Můžu mít menstruaci ve 4 týdnu?

maruli13
15. únor 2019

Dobrý den, před 2 týdny (v termínu ovulace) jsem měla s přítelem nechráněný sex a udělal se do mě. Posledních pár dní mi otekly prsa a trochu ztmavly bradavky. Obcas jsem měla odpoledne a večer dost nevolnosti. Jenže se mi o den zpozdila menstruace a dnes přišla,tak nevím. Děkuji za radu.

urtica
15. únor 2019

Pokud je to, co do síly, normální ms, tak těhotenství dle mě není moc pravděpodobné. Každopádně test by měl být v tuto dobu už průkazný.

malinkaelinka
15. únor 2019

Klidně jsi mohla otěhotnět, ale odešlo to s MS. Hoď to za hlavu a po menzes zase hurá na to 🙂

elencze
16. únor 2019

Jsou výjimečné případy, kdy ženy menstruují i během těhotenství. Není to moc pravděpodobné, ale pokud máš pochybnosti, udělej si pro jistotu test.

sluckynek
16. únor 2019

Já krvecela v době první ms na těhotenství jsem přišla v 6 TT

lachtanice86
16. únor 2019

@maruli13 přišla ms a víc bych to neresila

vendelinka08
16. únor 2019

To co popisujes je PMS...bradavky tmavnou pozdeji...pokud jsi dostala klasickou menstruaci...tak bych se na tehotenstvi neupinala..jestli chces mit jistotu zkus si test...jinak nevim co jineho poradit.

jajulin
17. únor 2019

@maruli13 nějak jsem nepochopila, na základě čeho jsi usoudila, že jsi těhotná, pokud sis neudělala test. Nevolnosti a všechny ostatní příznaky fakt nepřichází hned po početí, nejdřív v 6. týdnu. MS přišla o den později, to je asi všechno.

nita1984
17. únor 2019

Jediný rozumný postup je, udělat si TT a v tu chvíli je jasno

nita1984
17. únor 2019

@jajulin to, že příznaky přicházejí nejdříve v 6tt není úplně pravda. Já si užívala od 4+3 :-/ A vím to zcela přesně, protože jsem po IVF. Pravda, na začátku jsme čekali dvojčátka, HCG bylo hodně vysoké, takže nejspíš proto i tak brzy příznaky, ale není to nemožné

journals
17. únor 2019

Menstruace ve 4 tt jak to nazýváš je normální menstruace, nejde ani o zpozdění. Těhotenstvím bych to snad ani nenazývala.
To, že jsi "těhotná" víš díky testu, nebo díky příznakům? Ty totiž mohou být krásně vsugerované...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru