Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mohu v 8. týdnu těhotenství malovat zeď válečkem?

baskervile
25. led 2016

Zdravím všechny,jsem v 8.týdnu a rekonstruujeme byt.Myslíte,že můžu malovat ( zeď-válečkem)?A co jste vy z domácích prací nedělali?Děkuji

anetka1701
25. led 2016

ve 36tt jsem lezla v seníku po balících sena a shazovala je dolů... Musela jsem, jinak to nešlo, koně by neměli co jíst. myslím že malovat zed válečkem je fakt v pohodě 🙂

baskervile
autor
25. led 2016

Uf,přítel má vždycky kocoury a já to nemůžu vidět,bych se zvencla 😉 Ale pořád mě pobolívá v podbřišku,tak nevím,no
Máte někdo jiný názor?

andy80
25. led 2016

@baskervile malování válečkem není tak namáhavá práce 🙂 . Při všech těhu jsem chodila do konce do práce, doma jsem dělala všechno, teď jsem i stěhovala skříňky v ložnici.

gita17
25. led 2016

Toxicke vypary z farby su super pokial chces mat postihnute decko

andy80
25. led 2016

Toxické výpary z Primalexu? To snad ne proboha!!!

anetka1701
25. led 2016

:oD :oD :oD

kulatakosticka
25. led 2016

Vyzkoušej, uvidíš. Me bylo v druhém těhotenství ze začátku hrozně blbě, motala jsem se, všechno mi smrdělo. To bych nenamalovala ani kytku vodovkama, na konci těhotenství bych vymalovala i celý panelák.

cilkat
26. led 2016

Taky bych řekla, že pokud se ti nemotá hlava a nesmrdí ti barva, tak není problém... Zvlášť když se budeš hlídat a dávat si včas pauzy.

baskervile
autor
26. led 2016

Děkuji všem,jen mě přítel vyjančil,že to snad nemyslím vážně....Ale on fakt neumí pořádně vymalovat 😠 Jasně,budu to dělat v klídku.A k těm "výparům"- nevadí ani když se používá Savo.Tady je odkaz
http://www.porodnice.cz/poradny/savo-v-tehotenstvi
Tak myslím,že Primalex je slabý odvar

Sem začni psát odpověď...

Odešli