Mohu být těhotná?

volfelova
15. črc 2019

Ahoj holky můžu se zeptat zda můžu být těhotná když…

Spozdila se mi menstruace o 3 dny a měla jsem ji jen 3 dny většinou ji mám tak 5 až 6 dní každé ráno je mi špatně.. test jsem si ještě nedělala děkuji moc za rady…

jitka_cv
15. črc 2019

Udělej test a uvidíš.

volfelova
autor
15. črc 2019

@jitka_cv to si udělám každopádně jen mě zajímalo zda je to možné 🙂

wafina
15. črc 2019

mě bylo špatně až tak v cca 8 tt, ale furt jsi to dostala...

jaja01k
15. črc 2019

Možné to je.

bucifalek_just
15. črc 2019

@volfelova Tak já zjistila, že jsem těhotná 4 dny před očekávanou menstruací. Bylo mi špatně od žaludku a bolely mě prsa.😊

monika76301
15. črc 2019

@volfelova dle me ne... Kdyz ms byla spis hormonální vykyv... Ale udělej test jak to my tady mame vědět? Kdyby si aspoň poslala ducha tak můžeme hledat ale takhle?

sinicka
15. črc 2019

Tak ja měla menses normalne, ale byvalo mi po ranu asi tyden spatne, zaludek na vode. Musela jsem neco sladkeho, a hroznovou mattoni 😁 pri te menses jsem byla ve 4.tt, podle ultrazvuku o 3 tydny pozdeji 🙂

michaelamondokova
17. črc 2019

Ahoj holky jdu si pro radu , mela jsem ovulaci na konci cyklu - cerven, 4.7 jsem si udelala tehotensky test slabe pozitivni a ten den jsem dostala ms. 8.7 jsem sla na kliniku ivf aby mi udelali rozbor hcg vyslo mi 9, a dr ze to na tehu nevypada ale v tydnu jsem si udelala testy a byly pozitivni i od clearblue. Za tyden 15.7 jsem sla na odber krve ke svoji dr a vyslo mi 27 a ze mi posila na kliniku ivf tak jsem tam sla 16.7 znova udelali naber hcg vyslo mi 39 a ze to nevypada na tehu a ze mozna mimodelozni. Dnes jsem sla do nemocnice na testy a hcg bohuzel kleslo na 24. Samozrejme moje dr i na klinice nic nevideli na utz ( podle me je jeste brzo kdyz budu ve ct 2 tydny od ms ) je mozne ze by to mohlo byt jeste tehu? Kolisal nektere taky hcg a dopadlo dobre? Dnes jsem si udelala tt kdyz jsem prisla z nemocnice a // a byly silne. Diky za rady

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru