Používáme cookies. Více informací zde. OK

Můžu na střelnici ve 4. měsíci těhotenství?

spruzinka
5. lis 2014
Ahoj, jsem na začátku 4tého měsíce těhotenství. Přítel mě chce vzít na střelnici. Je to adrenalin (apsoň pro mě) a je tam šílený kravál. Je to pro mimčo vhodné? Pokud mu to ublíží, nepůjdu tam. Díky za rady
frantiska85
5. lis 2014
Šla bych. V bříšku slyší daleko méně než my venku.
blecha94
5. lis 2014
Já bych šla, mimčo ještě stejně v tuhle chvíli neslyší, jako my, a jestli si to užiješ a chceš tam, tak mu to určitě neublíží. 🙂
veruska007
5. lis 2014
Manžel taky chodil na střelnici, v těhotenství jsem s ním nikdy nešla! Miminko v bříšku taky slyší, vyleká se třeba i hlasitou hudbou či bouchnutím dveří. Na střelnici je obrovský kravál. Myslím, že miminko to musí hodně stresovat. Ono možná cítí i ty vibrace... osobně jsem si to odpustila a radím Ti to samé.
kacca11
5. lis 2014
Znama na rizikovce chodi i na rockove konzerty do O2 areny. Nejsem si jista, jestli je to uplne vhodne v osmem mesici, ale ocivide to neresi.
eileenk
5. lis 2014
Na začátku 4.měsíce mimčo ještě neslyší jako my, až tak koncem 4. nebo spíš začátkem 5. - já bych šla, střelnice je skvělá zábava.
ivet1987
5. lis 2014
Miminko slyší až od 6 měsíce, klidně bych šla.
texetka
20. lis 2014
Mám zbrojní průkaz a chodím střílet. Upřímně, nešla bych do vnitřní. Pokud by to byla venkovní a střílela by jsi jen z zbraně malé ráže, tak proč ne. Ale do kryté osobně ne.

Sem začni psát odpověď...

Odešli