• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Měly jste chutě na slané a maso a čekaly jste holku?

17. srpna 2015 
Mě chutnalo maso a slané věci víc než sladké i před těhotenstvím.Tak nevím :grinning: Nějak na sobě nepociťuju zvláštní chutě :sunglasses:
30. črc 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já při prvnim těhu jedla hodně tatranky,pomeranče,broskve-byl to kluk,u druheho-maso,byla to holka a u třetího oříšky,párky,klobásy a je to kluk
30. črc 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já poprvé banány a pak to přešlo na tatranky a siesty,klidně čtyři za den, maso mi smrdělo a byl to klučík a teď jím strašně slané, o půl noci jsem schopná futrovat samotný salám a to jsem ho dřív skoro nejedla.a tortila z McDonalda...bezkonkurenčí
1. srp 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
V prvním těhotenství jsem maso nemohla vidět ani na obrázku, čekali jsme kluka.
Teď se po mase můžu utlouct. Zase to bude kluk :grinning:
1. srp 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem v obou těhu taky byla spíš na maso, MCdonald, KFC a sladké vůbec a máme dvě holky :grinning:
1. srp 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem hlavně v začátku měla chuť na všechno nezdravý:slight_smile: Bylo mi blbě, ale třeba plátek tlačenky s cibulí a octem mi udělal moc dobře:slight_smile: A vůbec nepiju - ale co jsem těhotná, tak mám na alkohol děsnou chuť:slight_smile: Sladký nemusím vůbec - a to jsem měla před těhu ráda. A budeme mít cácorku;)
1. srp 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mám chute tak na tlacenku s cibuli.kysele a utopence jinak jim vse :slight_smile: nevim co budeme met
17. srp 2015 v 15:04  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek