• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My holky těhulky z "Čekání na IVF" :)

16. října 2012 
Tak koukám že jste měli založit téma spíš o dvojčatkach to je sama dvoj tady se vám to nějak zadarilo:slight_smile: no ale mi by taky měli že jo kdyby jsme si nenechali dat prozřetelne jen jedno.
11. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno kočky.....po umělém oplodnění je 50% šance, že budou dvě :grinning: takže to tu budeme mít nejspíš 50/50
12. bře 2010 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky
12. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.no to asi bude protože jedno mimi si nechá málo kdo protože se bolí že to nevyjde.ale dr.mi říkal že už i u dvoj.by to pro mě bylo dost riziko. Ale já věděla že nám to vyjde s jedním.tak letos těch miminek bude fakt až moc.budou vyprodány kočárky:slight_smile: kartařky měly pravdu.jen já už vím asi o 10maminkach a to bych zrovna u nich nečekala.
12. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, letos je jakýsi úspěšný plodný rok-super ne?:slight_smile:) Teď už jenom,aby vše bylo v pořádku a zaplníme za 3 roky školky:slight_smile:
12. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočiny,
noo to teda já mám kolem sebe strašně miminek a těhulek :wink: Dneska budíček v 5.45 na záchod a pak jsem musela normálně vstát a vzít si aspoň banán, jinak bych hlady neusnula :grinning:
Cibko ahuj jak se cítíš????
12. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem zvědavá co ta Pecička..od rána na ní myslim :wink:
12. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj broučku, jsi zlatíčko, odběry jsou za mnou, výsledky budou v 13hod, tak se uvidí, bojím se, že to špatně dopadne :frowning2:
12. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zdravím všechny sluníčka tady :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj se zlatí, už brzy budeš vědět na čem si a to je pořád lepší než ta nejistota :wink: dobře to dopadne uvidíš...a nezkoušela si testík?
12. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajka jo školky tak ty tady jsou plný furt.tady aby jsi dala dítě do školky tak musíš mít známý a to je tady tak 7 skolek.ale to v ty době už budem na vesnici tam takovej nával není.a jaký mají požadavky aby ti to dítě vzaly.děs.
12. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo broučku zkoušela dnes ráno a nic....
12. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak uvidíš, naděje umírá poslední :wink: nebyla by si první, komu to vyšlo až z krve ..pořád držim palečky :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vsem,

peci tak to je divny,ze na testu nic....kdy budou vysledky z krve?
12. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj peci..já bych ti to tak přála.....jéžiš to jsou nervy fakt!!
Jo školky ani ti nevím-jak je to tady.....už je to spoustu let,co chodily děti a to tenkrát nebyl problém....tak uvidíme teď...Bydlíme na předměstí, tam jedna školka je...a jinak ve městě...ani nevím kolik....Ale napřed všechno zrušily a teď chybí.
12. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky já mám na fotečce z UTZ napsané 8w1d+-5d ....takže teď si vyberte :grinning:
12. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj suzi v 13hod
paji ahoj
12. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci moc bych ti prala pozitivni zpravicku...ja mam nerviky za tebe.
12. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste zlaté, ale já nějak začínám být taková rozladěná, byl by to asi zázrak, kdyby to v krvi bylo a na testu ne,že? jsou takové případy?
12. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem ráda že nejsem sama co čeká dvojčátka,my jsme si pro jistotu nechaly zavést dvě aby byla větší šance na uchycení a oni se chytly obě,ale už jsme se s tým jakštakš smířily. :slight_smile: A bývá vám po ránu špatně mě jo,hlavně u snídaně když jím rohlík to je snad nejhorší.
12. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajka to nevím já nemám pro změnu na ní napsáno nic.mám jen jednu zatím z poslední ko v caru a když jsem se dr.zeptala na týden a velikost tak se tím moc nezabýval a něco tam střelil od oka.ani utz nemají moc kvalitní.můj gyn má lepší.tak jsem zvedava na středu kolikátý týden teda budeme a jak velký.
12. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavcahola ahoj.mě je špatně od rána do večera prej to tak má většina.ale nezvracim.musím jíst po dvou hodinách.a je mi hrozně špatně z čokolády.takže tu nemůžu.
12. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajko a nemůže to být 8 týden 1 trimestr + 5 dní?? :grinning:
Pavco no já pořád čekám, ale sem s těma dvojčátkama smířená :wink: já si to totiž myslim od začátku ještě než jsme věděli kolik jich zbylo, že budou 2.Tak jsem napnutá jak kšandy :grinning:
Kde je ten Tulan včera tu vůbec nebyla _??????? :confused:
12. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci takove pripady jsou...dulezite take je,co ti rika tvuj vnitrni pocit.Ja po 1IVF proste vedela,ze to nevyslo...a na podruhe jsem si byla jista,ze to vyslo a vedela jsem dokonce podle meho pocitu,ze se mi zahnizdili obe embrya.
pajka podle ms jsi 8+1 a podle UTZ to muze odpovidat vic...my take v 8+5 meli 1,92 cm a odpovidlo to vic...ale kazdy UTZ fakt nameri neco jineho a ze zacatku to neni az tak presne.
pavcahola moc gratuluji k dvojcatkum :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně...mně je celkem jedno kolik to je....jen mě to zaujalo těch + - 5 d:slight_smile: na té mojí třetí fotečce je to dole vpravo vidět....Uvidíme,co mi řekne Dr. v pondělí. Jdu se k ní nahlásit z caru..a vystaví mi už průkazku atd.:slight_smile:
peci tak uvidíme...je to napínavé a mooc bych ti to přála!
12. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajka a vam delali jen IVF nebo ICSI? Nejak mi to vypadlo uz...
12. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělali i ICSI i hatching...nechali jsme si to všechno-ať je jistota
12. bře 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to meli stejne.
Ja mam tady takovyho uklizeni a vubec do niceho se mi nechce,ale musim.
12. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,omlouvám se za nepritomnost,ale od vcerejska umiram :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
Silene me bodalo od slepaku,pres trisla,do zeber az do zad,jeste do toho strevni problem a ja nemohla skoro chodit,plyny se ve me skoro nehybou :frowning2: mel ajsem cely den hroznej strach,ale prej je to normalni,rikala znama,co je ve ctvrtym,ze jak se nemuzu poradne hybat a vcera jsem jen prolezela,tak se ty plyny ve me hromadi a ja kolikrat i pred tehu jsem trpela jak zviratko,jenze to jsem si mohla promackat bricho,udelat drepy a nevim co jeste,ted nemuzu nic :frowning2: dneska uz je lip,vzala jsem si Espumisan,tak obcas i douška vypustim a ulevi se,tak snad uz to bude jen lepsi,mam to traveni cely nejaky na hovinko :frowning2: a jeste vecer jsem nepatrne spinila,ale to uz mi rekl v Caru a i muj gyn,ze to ted muze byt,ze se to stava,ale bylo to fakt slabounky a dneska uz klid..

Moc vas vsechny zdravim a nestraste me hlavne,at jdu k doktorovi nebo tak :slight_smile:

Pecicko moc drzim pesti,at se v krvi ukaze,ze testy nejsou vzdy spolehlivy....
12. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli tak to je trapeni,ale je to opravdu naprosto normal.Ja to mela prvni tri mesice taky desne,zacpa atd...to jak se ti meni vsechny hormony v tele ,telo se musi prozpusobit,tak mas takove reakce.spineni take normalni,takze jen odpocivej a snaz se jist hodne ovoce a zeleniny a hodne pit vlaznou vodu.
12. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek