Můžu brát v těhotenství homeopatika?

mandragora
5. srp 2007

Ahoj holky,jsem dost silnej alergik začínající astmatik.po prvním dítěti se mně alergie hodně zhoršila a ted čekáme druhé mimi a je to dost krušný.nechci brát léky,objednání na alergologii to je na dva měsíce,tak jsem si koupila homeopatika Rhinaallergy.trochu to pomáhá aspon celý den nekýchám,jelikož jsem fakt měla strach,že miminko vykýchnu.Ale jsem furt na vážkách jestli to můžu nebo ne.v lékárně mně řekly,že jo,tak snad jo.

beny
5. srp 2007

ahoj mandragoro:já jsem měla problémy s nevonostma a bylo mi doporučeno ať zkusím homeopatika.Kamarádka je taky brala když byla těhu a dost jí pomohly.Takže se to v těhu určitě může 😉 Tak držím palečky a přeju hodně zdravíčka tobě i miminku 😉

mandragora
autor
5. srp 2007

Děkuju Beny,taky si myslím,že by mně to v lékarně asi neprodaly

beny
5. srp 2007

já myslím že asi jo,že to je volně prodejný,ale radši se někde v blízké lékarně pozeptej,a když ne tak si řekni dr.on ti je napíše 😉

petja
6. srp 2007

Užívám homeopatika od Boiron a to Homeogéne 9,když mě začne bolet v krku a nikdy mě nezklamaly,rozhodně 100x lepší,než jakýkoli jiný lék.I na netu se dočteš,že to můžou těhotné...dokonce jsem četla,že se dají namíchat homeopatika k porodu,místo epidurálu a podobných humusů...je ale důležité i složení těch přípravků...například od Boiron se nesmí v době těhu užívat ten přípravek na bolest hlavy,je to snad nějaké analgetikum,či co..

parybka
6. srp 2007

mandragora: nevím, odkud jsi, mohla bych ti doporučit skvělého homeopata z Českého Těšína. Já brala homeopatika na hematom a krvácení na začátku těhu a věřím, že díky tomu už tentokrát vydržíme 🙂
homeopatik se v těhu neboj, ale je lepší to (jako každý lék) opravdu konzultovat s dobrým homeopatem!

mandragora
autor
6. srp 2007

Jsem z Vysočiny,tady jsou také homeopaté,ale objednání trvá tři měsíce,ale děkuji za rady,jsem klidnější.

agatka77
7. srp 2007

ahoj holky, já jsem taky silný alergik a astmatik a mám z toho hrůzu i jak rozdejchám porod.Ted zrovna se mi od víkendu hodně špatně dýchá,problém je v tom,že naši mají pejska a na toho mám velkou alergii,ale zase maj zahradu,tak tam jezdim na víkendy,ale pak mám dýchací potíže.Kamarádka mi dala homeopatikum Rhinallergy,myslim,že je to trošku lepší,než kdybych ho nebrala a od alerkoložky mám dýchátko,kdybych nemohla vůbec dýchat,ale chci ho použít až v krajní nouzi. 🙂

stazina
28. črc 2011

AHoj Holky, chtěl abych se zeptat...dlouho jsem se líčila s astmatem a alergiemi , když jsem byla těhotná poprvé a i během kojení, bvše se i natolik zlepšilo, ež mi dr. oznámila, že její služby nepotřebuji..nyní jsem těhotná znovu, a mám teda docela dýcahcí potíže..problém je v tom, že čekací doba na alergoložuku je dlouhá a ještě k tomu má ted 14 dní dovolenou...a nechi dělat hysteráky někde v nemocnici, protože když to ještě udejchám, tak co , že? Přes den se to dá vydržet, ael někdy vnoci v posteli sedím a docela mě to obtěžuje...v lékárně mi řekla, že léky typu Aerius , Zyrtec a spol. by se se teda moc enmusel, a tak jsem myslela na homeopatika a to mě v lékárně řekli, at navštívím homeopata....ten je v okr. městě, čekací doba je i čtvrt roku...koukal jsem na naet, moc jsem se toho nedozvěděla, tady píšete o nějakým Rhinallergy - ale to jsem četla , že ej jen na rýmu..poradíte mi jin é homeopatikum na dýcahcí potíže? děkuju moc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru