• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My holky těhulky z "Čekání na IVF" :)

16. října 2012 
Holky to jste mě pobavili :grinning: šla jsem si taky zkontrolovat nos :grinning: :grinning: Jinak já to mám tak napůl, takže mi to jen potvrzuje ten páreček..jo akorát mi docela rostou chloupky a to všude..dokonce na tvářích a manža se mi směje, že se budu muset holit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jsou úplně světlounký, ale zato dlouhý :grinning: hlavně na břiše.Jinak sem tam jebák a obrovský prsa :grinning: jinak nic
Suzi taky m všichni říkaj, že okna v těhu nesmim prý by se mohla obtočit šňůra kolem krčku u mimíse..teda aspoň tak jsem to slyšela já.Ten pás vypadá výborně, si taky pořídím..já to budu potřebovat určitě :wink:
20. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mně se začíná dělat už těhotenská čára tmavá na břiše...co vám? Měla jsem ji i u předchozích těhu a moje ségra ji měla hrozně křivou:slight_smile:...Když o tom tak přemýšlím-ona byla hodně exot v těhotenství :grinning: Kdyby mě tak slyšela :sweat_smile:
20. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam tu tmavou caru od pupiku az na pipinu dneska jsem se zrovna holila a rikala jsme si,ze tak jsme ji nemela videt v zadnem tehu jako ted...
broucku ty chloupky mam na obliceji taky ,ale me uz se zacaly delat pri stimulacich :unamused: premyslim,ze si to po porodu necham olejzrovat jestli to nezmizi samo.Pas si porid je vybornej a po dvocatech se urco hodi :wink:
20. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přesně...od pupka až dolů...ale zatím je světlá-ale poznat to už jde
20. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak asi pecicka jestlipak uz ma OPU za sebou ...
20. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,takyj sem si na ni vzpomněla-snad už ano a doma odpočívá
20. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted nezbyva nez ji drzet vse co mame :wink:
20. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem nakonec měla 2vajíčka, tak ted čekám do zítra, jestli se oplodní, ale věřím, že ano :slight_smile:
20. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pecičko...věřím, že to budou pašáci a obě to krásně zvládnou...držím palečky :wink:
20. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pecičko, držím moc palečky.
20. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci 2 vajíčka úplně stačí....i kdybys jich měla 10, tak ti stejně budou 2 stačit, teď jen, aby se oplodnily, ale věřím, že díky ISCI se to podaří:slight_smile: Já jsem měla 6 vajíček, všechna se oplodnila,což mě překvapilo a 4 máme v mrazáku a vidíš-2 mi bohatě stačily:slight_smile: Jeden mimís se z nich podařil.....tak na tebe budu moc myslet, aby i tobě se zadařilo...snad už je kruci čas,ne? :wink: :slight_smile:
21. kvě 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci tak drzim palecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dve opravdu staci...kolikrat ma nekdo 10 vajec a stejne mu z toho zbydou dve, jak pise pajka tak ted uz jen hezky trpelive cekat a my vsichni s tebou :wink:
21. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jen tak narychlo a krátce. Teď jsem si tam volala, JE TO NAPROSTO V POŘÁDKU!!!, doktor mi řekl, že mi výsledky vyšly naprosto v pořádku. Ptala jsem se jestli fakt? a on že ano. A já ještě - už v pláči - jestli jsou to moje výsledky a on, jestli jsem to já, tak že ano!!!!! Jsem ta vůbec nejšťastnější...............bulím jak želva a směju se zároveň. Jsem hrozně moc šťasná. Strašně moc jsem se bála....v noci jsem skoro nespala a ráno jsem se nemohla ani nasnídat, jak mi bylo úzko.
21. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, promiň Pecičko, samým štěstím jsem ti ani nepogratulovala k těm dvěma silákům!!!! Neboj zvládnou to!
21. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
antoanet tak moc gratuluju :dizzy_face: vedela jsem,ze to bude o.k. :wink: a ted se ale koukej poradne najist a uzivej si hezky tehu :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antoanet super:slight_smile:vidíš...člověk má šílený strach a nakonec jsou výsledky výborné.)Tak se ti ulevilo,že?:slight_smile: Mně minulý týden taky,když jsem zjistila,že je vše OK:slight_smile:
21. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no teda Antoanet to se mi ulevilo i za tebe :dizzy_face: jsem moc ráda, že ti to tak pěkně vyšlo..tak teď už hoď všechny špatný myšlenky za hlavu a užívej :grinning:
21. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem dneska volala, oplodnili se obě dvě a jestli budou dobré, tak v neděli bude ET, tak věřím :slight_smile:
21. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci tak supeeeer moc na tebe myslim :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi-děkuji, zítra napíšu, jak pokračujem :slight_smile:
21. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci tak nějak věřím, že se ti to tentokrát povede..to je super, že se obě oplodnily...moc na vás myslim :wink: jsou to bojovníčci už teď :dizzy_face:
21. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, broučku moc děkuji, zítra jedu na ET, embryjka se vyvíjejí jak mají a dneska obě měli 4bunky :slight_smile: tak se moc těším, až je budu mít u sebe:slight_smile:přeji krásný víkend:slight_smile:
22. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci taaak super :slight_smile: zitra dej vedet az je budes mit u sebe v brisku :wink:
22. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci je to krásný, myslim na vás a tfuj tfuj tfuj ať se mimineča drží jak klíště :dizzy_face:
23. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak už je mám v bříšku a jdu se snažit :slight_smile: abych byla brzo těhulka a mohla k vám :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pecičko, tfuj tfuj, ať se mimuška pořádně zavrtají a najdou si tam to nejlepší místečko, kde určitě vydrží. Moc ti to přeji a moc držím palce! Teď už to musí vyjít!!!! Hezky odpočívej a hlaď bříško!! Miminka tam určitě zůstanou!
23. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci pekne se šetři a opatruj :dizzy_face:
23. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Všechny moc zdravím!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Antoanet.....to je super, že Vám ty testy dopadly výborně! Moc ti to přeji a teď už žádný starosti a pěkně si těhotenství užívej!! :wink: :wink:
Všem přeji moc moc moc štěstí a opatrujte se! :slight_smile:
Určitě nám všechno dobře dopadne!
23. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci parada ted to klapne!!!! :dizzy_face: hezky hlad brisko a opatruj se i s mimisema :dizzy_face: mam radost :dizzy_face:
23. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno....jsem se přes víkend nedostala na pC a Peci super:slight_smile:) vyvíjí se to skvěle, tak jen tak dál a doufám, že ti Dr,.našel výborné místo, aby se uhnízdily:slight_smile: Tak držím palce a tfuj tfuj tfuj-ať se uchytí:slight_smile:
24. kvě 2010 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek