Máme nebo čekáme mimi - holčičku

klarves
8. čer 2009

Ahoj maminky a těhulky,
zakládám tohle téma, (snad už tu není, nenašla jsem ho 😉 ), protože mám doma čtyřměsíční holčičku, ale kolem sebe jen maminky se samýma chlapečkama, takže nemám s kým probírat čistě holčičkovský témata (naušničky, šatičky atd.)
Tak budu moc ráda, když se tu najdou maminky nebo těhulky, co mají obdobný "problém" a přidáte se 😉
Děkuju 🙂

sayast
8. čer 2009

ahojky klarves 🙂
v nedeli nam budou 3 mesice 😉

klarves
autor
8. čer 2009

Ahoj sayast,
tak to jsem moc ráda, že ses přidala 🙂
Kolem mě jsou fakt samý klučíci, až mám pocit, že se těď fakt rodí víc chlapečků než holčiček 😉
Plánujete dát náušničky?

surynka44
8. čer 2009

Ahoj klarves 😉
máme 6 měsíců 😅

sayast
8. čer 2009

sury,ahojky 🙂

klarves,my uz nausnicky mame od 5. tydne 😎

martina26
8. čer 2009

Ahoj holky,
máme doma tří měsiční princeznu a náušničky máme týden 🙂

martina26
8. čer 2009

Say 🙂

surynka44
8. čer 2009

Ahojky sayast i martina26, to se teda máte, jen tiše závidím. Já chtěla malé nechat nastřelit naušničky a řekli mi až od 8. měsíců,tak musíme ještě počkat. ☹

janeyzelvicka
8. čer 2009

Ahojte 🙂
Já mám 10ti měsíční opici 🙂

sayast
8. čer 2009

marti 🙂

my je nechali pichnout na orl ambulanci. chtela jsem aby je mela co nejdriv 🙂

sayast
8. čer 2009

jani 😀

martina26
8. čer 2009

Sury nám je píchaly klasickou jehlou. Já zase chtěla dát malé náušničky co nejdřív, ale nám doktorka řekla že až po první Hexa vakcíně. No co ti budu povídat, týden před píchnutím jsem tady z toho nespala. No ale nakonec malá brečela sice jako tur a já v čekárněě trpěla, ale když mi ji sestřička přinesla tak si jen brekla a pak hned usnula a doma se už smála. Teď už je to v pohodě. Ani to nehnisá (Ťuk Ťuk)

miskastehlikova
8. čer 2009

Ahojky já mám skoro 6 měsíční princeznu

janeyzelvicka
8. čer 2009

Say, jinak se to nazvat fakt nedá 😀
ale ruším kolektiv, náušničky nemáme 😅

sayast
8. čer 2009

nam ani nezaplakala,pry se jen zavrtela kdyz to pichli,za minutku nam ji vratili. pak se mi zdalo ze byla tak 2 dny protivnejsi,ale to k tomu vubec byt nemuselo.

marti,je super ze to nehnisa a dobre hoji 😉

sayast
8. čer 2009

no jo,nam vlastni diskuze jani nestaci vid 😀

janeyzelvicka
8. čer 2009

Say, to bude tím, že teď to nějak upadlo... a mě už nějak neba furt tam kecat do prázdna a čekat, až (možná) někdo zareaguje...

denisa31
8. čer 2009

Ahoj holky, mám 4 měsíční holčičku a náušničky nás čekají za čtrnáct dní. Mě zase přijde, že se rodí víc holčiček, aspoň u nás v Plzni

klarves
autor
8. čer 2009

Tééda, tady se to rozjelo 🙂
Tak mi zatím náušničky nemáme, teď na čtyřměsíční kontrole se chci dr. zeptat, kdy to píchnem 😉 My totiž máme od 6-ti týdnů abdukční peřinu, takže jsem řešila tohle a na náušničky úplně zapomněla. A v porodnici mě taky nenapadlo se na to zeptat, myslela jsem, že se to píchá až po hexe, ale někomu to píchli už rovnou tam. Tak uvidím, co mi řekne dr.

klarves
autor
8. čer 2009

ahoj denisko31,
tak já jsem taky z Plzně a mám zase opačný dojem 😉 Asi se to jenom takhle kolem mě sešlo 😉

denisa31
8. čer 2009

klarves já taky chtěla dřív, ale řekli nám, že po hexe je to lepší, tak jsme radši počkali. Taky si teď říkám, že kdyby to píchli v porodnici, bylo by to možná nejlepší. Jé koukám, že jsi taky z Plzně, tak to se povedlo🙂

sayast
8. čer 2009

nam rekli ze je to na nas, o ockovani pry vubec nejde, jen ze se jim to vetsi miminko lip drzi.
ja mam teda okolo sebe taky spis chlapecky 🙂

klarves
autor
8. čer 2009

Jojo, jsem 😉
No já si to taky říkám. Při tom všem píchání tam (TBC, patičky) by to bylo aspoň všechno při jednom. Navíc jsem někde slyšela, že takhle malý mimi má snížený práh bolesti, což se mi teda zrovna při těch patičkách nezdálo 😀 . Ale spíš jsem z toho byla víc hotová já, jako asi se všim 😉 A kde Vám to píchnou? U dětský nebo jdete na nábřeží?

jannanatys
8. čer 2009

AHOJKY mam skoro ročni dceru a naušničky mame od 1 měsice 😅 😅 😎

klarves
autor
8. čer 2009

Sayast, že jo? Kam kouknu, tam samej pinďa 😀 Sousedky, kamarádky, všude kluci 😉

martina26
8. čer 2009

Mně taky připadlo, že se rodí samé holky, teda lespoň v pardubické porodnici to tak vypadalo.

miskastehlikova
8. čer 2009

máme náušničky 4 dny🙂.ale hnisáme☹...Máme píchnutý

denisa31
8. čer 2009

klarves: Naše dětská to bohužel nepíchá, tak jdeme na Bory na ORL. Malou i na patičky odvezli,takže jsem u toho vůbec nebyla ani neslyšela, což by pro mě bylo i u naušnic nejlepší

jannanatys: a jak to malá snášela? já mám hrůzu z toho, že když jí bude skoro 5 měsíců, že bude řvát a tahat si to, chjo☹

sayast
8. čer 2009

janna,my od 5. tydne 😉

ja chtela nausnicky taky uz v porodce,ale nedoporucili mi to, z duvodu ze to miminko po porodu proziva narocny obdobi a ze ty nausnicky by byli moc. ale myslim ze kdybych chtela a par dr se zeptala,tak by nebyl problem a pichli by nam je uz tam. ale ja to nechala vysumet a tech par tydnu pockala 🙂

klarves
autor
8. čer 2009

Ahoj jannanatys 🙂 Takže taky dřív, než před hexou. No zase, aspoň si za ty ouška ještě netahají. U půlroční a výš holčičky je to asi horší. Aby si za to nezatahala a nějak si neublížila.

martina26
8. čer 2009

Miska a máte framikoinovou mastičku? Já lihovala a při případným hnisání jsem měla potírat, no zatím jsem to nepotřebovala a už to teď snad ani nepřijde. Držím palce ať se to dobře hojí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru