Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Musí se teplota držet pořád nad 37 celé těhotenství?

lenickamimi
16. únor 2020

Ahoj holky prosím o radu když ste těhotné musí se teplota držet pořád nad 37 celé těhotenství

gbp
16. únor 2020

@lenickamimi ja sem merila pouze zpocatku, nez jsem mela prvni prohlidku. obcas sem si zmerila, obcas udelala test pro svuj klid. a je pravda, ze nad 37 byla. ale jestli musi byt a jestli celou dobu, to nevim 😕

lenickamimi
autor
16. únor 2020

@gbp no tak já ještě těhotenství nemám potvrzené MS meska už 7 dní a ta teplota je pořád nad 37 min byla 36.8

gbp
16. únor 2020

@lenickamimi a testem uz je to potvrzene? presne si to pamatuju. clovek jinou kontrolu nema a drzi se kazdeho dne, kdy ta teplota zustane nahore (teda pokud si to tak preje)

lenickamimi
autor
16. únor 2020

@gbp tt byl ještě v pondělí negativní 🙄

gbp
16. únor 2020

@lenickamimi tak mohla byt ovulace pozdeji, nebo se chysta nejaka viroza. ale od pondeli je dlouha doba a jestli MS uz meska, udelala bych test znovu. nekomu ukazuje pozitivne az po delsi dobe. me ukazal tedy uz den po vynechani slabouckou carecku, ale to ma kazdy jinak.

tez83
16. únor 2020

@lenickamimi já jsem dnes 11DPO,od včera na testu duch.Zitra bych měla mít MS a teplota dnes 36,9.

ba2te
16. únor 2020

@lenickamimi Teplota nad 37 být v těhotenství nemusí. To záleží, jakou kdo má BT po celý cyklus. Já mám třeba celkově nižší - takže před ovu 36,0-36,4 a po ovu 36,6-36,8. Což v mým případě znamená, že když jsem byla těhotná, měla jsem teplotu těch 36,8. V den meškání ms mi dokonce teplota klesla z 36,8 na 36,7, tak už sem byla zklamaná, že nic a tt pozitivní. A těhotenství naprosto v pořádku 🙂

lenickamimi
autor
16. únor 2020

@ba2te děkuji za informaci 🙏🤗

lenickamimi
autor
16. únor 2020

@tez83 a máš nějaké příznaky píchání v podbřišku nebo nevolnosti

tez83
16. únor 2020

@lenickamimi podbřišek bolí,a někdy od poloviny týdně mě bolí i prsa...myslela jsem si,že to je od cvičení.

barcachejn
16. únor 2020

Nemusi 🙂 ja jsem 32tt a mam teplotu okolo 36 🙂 a nikdo mi nerikal ze by to melo byt spatne

lachtanice86
16. únor 2020

@lenickamimi no a test dnes?

sylvusska
16. únor 2020

@lenickamimi udelej si dalsi test, pokud i ten bude negativni po tomto meskani, zasla bych k doktorce na krev, pripadne ti da vyvolavacku, ktera bud prijde a nebo ne.

lenickamimi
autor
18. únor 2020

@sylvusska už jsem dostala Duphaston na přivolání MS tak doufám že brzy dorazí ať se můžeme snažit dal 😔

Sem začni psát odpověď...

Odešli