práci, ak by ste si našli čas, veľmi by mi to pomohlo. Ďakujem. www.iankety.sk/dotaznik/283744305/
11. únor 2013 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte obdivuhodne mamičky. Píšem bakalarsku pracu na temu rodina s mentalne postihnutým dieťaťom. Potrebovala by som vyplniť dotazník. Ak Výs to nezataží, prosím kliknite na link, dakujem
www.iankety.sk/dotaznik/316407293/
14. led 2015 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, omlouvám se, ale natvrdo napíšu, že nevíte co je starat se o postižené dítě. To já mám tělesně postižené dítě a v rodině máme autistu, natvrdo napíšu, že kdyby mi někdo řekl, že budu mít postižené dítě tak jdu na potrat.
14. led 2015 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, je tu vůbec některá, co zastává názor nechat si postižené děťátko, pak se do takové situace dostala a postižené dítě se jí narodilo?
Ono totiž, něco si myslet, předpokládat, že se nějak zachovám, má do reality dost daleko.
Byla jsem přesvědčená, že bych si takové miminko nechala, že k nám takové miminko mělo přijít a my bychom se s tím poprali. Ovšem před 3 týdny jsem byla postavena před krutou zprávu, že by se mé miminko narodilo postižené, konzultovali jsme to s profesory, docenty, genetičkou, dětským neurologem, prošla jsem dalšími vyšetřeními a nakonec jsme se rozhodli těhotenství ukončit. Byla jsem 23tt. Bylo to nejtěžší rozhodnutí v životě, těžko se mi s tím smiřuje, stále cítím velkou ztrátu a bolest v srdci, ale jsem přesvědčená, že jsme se rozhodli správně.
28. kvě 2015 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek