My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

broukb
27. zář 2010

@antoaneta ty jsi sluníčko viď? 😵 Umíš krááásně povzbudit moc ti děkuji 😵 Jinak si mě moooc pobavila 😀 😀 😀 Ono se těm mým prcoškům stejně ven nechce, tak si budu muset ještě počkat. Ale už se na ně moc těšim a tak nějak bych asi byla klidnější, kdybych věděla, že jsou v pořádku venku, než když nevím co se v bříšku děje. I když je pravda, že jsou většinou vidět jak jsou tam nahuštěný, takže si je můžu v klidu osahat 😀 a hlavně pořád škytaj....a to na přeskáčku a několikrát denně 😀
@spark kočko to je ještě asi brzy, třeba to ještě dorazí a nebo je třeba na dovče, má nemocný dítko, nebo tak něco..počkej do pátku a pak jí začni bombardovat zprávama 😉
Nestraš ještě ty s křečema v bříšku, holky já tu snad nakonec budu strašit poslední ne??? 😀 😀 Já mám tašku tak na půl zbalenou třeba kosmetiku si tam budu muset doházet potom..tak vždycky když mám nějakej pocit tak mi v hlavě jede co tam ještě musim dodat 🙂 vsadim se, že pak půlku stejně zapomenu.Jo a taky si vždycky říkám, že pak na rychlo budu muset skočit do spršky červstvě se oholit, protože teď na to samo lehce prdím, páč už je to úkon na půl dne 😝 No a co se tady bude dít po porodu o tom radši nechci vidět..kamarádi manžovi furt říkaj, že s dvojkama domu nepůjde dřív než bude lézt po 4 ..tak jsem mu říkala, že pokud mi tu nenablije do postýlek, tak je mi to fuk 😀
@zazy vždy´t tobě to taky utíká to je děs...přijde mi to docela nedávno když jsem byla jako ty a připadala jsem si, že už jsem šííííleně daleko 😀 Takle ti to rychle uteče, jen ten konec se pak vleče až hrůza.A už víš, co budete mít???A jména?? a nebo si to nenecháš říct???Hlavně se hezky drž ať se u tebe mimuškovi ještě dlouho líbí 😉

Holky a nechcete někomu nechat číslo, nebo tak něco, ať tady vždycky nečekáme týden, než se dozvíme že někdo porodil?? O mě vám teda dá vědět kamarádka co sem na koníka taky chodí, už je nastartovaná, že to bude první kam dá vědět 😀

zazy
27. zář 2010

Broukb
Ale jo najednu stranu mě to utíká,ale už bych chtěla mít mimi u sebe.Budeme mít holčičku a jmenovat se bude Veronika.
Ve středu mě čeká kontrola,ted chodím po 14dnech,protože mám kolísavý tlak,tedy spíše vysokej a bílkovinu v moči.Tak uvidíme jak na tom budu tentokrát.
Děvčata,kdy jste si začali prát hadříky na mimi???

vysocanka
28. zář 2010

Já jsem je zacla prat kolem 30.tt 😀

broukb
28. zář 2010

@zazy já taky po 30.týdnu..ale trvalo to docela dlouho tak 3 týdny určitě..když to děláš postupně je toho hodně 🙂

vysocanka
28. zář 2010

jj souhlasim s Broucinkem :D

pecicka
28. zář 2010

ahoj kočenky🙂
koukám, že brouček ještě celý, ale pajka se nám někde ztratila,že?

broukb
29. zář 2010

@pecicka ahoj peci, jak ti je, všechno v pořádku??? Já ještě držím a Pájka nám asi porodila, jenže nám nikdo nedal vědět ☹ takže jsme tu ak na trní jak to u nich dopadlo.Jdu na kontrolu, tak se ozvu až přijedu..doufám, že už budu mít nějaký novinky, třeba jako že jsem na 8 prstů otevřená 😀 😀 no asi to nehrozí, ale stejnak jsem zvědavá. 😉

A co je zase s váma zbytku??? ted už musíte každej den něco napsat, ať víme, že ještě držíte 😝

vysocanka
29. zář 2010

Ahoj Peci tedka koukám, že máš termín 9/2 + to já měla transfeeeeeeeeeeeeeeer 🙂)))))))))))

jak se citis?

spark
29. zář 2010

Ahoj holky!
@broukb našla jsem tu paní na nepoctivci.cz....no 700 vriti..at si je užije kravka.

Holky sbíráte někdo ty telefonní čísla? Aby jsme daly vědět?

ratatooy
29. zář 2010

@ahojky tak pajka furt nic?
@spark a odkud ten monitor byl?mi máme z aukra odsud vždycky vše přišlo v pořádku a jestli to byli nějaký stránky k nakupování tak tam musí být i někdo kdo to hlídá?
za chvilu se řítím na ko to utíká po týdnu tam chodit tak jsem zvědavá jak jsme na tom,musím dr říct jak mě hrozně furt bolí břicho,manža si už to plánuje na příští čtvrtek tak to jsem taky zvědavá.

ratatooy
29. zář 2010

s tím číslem je to dobrej nápad to by chtělo aby nám dal číslo někdo kdo tu ještě nějakou dobu bude aby jsme na něj poslali sms a pak by to sem napsali. 😉

broukb
29. zář 2010

holky mastim taky na KO..pak se ozvu..zatim ppááá

spark
29. zář 2010

@ratatooy mimibazar. Aukro mě taky nikdy nezklamalo. Taky jdu dnes na kontrolu 🙂 Asi si domluvím ten císař,akorát že budu muset do menší porodnice za město.

ratatooy
29. zář 2010

tak jsme po ko a šimonek se nám narodí 15.10 už jsme objednaní 😕 ale jsem z toho dneska taková uřvaná že nevím jestli jsem ráda že jdem na císaře nebo nejsem ráda,chjo asi hormony začínají pracovat 😀

ratatooy
29. zář 2010

@spark tak z mimibazaru se mi taky nikdy nic takového nestalo a tak tam taky musí být nějaký zprávci jak na aukru zkus to vysondovat a kdyžtak to nahlásit,schválně tam jdu mrknout

broukb
29. zář 2010

Tak jsem se vrátili z poradny, no nejsem z toho moudrá..dětičky jsou menší než jsme čekali Vanesska má 2580g a Samík 2546g jsou teda oba v pořádku a Samík má 2cm háro 😀 normálně mi dr na utz ukazovala jakýho má pankáče. Jen si máme sami rozhodnout, zda chceme rodit normálně, nebo císařem 😖 a to teda nevim jak si to mám rozhodnout sama, když jsem nikdy nerodila ☹ Každopádně podle nálezu by to do týdne mohlo být, pokud ne tak za 14 dní císař. Jsem z toho trochu zdrchaná, protože nevím co je lepší..císař je asi lepší pro děti jako bezpečnější, zas normální porod se líp hojí a po tom nebolí..tak a teď co je lepší??? Trochu mě zaráží, že ti nejsou schopný sami říct..víceméně mi dr řekl, že se většinou dělá císař a že on by se k tomu klonil, že je to jednodušší..jenže jednodušší pro koho?? pro ně, pro mě, nebo pro děti??? 😝

ratatooy
29. zář 2010

@broučku tak koukám že máme stejné pocity,ale já to mám jasné že císař to by se musel stát zázrak aby se otočil ještě a rodily by jsme normálně ale ať to radši je tak jak to je pak bych zase byla vyvalená z toho že je to zas jinak,radši si zvyknu na představu že jdu na císař a hotovo,já myslím že je to na stejno každý má pro a proti ale u tebe s dvojčátkama je lepší asi císař,kdyby se nedej bože během porodu něco zkomplikovalo a museli tě odvézt na císaře tak už je lepší jít na něj rovnou bez porodních bolestí,moje kamarádka na něm byla před dvouma rokama a te´d jsem si sni psala tak říkala že první den ležíš ale večer že už tě rehabilitační sestra rozcvičí a jdeš do sprchy a pak že už to jde,že si člověk zvykne,a je lepší a bezpečnější plánovaný císař než akutní tam se nedá na to moc připravit a miminka nebudou vystresovaný z porodu a nebudou zmačkaný a myslím že budou i klidnější a spokojenější.

spark
29. zář 2010

Tak jsem přišla z kontroly ajdu také na císaře. Akorát o tom nic nevím,tak se musim poohlédnout. Mám se bát?

spark
29. zář 2010

Je tady někdo kdo rodil přirozenou cestou,ale i císařem?? 😒

ratatooy
29. zář 2010

@spark neboj je nás víc a když to máš plánovaně tak se není čeho bát,taky jsem z toho trochu vedle a newvím co mě čeká

ratatooy
29. zář 2010

a kdy jdeš?tak za týden?

zazy
29. zář 2010

Ahojky děvčata
tak to si aspon nebude mít co závidět,když budete všechny císařem
A já se za 10 týdnů přidám k Vám
Jinak já dneska měla kontrolu,moc mě nepotěšili,měla jsem tlak 150/105,takže už to dospělo do stádia,že mi chtě nechtě dr musela dát prášky na tlak.Navíc místo aby se mi placenta stáhla zpátky,tak ne a na 90% budeme mít císař,tak takhle moje kontrola.Na další jdu příští týden,kvůli tlaku.Takže Vás s císařem budu následovat.Nevím,co je lepší,kámoška ted rodila 24 hodina říkala,že by brala císaře,tak nevím.
Všem Vám držím pěstičky

pecicka
29. zář 2010

ahoj kočenky, já bych tady ještě asi nějakou dobu měla pobýt, tak kdo chcete poslat sms na můj mobil, nění v tom problém to tady napsat🙂 734 457 603 Jana Zápecová
jinak koukám, že tady řešíte císaře, myslím si, že než podstupovat nějaké riziko, tak je lepší jít plánovaně na císaře, přežily jsme daleko víc a ty uzlíčky štěstí nam to vrátí,no ne?

broukb
29. zář 2010

@pecicka já na tebe myslela, že by si byla taková spolehlivá spojka 😉 takže kočky jsem pro psát Pecičce! šup všichni si opište telefonek ať nám můžete dát hned vědět...
@spark tak ty taky jo?? no to je radost koukám, že jsme tady všichni poctivý císařáci 😀 Jinak císař je v pohodě co se týče toho, že nikde nehekáš a netrpíš před ani při..jen po je trochu blbý,že si první den na Jipce a mimi nevidíš ☹ a prý to potom bolí..no klasická břišní operace. Ve finále si myslim, že je jedno jak rodíš obojí má něco do sebe a císař je zas bezpečnější pro mimi a co si budem povídat dole zůstaneš stejná 😝 U normálního porodu je zas rychlejší rekonvalescence po...takže si člověk asi nevybere.
Já se rozhodla, že to nechám na tom na co se budu cítit až se to rozjede, nebudu se dopředu trápit co je lepší uvidim prostě jak se mi to bude zdát v tu chvíli lepší.
@zazy teda ty taky nějakej problémek ?? Tak hezky odpočívej a nic namáhavýho nedělej jo? Ať to pěkně dotáhneš do zdárnýho konce 😉

ratatooy
30. zář 2010

@ahojky tak můžeme dát vědět pecičce,já už jsem domluvená i se spark ale ta může být zrovna ještě v porodnici,holky u nás po císaři ani na jipku nedávají jsou furt na porodnici na šestinedělí jen blíž u sesterny,včera jsem měla takovej blbej den,že jsem z toho byla vedle a dneska už jsem zas vysmátá že si tam půjdu pospinkat a bude to. 😀 žádný hekání,tak to vidíte jak se ty nálady střídají ale myslím že co vše už jsme podstoupili pro miminka tak tohle už bude pro ns hračka a hlavně už uvidíme ten malej výsledek 🙂

ratatooy
30. zář 2010

normálně vám musím říct že máme taky menší potíž s kočárkem nakonec aby to stihly,měli jsme ho mít do konce září,šla jsem do obchodu a že tam ještě není že teprve pán pro ně pojede,poslali nám sms že koncem tohoto týdne přijde tak volám do obchodu jestli tam je a nakonec ještě poslali jinej s jinou látkou než jsme chtěli tak prej příští středu se pro něj pojede,tak jsem zvědavá aby jsme ho vůbec měli doma nachystanej,naštěstí na to mají ještě dva týdny

pecicka
30. zář 2010

ahoj holky🙂
já koukám, že pajka pořád nic,že? A chtěla bych se vás zeptat, když jste byli v těch týdnech jako já, měli jste občas píchání a nemůžu říct že bolest, ale sem tam jako křeč a nevím jestli to je podbříek, nebo slabina? Ono to hned zase přejde, ale docela nepříjemné. Říkala jsem to i naposledy doktorce a vše bylo v pořádku, čípek že drží a uvnitř vše jak má být, tak nevím.......napsala mi calcium s vitamínem D3, že je to dobrý na slabiny a stydkou kost a magnesium, ale toho jsem měla málo v krvi při odběrech, tak snad to bude dobrý. Asi je to opravdu tím, jak to všechno roste a natahuje se to.....jinak na vás stále koukám i když třeba nepíšu a jsem zvědavá, kdo z vás ted bude rodit 🙂
jinak holky já rodila toho druhého koncem pánevním a měl 4000g a bylo to hrozné, tak raději císaře. Držím všem palečky a jsem s vámi 🙂

suzanna
30. zář 2010

Ahoj Holkyy 🙂
Tak pajka se jeste neozvala...porad na ni myslim acasto nakukuju,no ale nemam cas moc odepisovat...
Vsem preju at uz to mate co nejdriv zam sebou 😉 at uz si taky muzu prohlizet fotecky mrnousu 😅

spark
30. zář 2010

@pecicka taky jsem měla to píchání,prý jak se roztahuje děloha. Dostala jsem jen magnésko a po pár týdnech to přešlo 🙂
Jinak díky za podporu k císaři. Včera jsem to řekla tchýni a v telefonu se rozhostilo hluboké ticho a pak mi to začala vymlouvat,ani nevim pořádně proč...jo,že to je operace 😒 tak jsem ráda,když mi to někdo nevymlouvá 😅

pajka00
30. zář 2010

Ahoj holky....tak jen v rychlosti-než si vás pak v klidu dočtu-jak vás už určitě napadlo-byli jsme v porodnici🙂 Malá se narodila 25.9. ve 2.22 v noci.....jeli jsme o půl 12 do porodky, Dr. řekla-že to bude na dlouho,že to teprve začíná, tak jsem poslala tatínka domů, aby se vyspal a ve 2 jsem mu volala, ať okamžitě přijede....takže valil 170 přes město a to už jsem ležela na sále.....a za chvilku se malá narodila🙂 Celkem 2,5 hodiny....super. Máme Viktorku 3480g a 50cm..narodila se o 14 dní dřív a i tak byla macek🙂 Nechali si nás v porodnici o den dýl, protože měla žloutenku. Tak..a teď si musím přečíst-co nového🙂 Při chvilce dám fotečku. Má černé háro po tatínkovi-ale podoba....no všechny mimča v ty první dny jsou stejné....takže to zjistíme až časem🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru