My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

evik73
19. dub 2010

Pajko tak jste to teda pěkně o víkendu rozjeli 😀 To je super a hlavně to chce dobrou náladu....budeš mít veselé miminko 😀
Přeji ti vše nejlepší k narozeninám,asi už jsi je měla,takže dodatečně....nejkrásnější dáreček máš v bříšku,tak ať jste hlavně oba zdraví a v pořádku!!!!!

pajka00
19. dub 2010

Díky Evi, měla jsem je v březnu....a miláček dnes....tak jsme to udělali najednou a říkali jsme si,že bude teplejc. Je fakt, že nejhezčí dárek jsme si dali🙂 Teď už jenom aby bylo mimi zdravé a víc si nepřejem. Jestli bude mimi veselé podle toho , jak se směju-tak se bude řechtat od narození 😀

evik73
19. dub 2010

Nás taky čeká oslavička v květnu,můj drahoušek má 40tiny,tak bude taky na zahradě veselo.....Trochu závidím těm,co se narodili jaro-léto,že se dá slavit venku,to já lednová prdlajs!!!!!Taky dostal dárek s předstihem a možná ty dárečky budou dva 😀 😀

antoaneta
19. dub 2010

Holky moje, děkuji moc za uklidnění. Vážně. Děkuji moc. Nevím, prostě jsem si asi myslela, že až budu jednou těhotná, tak budu mít všechno. Prostě všechny příznaky co jen existují, a to i za sousedku 😀 Vždycky jsem si totiž všechno vyžrala a nikdy nic jsem neměla jen tak zadarmo. 😔 A teď tohle. 😅 Až na spaní a čůrání, nic. O ničem nevím. To víte, že je to hrozně asi fajn a co by asi za to jiná budoucí maminka dala, ale mně to spíš vyvolává takový děsy v hlavě. Asi kdybych chodila k doktorovi častěji, nebo měla doma nějakej mini ultrazvuček 🙂 tak bych byla spokojená.
Ale jsem moc ráda Paji, za to uklidnění, broučku taky moc děkuji!
Broukb ty jdeš na NT zítra a já pozítří!!! Budu držet palečky. A jestli budeš chtít to video, tak se na to zeptej jak tam přijdeš. U nás to musíme hlásit předem, než si lehnu na lehátko 😉
Evíku tobě přeji, ať tam těch miminek vidíš, kolik si přeješ!

antoaneta
19. dub 2010

Jo a Páji, taky gratuluji! A prasátko bylo taky? Nebo ňákáta opékačka? 😝 mňam!
To naše miminko bude zase dárek pro manžela, termín porodu mám konec října a on má narozeniny začátkem listopadu. A taky kulatiny. To bude asi panečku taky oslavička! Asi to ani nechci vidět 😀 , no asi to ani neuvidím 😀 s takovým dárečkem totiž ke svým 30tinám nepočítal ....... a rodina taky ne.
Jo, a taky to u nás zatím nikdo neví. Teda kromě obou rodičů. Těm jsme to říct museli, oplakali s náma totiž to nevydařený IVF, na kterým se mimichodem i finančně podíleli 😉 , tak jsme jim to prostě řekli. Už jenom proto, kdyby náhodou něco...... 😔 tak aby věděli 😕 Ale ono přece nic!!!!!! ..... A všechno to určitě dobře dopadne a bude to dáreček pro všechny, rovnou i k vánocům 😀

evik73
19. dub 2010

Antoanet..necháme se překvapit,ale šťastná budu tak jako tak...ať máte NT v pohodě a ty se přestaneš stresovat...a buď ráda,že netrpíš nevolnostmi,možná že se jich ještě dočkáš!!!!

pajka00
19. dub 2010

Tak jsem ráda antoanet, že posloucháš starší a zkušenější 😀 Přece jenom-je to moje třetí těhotenství, tak už můžu srovnávat a to že nemáš žádné příznaky-opravdu nic neznamá-co by za to jiná dala🙂)) měli jsme pečené kolena-doobroota🙂)

antoaneta
19. dub 2010

Holky a možná jsem i taková fňukna a vyplašenec, že toho svýho mám doma vždycky jen na víkend. A že by i ty hormony? Prostě manžel mi v pondělí odjede na montáž a vrátí se až v pátek. Takže žádné uklidňování, rozmazlování, hlazení bříška....No a já večer přijedu z práce domů a tam mě čeká jen pejsek. Sice svým vítáním a láskou mi ty chmury na chvíli odežene, ale tím, že já už spím i v chůzi 😉 tak ho zase od sebe odháním já. Tím svým olizováním a jančením, mě úplně rozebírá 😠
No a navíc, mě hrozně rozesmutnilo, to, když jsem s manžílkem počítala na ten NT ultrazvuk, oba jsme se moc těšili, já možná ještě víc, hlavně že už konečně taky to naše miminečko uvidí i on....no a on nemůže. ☹ Kdybych na něj šla na začátku, nebo na konci týdne, tak by si to ještě nějak zařídil, ale já jdu ve středu a on musí nutně odjet.... 😢 Takže ikdyž se moc těším, tak to bude zároveň i pro mě moc smutný. I to, že tam nebudu mít nějakou tu oporu. A proto, ať to stojí, co to stojí, vezmu si - fotečku, video, prostě co mi dají, beru všechno 😀

antoaneta
19. dub 2010

😀 mňam mňam kolínečka 😀

suzanna
19. dub 2010

Ahojky 🙂
pajka tak oslava dopadla skvele 🙂 a meli jste i to slunicko co jsme vam poslala 😉
brouku drzim take palecky na NT 🙂
antoanet jak pisou holky v kazdem tehu je to jine,urcite se nemusis bat vse je v poradku 😵
eviku tak zitra na UTZ to bude krasny zazitek 🙂
My jsme v patek uz konecne jeli objednat ten destsky pokojicek a vse co jsme nakoupili mam v albumu.Jinak jeste ,ze uz jsme to sli objednat prijde nam az v polovine cervna cekaci doba je 8 tydnu....ale par vecicek uz mam doma....vse jsme koupili na kluka ,jsem rikala v tom obchode a to by byla sranda kdyby to pak byla holka tak prodavcka rikala,ze to muzu kdyztak vymenit 😀

broukb
19. dub 2010

Antoanet to už je hned lepší, když už mluvíš takle 😉 To víš,že bude všechno v pořádku. Já jsem teď z těch hormonů taky celá ufňukaná, manža jezdí každý den z práce v noci a já mám pocit, že jsem a budu tady na ty svoje dva dráčky sama, takže se teď kuli tomu i víc hádáme, což mě samo štve 😅 , ale nemůžu si pomoct.Jinak já taky občas nic necítim, už se těšim až budou kopat, že o nich budu vědět pořád 😀

broukb
19. dub 2010

No Suzi to byla teda nakupovačka..moc hezké, máš radost viď 😀

suzanna
19. dub 2010

broucku jasne,ze tohle nakupovani je zase neco jineho nez jen hadriky 🙂 taky vas to za chvilku ceka.Ta prodavacka rikala,ze vetsinou lidi objednavaji uz ve 20tt...takze my jsme byli uz pozde,ale pro nas akorat.

broukb
19. dub 2010

Holky taky vám tak roste pupajz?? já vám ho musim vyfotit je už fakt obr 😀 a už 2kilíčka nahoře 😖

suzanna
19. dub 2010

broucku no ja uz ho mam taky obr uz to proste nejde schovat 😀
pecicka sla dneska na odber tak snad bude mit vic jak 2 vajicka moooc na ni myslim 😵

pajka00
19. dub 2010

Antoanet....miláček měl jet taky se mnou,ale do rána dostal střevní chřipku-takže jsem jela sama....taky mi to bylo líto,ale nedalo se nic dělat.
Suzy krásné věci....to je potřeba hrůza věcí pro takového šprka🙂
Už jsem si koupila těhu džíny....a jsou fákt pohodlné🙂)) konečně...
No myslím na peci a držím palce, aby to bylo vše OK a měla aspoň ty 2 kvalitní!!

suzanna
19. dub 2010

pajka veci to je fakt hruza a to jeste neni vsechno jen jeste dokoupit malickosti jako teplomer,dudany,flasticky atd......a jeste jsem nenasla zadnou hezkou soupravicku na to az pujdeme z porodnice....
No dve kvalitni hezky oplodnena vajicka staci 🙂

pajka00
19. dub 2010

No já teda nemám nic....ale ono na to dojde🙂...jak začne přihořívat...zatím si to moc nepřipouštím,že nám přibude další nájemník, který toho potřebuje víc než my dohromady🙂

evik73
19. dub 2010

Suzi krásný věcičky 😉 z tebe uplně sálá,jak si to nakupování užíváš 😀 😀

Pajko kupovala jsi kaťata v obchodě nebo přes net?Já mám docela obavy z netu,aby to sedělo...Suzi ty hodně objednáváš z netu viď?Jakou máš zkušenost?

suzanna
19. dub 2010

pajka a jak jsi rikala,ze tvoje segra ti rekla,ze je ten kocarek co se ti libi maly, tak ja se tam taky divala po kocarkach a muzu ti teda rict,ze ted delaji maly uplne vsechny.... 😅

suzanna
19. dub 2010

eviku ja teda neobjednavam moc na ceskym netu,teda ted jsem si objednala zavinovacku ,tak uvidime,ale jinak ja mam zkusenost uplne perfektni,dovezou az domu a kdyz ti to neni nebo se ti nelibi kvalita zase to prijedou vydzvednout.Je to proste pohodlne nakupovani z domova a hlavne ted si pripadam jak medved a ze zkouseni veci v obchode bych mela asi nerviky 😀

evik73
19. dub 2010

Suzi no právě u vás je to asi jiné,než tady....se vším dělají caviky,když to chceš vrátit nebo vyměnit,pořád lítáš na poštu jak blb,tak to asi nebudu riskovat a potom si gaťky koupím normoš v obchodě 😀 Zatím doufám ještě nějaký ten pátek vydržím s tím,co mám doma,ale asi to nebude na dlouho...už teď mě něco tlačí a je dosti nepohodlné 😀 😀

pajka00
19. dub 2010

Evi objednala jsem si džíny tady na koníkovi přes bazar.....holka mi poslala míry přesné....takže jsem se doma přeměřila, dnes mi přišly a sedí jak ulité....taky jsem měla obavu, aby to sedlo....a fakt super..a za 400,- se to hodí, protože jsou úplně funglovky.
No já jsem se taky dívala, že ty kočárky jsou teď všechny stejně malé....ale stejně, když se to narodí v říjnu, tak do jara stačí hluboký a pak už jen sporťák...a to vydrží...takže na co koráb. Ještě přemýšlím, jestli ten tříkolový, nebo jiný typ čtyřkolový...uvidíme a hlavně bych si to chtěla ohmatat...abych to viděla on-line.

evik73
19. dub 2010

Paji tak to je dobře,že sedí....taky už jsem na bazárek nakukovala a některé hadříky jsou pěkné....je to na chvíli,tak kupovat všechno nové je asi zbytečnost co?Penízky se dají použít na něco miminkovského 🙂 😉

suzanna
19. dub 2010

eviku fakt pekne tehu kalhoty maji v H&M tak jestli je tam nekde u vas pobliz zasla bych se tam mrknout 😉
pajka ted zrovna cumim na ty kocarky nejhorsi je,ze tady je toho hodne pres net,ale normalni obchod kam se muzes jit podivat maji docela maly vyber....tak musim jeste hledat casu mam jeste dost 🙂

pajka00
19. dub 2010

No právě Evi..taky mi to přišlo, protože jsem se dívala na džíny v obchodě a stojí přes 1000,- což mi přijde na těch pár měsíců fakt zbytečně vyhozené prachy.....tak je ponosím a když je prodám třeba za 200,- tak jo a když ne,tak je třeba někomu dám a nebude mi líto tolika peněz.

pajka00
19. dub 2010

Holčičky....jdu k Dr. na kontrolu, tak doufám,že bude vše v pořádku a zítra se zase ozvu🙂

evik73
19. dub 2010

Suzi určitě nějakej ten obchůdek najdu 😉 ty co máš v albumu jsou moc pěkný,ty 3/4 😉 zatím je ale ještě čas...Kočárky dělají pěkné...a že jsou malé..oproti těm,co jsme měly kdysi my,tak určitě 😀 😀

evik73
19. dub 2010

Pajko tak ať dobře pořídíš u Dr. 🙂 bude nová fotečka?

suzanna
19. dub 2010

pajko tak at je vse v poradku 😉
eviku no to mas pravdu o proti tem co jsme meli my driv jsou ty kocarky pidi 😀 ale uz jsem nasla jeden hezky obchudek je to sice hodina a pul cesty,ale tak si udelame vylet a maji tam i ten co nasla pajka ,tak ja ho testnu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru