My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

ratatooy
24. zář 2010

@brouk jojo to vím že jsi říkala už dávno že tě ty kosti bolí fuj dva měsíce bych to nevydržela si občas připadám že ze mě každou chvilku musí něco vypadnout nebo že se mi ty kosti zlomí na třikrát 😀
@spark nestraš aby jsi se nedivila a neměla jen 3kg miminko.

spark
24. zář 2010

@ratatooy já? už ted jsme 3,5)))

ratatooy
24. zář 2010

@spark no a třeba se dr sekl o půl kila už jsem viděla že se sekli třeba i o kilo 😎

ratatooy
24. zář 2010

@brouk no právě indikovaný císař to měla známá taky jenže přišla do porodky tady ten vůl je tam furt,mě naštěstí řekl můj gyn že tam půjde to radši udělat sám,no a ona měla holku otočenou taky zadkem a v porodnici teda že to zkusí normálně,holka měla 4,5kg už jen toto je prostě na hlavu jak ji tak mohl nechat,zrovna dneska mi to popisovala´,rodila už teda po třetí ale nebejt prej dobrejch asistentek tak že by ji vůbec neporodila,jak ji chudáka rvali ven,už ji je rok a čtvrt a do te´d prej má promáčklý tmavý fleky na tvářích.

suzanna
24. zář 2010

@spark ja jsem mu ze zacatku davala i tu velikost 50 asi tyden ,protoze se mi zhubnul na 3,70kg a pak i tu 56 velikost,ale ted uz nam jsou maly tak davame 62 mame uz 5 kilo 😀

broukb
24. zář 2010

tak jsem pořád napnutá..a kdo nám to vlastně dá vědět??? 😅 to budeme muset čekat až někdo z Pájčiný rodinky napíše asi...jsem moc zvědavá co to bude 😀 já typuju holčičku

pajka00
24. zář 2010

Holky tak žádná změna🙂pořáed mírně špiním, bolesti od 5-30minut-ale tlak a síla je to teda ořádná...tak uvidíme, jestli se to přes noc rozjede🙂 Pokud ne, tak přemýšlím, že bych tam ráno zajela-jen na monitor a ať se mi mrknou na to špinění...tak zatím🙂) a dík za podporu....No....na to, že to mám celý den-tak žádný pokrok-vidím to ještě na delší dobu🙂 Jo...a pokud se neozvu dýl jak 2 dny, tak jsem v porodnici...jinak se budu snažit každý den přihlásit🙂

suzanna
24. zář 2010

pajka taak super ja myslim,ze uz by to mohlo byt..drzim ti moc palecky at to mas rychle za sebou 😉 🙂

zazy
24. zář 2010

Páji tak držím pěstičky kdyby náhodou už to přišlo

spark
25. zář 2010

@pajka00 😲 no to jsem zvědavá! vzhledem k tomu,že máme stejný termín se i trošku bojím 😵 . Me bolelo včera bříško,ale dneska zase v normálu,tak to bylo asi z té rýmy. Ale nevadilo by mi,kdyby už chtěl prcek mezi nás 😵

spark
25. zář 2010

Ted jsem přifuněla z krámu...no je to čím dál větší dřina 😖 😎

broukb
25. zář 2010

@pajka00 pořád celá???? 😵

vysocanka
25. zář 2010

@spark to mi povidej Spark 🙂)))))))))) je to dílo :D

ratatooy
25. zář 2010

@spark no jo já už nikam ani radši nefuním protože se už fakt nehnu jak ty kosti bolí udělám krok a zlomí se mi asi celá pánev na půl.

suzanna
25. zář 2010

pajka nepise,tak ,ze by???
Holky taky jsme funela anarikala a podivejte Justin uz ma 5 tydnu...no nejhorsi je,ze ty posledni tydny tehu fakt neutikaj...ale dockate se,psaly jste mi to samy 😀

spark
25. zář 2010

Pajka pořád NENAPSALA!!! 😲 Tak to je jasný 🙂 😵

suzanna
26. zář 2010

jo jo taky si myslim 🙂 Jsem napnuta co to je jestli holcicka nebo pribyde dalsi klucik 🙂

rezulka
26. zář 2010

Ahoj těhulinky, mohu se k vám přidat se svým bříškem? 🙂 😀

broukb
26. zář 2010

Jéé no tak to už určitě je malá ,,Pájka" , nebo malej ,,Pavlik" na světě to by se nám jinak ozvala ne? 😀 Téda já jsem napnutá...

@rezulka ahoj určitě se k nám klidně přidej, jen abysme tě tu moc nestrašili tim našim fňukánim závěrečnym 😉

rezulka
26. zář 2010

alespoň budu vědět do čeho jdu 🙂 😉

spark
27. zář 2010

Dobré ráno při pondělku! 🙂
@rezulka vítej!
@broukb co ty tvoje dvojčátka? Jak se cítíš?
@suzanna krásné nové fotky Suzan!!
Holky já jsem s tím monitorem asi vážně nalítla! Nic nepřišlo a prachy v řiti 😠 Přijdu si jako malá ,blbá,nezkušená husa. 😠

broukb
27. zář 2010

@spark dobrý ránko,
a kdy si posílala penízky??určitě ještě dorazí...psala ti ta pani, že peníze dorazily a že monitor posílá??
Jinak já no co já...nic...bohužel 😖 Kdyby mi od začátku všichni neříkali, že mám počítat o měsíc míň, že dvojčátka se v průměru rodí okolo 34. týdne tak bych byla asi v pohodě...takle furt čekám jak ten blbec a ty moje klíštátka se tam spokojeně vrněj a nikam se jim nechce 😅 Takže si už dlouho nic neplánuju, každej se mě furt ptá kdy už a co a jak což je nejvíc na budku. Břicho mám kleslý už tak 14 dní a to mi všichni tvrdili, že do týdne porodím a nic ☹
Pomalu už začínám věřit, že to dotáhnu až do úplnýho konce, císaře mi budou dělat kdyžtak až týden před termínem, takže 20.10. 🙂 tak aspoň budou mít hezký datum.
A co ty jinak?? jak je?? u tebe už to taky může být každou chvilku viď?

antoaneta
27. zář 2010

Ahoj holky!
teda z té pájky jsem taky napnutá 😀 jestli už jako jo, a co to bude.
@spark to by bylo i něco pro tvoje nervy, co? Stejnej termín..... 😅
@suzanna jsem moc ráda, že je u Vás vše v pořádku a že jsi tu zase s námi, ikdyž je jasný, že Justýnek tě plně vytěžuje 😀. Fotečky jsou krásné. Jde vidět jak se mu doma hezky daří a jak je štastný 🙂
@rezulka Taky tě vítám, je fajn, že se k nám někdo zase přidal, je to dobré znamení, že to těhulkovské štěstí neusnulo někde na vavřínech 😀 Teď ještě aby se přidávaly i další, aby si tu za chvilku nezůstala těhu sama 😕 my už to tu každá máme za pár 😅
@broukb jsem moc ráda, že tě tu broučínku ještě vidím. Víš, jako 3 v jednom 😀 Vím, že si chuďátko určitě už z toho unavená, mě stačí v bříšku to jedno a v noci už nevím jak ležet apod. Ale věř, že nakonec to, že ta tvoje mimuška budou krásně baculatá a šikovná všechno zvládnout samy a taky, že je určitě pak už pustí i s tebou rovnou domů, tak to ti bude největší odměnou a dárkem, za všechny ty nešvary teď s tím spojený. Říkej si třeba......., že za každý další den co je budeš mít ještě v bříšku, tak to bude třeba jeden vlásek pro Vanesku. Když ještě vydržíš, tak ji pak můžeš udělat rovnou culíčky!!! 😀 😀 Uvidíš jakou pak budeš mít radost z té své krasavice!!! Jen nevím, co by mohlo růst Samíkovi 😅 sice mě něco napadlo, z čeho by měl pak radost zase určitě on, ale to se na tuto ranní diskuzi ještě nehodí 😀 😀 😀
@vysocanka Ahoj beruško, jakpak ty se máš? Všechno v pořádku? A co domeček? Rekonstrukce dokončena? Na miminko všechno připraveno? U nás všechno ještě při starým. S prací jsme sice o něco málo pokročili, ale ne tam, kde hlavně potřebujeme. Miminko za rohem a místo pro něj, ještě žádný....... 😔

spark
27. zář 2010

@broukb
Právě že co jsem poslala penízky,tak se paní neozvala 17.9. tak se smiřuji s tím že jsem blbá))) 😠
jinak jsi docela držák s dvojčátkama teda...všechna čest! A ještě nevíme do čeho jdem,vid? mě už taky lidi začínají volat,jestli jsem celá a tak..... 😕 Navíc Pajka měla stejný datum jako já a ta už se určitě rozdvojila. takže pozoruju každý vrtoch v břiše,jestli něco nového. 🙂

vysocanka
27. zář 2010

@antoaneta ahojky, nene kdepak jeste to neni vse ale dneska konecne zacnu davat veci co jsem svezla vcera od nasich do skrine pro malyho.
Ale oproti tobe uz je to asi ok.
jeste to neni tak jak bych si to predstavovala, ale vymalovano je uz vsude, vycisteny koberec v loznici ale prach porad lita... to bude asi beh na dlouhou trat. 😒
Jinak je to mazec uz jsem fakt neohrabana bricho mam jak balon funim jak medved a s timhle neco delat to je celkem mazec.

Moc myslim na Pajku taky myslim ze uz to ma za sebou vsechny ostatni vas zdravim, omlouvam se, ale posledni dva mesice sme meli z bytu kulnicku na drivi, takze se u PC vubec nechytam.

tak papa kocky :D a drzte se uz jsme skoro ve finále... 😵

ratatooy
27. zář 2010

ahoj holky tak já myslím že pajka už to má fakt za sebou,nebo si ji tam nechali a uvidí se.mi jinak nic nového manža se mě furt ptá jestli už pojedem ale pochybuju myslím že to taky vydrží až do plánu na císař.ale ty bolesti jsou děsný kdyby mě to bolelo jen při chůzi ale už i v leže furt v tahu.dneska jdu dochystat tašky do porodnice 😀

spark
27. zář 2010

@ratatooy ja mam nějaký divný křeče do bříška,tak jsem raději ted dosypala do tašky co tam ještě chybělo a ted budu čekat 😀 Muj manža ted jezdí dělat někam 70 km od nás takže jestli to na mě přijde,raději si zavolam sanitu,nebo on by jel jak šílenej...uplně ho vidim. 😀 to vůbec nemluvim o tom jak nakupuje zásoby na oslavu!! To jste neviděli! ještě že nebudu doma! 😀
@antoaneta no právě že jak má Pajka stejný termín,tak já už vážně jen čekám.
Jinak se mi hrozně motá hlava z té rýmy. Nikomu to nepřeju. 😠

spark
27. zář 2010

Kde zase jste???

zazy
27. zář 2010

ahojky děvčata,
všem Vám budu držet pěstičky at to zvládnete.Na jednu stranu Vám závidím,že už budete mít ty vaše uzlíčky za chvíli u sebe,ale taky se dočkám
Rezulko,tak to tu budeme asi válčit spolu

ratatooy
27. zář 2010

@spark jé tak to bych chtěla vidět ty zásoby ještě že manža to budou slavit v hospodě takže mi snad zůstane byt tak jak ho tu zanechám 😲 abych nepřišla a neměla prvně půl dne uklizení 😀 to by mě trefilo.
ty křeče jsou nepřijemný ale když jsem na pásech viděla jakou to udělá křivku jen takovou pidi a jaká má byt pro porod tak si to ani nedovedu představit a nakonec budu aji možná za císaře ráda. 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru