My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pecicka
24. kvě 2010

ahoj holky 🙂
jsem štastná a hýčkám 🙂

pajka00
24. kvě 2010

Hýčkej peci🙂 neboj se jít na procházku a tak...děloha se musí prokrvovat🙂Ale samozřejmě, né zas moc🙂)

pecicka
24. kvě 2010

ahoj mpajio-neboj to víš, že budu chodit, včera mi řekli 5dní šetřící režim, tak polehávám a potom začnou i procházky 🙂

suzanna
24. kvě 2010

ahoj holky 🙂
peci to je parada 😵 tak se hezky setri 😉 Ja se setrim taky,protoze me obcas zacina pekne tvrdnout bricho...
dneska jsem si zase objednala novy capri tehu kalhoty kuk mam je v albumu 😉
pajka kdy jdes na ten UTZ ve 20 tt???

pecicka
24. kvě 2010

suzzi-je to super, mám dobrou náladu a věřím 🙂 ty se šetři, at se miminku nechce na svět dříve, musíš odpočívat 🙂 🙂

pajka00
24. kvě 2010

Jo Peci,šetři se a ty suzy taky🙂 Kalhoty jsou moc pěkné🙂 Na UTZ jedu příští týden na 9 ráno...tak to budu mít brzo za sebou....se těším i mám strach.....i když vím, že krev je OK....stejně ta obava trochu přetrvává, ale to vám nemusím vysvětlovat,že?🙂)

suzanna
24. kvě 2010

Holky manza zustal i doma ,mela jsem desnou noc bruch tvrdnul a tvrdnul,zada boleli jako cert,ale vcera jsme toho moc nacestovali a holt uz to dlouhe sezeni v aute neni nic pro me.
pajka urcite to bude v poradku,ale ten strach je proste tam ,to chapu,ale pak se budes usmivat jak slunicko na nebi az odtamtud pujdes 😉
peci je dobre,ze jsou tam dve 🙂

pajka00
24. kvě 2010

Nenapsala jsem, že příští týden-ale v pondělí🙂
Suzy, to jo, jak člověk dlouho cestuje asi to nedělá mimču dobře....holt už jsi už ve 3.trimestru ne?tak to je znát...tak se šetři,žádné velké cestování a buď opatrná🙂 Určitě bude vše OK.....občas tvrdnout břicho může,to je jasné, ale asi ne tak často, jako to dělalo tobě....tak odpočívej...vidíš, a tos chtěla umývat okna🙂)

suzanna
24. kvě 2010

pajka no a predstav si jeste nejsou umyty 😀 od rana do vecera tady prazi slunicko, vcera bylo 25 stupnu a tenhle tyden ma zacit prset,tak jeste chvili pockam za 2-3 tydny ma prijit ta porodni babka tak to umyjeme pred tim a je to.
Jo a volali,ze nam tenhle tyden privezou baby pokoj 😀 tak na to se uz desne tesim 🙂 jj dneska odpocivam jak to jen jde.

pajka00
24. kvě 2010

Jasně,jak jinak, než že u vás svítí sluníčko🙂) Tady celý týden kromě neděle pršelo!! A teď zase byla hrozná bouřka.....pak asi 2min.svítilo slunko a teď se zase zatahuje.....to je vážně hnus fijalový. A pršet má celý týden.....to snad už není možné...kde se to pořád bere!! Já suším prádlo po chvilkách....na zahradu-šup sušák,dovnitř, pak zase ven.....a chytám sluníčko, aby to aspoň trochu proschlo.)
Tak ještě ten kočár a máte to komplet,že?🙂

spark
24. kvě 2010

Ahoj všem. 🙂 Chci se zeptat,jestli s váma taky tak strašně mávají hormony? Dneska jsem měla záchvat při nákupu v Kauflandu. Strašně se mi stýskalo po manželovi,který je normálně v práci a byli jsme spolu celý víkend 😎 U salámů jsem měla oči plný slz a kdyby v tu chvíli zavolal,tak se tam asi ubulim k smrti))

pajka00
24. kvě 2010

🙂Spark to je hezký záchvat....já takové nemám....spíš mě popadne vztek...teda né na přítele, ale v práci na chlapy....Kvůli prkotině a sjedu ho na 3 doby......se vždycky tak vzteknu....a nejvíc mě dokáže vytočit šéf....Tak buď ráda, že s tebou mávají hormony tímto směrem🙂 Teda..já jsem taky lítostivá, ale spíš u TV.....dokážu se rozbrečet u MASHe.....což je většinou sranda🙂

suzanna
24. kvě 2010

tak se mnou ty hormony mavaj teda taky pekne,nekdy mam den,ze bych ho cely probulela 😀 a pak mam to, co pajka 🙂 zachvaty vzteku tady na vsechny v domactnosti ,kdyz vytru a pak jdu a vsude jsou zase drobky ,to pak zacnu hystercit kdo se ma porad ohybat a sbirat to po nich 😠

suzanna
24. kvě 2010

Holky cetli jste to? Ze umrel PETR MUK ...45 let ,to je des...http://www.novinky.cz/kultura/201098-zemrel-zpe...

spark
24. kvě 2010

🙂 Tak to jsem ráda,že to je normální)) 😅 Stejně je mi furt tak nějak smutno. Snad to bude lepší. 😎

broukb
24. kvě 2010

Ahoj holky,
tak mi dnes po poradně a vše ok, jen mi dr zas povídal, že mám dělohu nahoře, takže mu připadá také o týden víc ..to nám říkali i na utz, takže nám posunul termín porodu. I když u dvojčat je to stejně jedno co tam mám napsáno 😀
Páji já si taky připadám jak debil, protože už jsem 2x nesla sušák na zahradu a zase zpátky, teď už na to peču...už tam nejdu! Teď je tu tma jak v pr.eli 😝 O víkendu jsme koupili prďolkům komodu na přebalovák a skříň na věcičky, ať to mám kam dávat (mám to v albíčku kdyžtak) a příští víkend se chystáme malovat (doufám, že už bude hezky aby to schlo) a dělat plovoucí podlahu v obýváku. To bude uklízení, naštěstí mi oříjde pomoct babička. 😒 ale i tak.
Suzi kalhoty skvělý a už nás neštvi s tim sluníčkem 😀
Spark já mám takový záchvaty taky a občas se mi stane, že si uvědomim, že manža je furt v práci a že miminka budou chudinky, že si ho vůbec neužijou a to tu sedim a tečou mi slzy jak hrachy nad těma mýma prďolkama malinkatýma. 🤐 a obávám se, že po porodu to bude ještě horší.

Peci jsem moc ráda, jak to dopadlo, věřim, že se jim u tebe bude líbit...nemůžu se dočkat až nám tu napíšeš, že máš druhou čmárku 😀

antoaneta
24. kvě 2010

Ahoj holky, tak mě přijde, že se mnou ty hormony ani až tak nemávaj. Jen bývám někdy protivná, ale když jsem unavená, možná mě i něco bolí a mamka se mě pořád ptá na zbytečný otázky, a pořád mluví a mluví a ptá se a ptá se. No a já ji samozřejmě odsekávám, brblu, jsem hnusná a pak mě to mrzí. No ale teď si vlastně uvědomuju, že to jsem vlastně protivná byla i normálně, i předtím, když jsem ještě těhotná nebyla.
Jen až teď se mi pořád chce ještě plakat radostí a velkým štěstím, když si vzpomenu na tu páteční zprávu, když mi řekl doktor, že je vše v naprostém pořádku. Byla to nádhera. No a je to tu zas. Už skoro zas bulím 😀
Dokonce mám pocit, že od těch výsledků mi snad ze dne na den, neli z hodiny, na hodinu povyskočilo i bříško. Asi se miminko už nebálo a přestalo se schovávat v zadu. Určitě cítilo, že je maminka šťastná a je vše o.k. a tak si popošlo statečně dopředu 😀 😀
😉 Suzzy, ty seš ale parádnice. Ty už máš těch oblečkůůůůů. A jeden lepší než druhej 🙂 saprlote ženská, mít tady takový ceny a výběr....
😉 broučku, ten nábyteček je moc hezkej, kdepak si vybírala? To je Ikea, nebo kde ho můžu zkouknout? A ta postýlka? Hoď tip.
Jo a jak na tu komodu, dáš přebalovací pult? A jakej? Přijde mi totiž ta skříňka poměrně dost úzká.
😉 ZLuci: děkuji moc! Jsme opravdu moc šťastní! Teď mám konečně pocit, že si to těhotenství užívám. Těma dobrýma výsledkama ze mě spadl balvan. A pořádně velkej. Teď ještě ten ultrazvuk v 20tým týdnu a snad už jen vychutnávat těhulkování. Snad celé bez problémů. A kdypak čeká ultrazvuk, nebo nějaká kontrola tebe? A výsledky triplu?

broukb
24. kvě 2010

Antoanet věřím, že ti spadl obrovský kámen ze srdce a my ti říkali, že tak krásný miminko nemůže být nemocný 😉 Jsem šťastná za tebe, že už si to užíváš!
Jinak nábytek je z Ikei a postýlka je od Drewexu (hippo) třeba tady http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=137927 Jo a komoda je sice 40cm hluboká, ale našla jsem, že se i prodávaj pulty s takovou komodou ...bude to cca 15cm odstavený od zdi a cca 20cm bude koukat přes..vim že to neni ideál, ale myslim,že ve výsledku to nebude poznat a mě se ta komoda strašně líbila 😀 Desku si necháme udělat od truhláře a bude 80cm široká (je to šířka tý komody) a 75cm hluboká a mantinely.Mám té vypočítaný na tuhle podložku..http://www.malvik.cz/Prebalovaci-pulty/prebalov... chci totiýž pult široký, aby se mi tam vešli obě miminka vedle sebe. 😉

zlucie
24. kvě 2010

Ahojky... 😉
Antoanetko já jdu do poradny ve středu....jdu na odběr na triple test a doufám, že mi udělá paní doktorka i ultrazvuk.
Už jsem začala 17.týden a mám pocit, že už se mi bříško taky pěkně rýsuje 🙂 🙂 🙂 . Snad bude všechno v pořádku!!!
Už jsem byla i u zubařky a naštěstí mi nic nedělala a mám přijít před porodem.Zítra se chystám ještě k obvoďačce. 🙂
Všem přeji hezký večer!!! 😉

suzanna
25. kvě 2010

Ahoj vsichni.
noo vy mi to slunicko zavidite ,ale ja jsem z toho uz vyrizena....ale to pak poznate taky samy,ze vedro neni nic pro tehulky 🙂 a to musim dneska zehlit....
zitra privezou destsky pokojicek taaak uz se nemuzu dockat 🙂 dam si pekne vsechny vecicky do komody,ale prat je jeste nebudu az tak za ten mesic a pul...

pajka00
25. kvě 2010

ahoj, suzy sbal prádlo a přijeď žehlit sem,aspoň se zahřeješ🙂)
Já jsem si už taky začala dělat pořádek v hadýrkách..jen jsem hodila na hromadu to, co budu prát a ty větší šupla zpátky do krabice....a přemýšlím o nějaké komodě zatím na oblečení, která se pak bude časem hodit do pokojíčku-až se bude vybavovat. Zatím pokojíček neřeším, protože stejně bude s náma, postýlku budeme mít po švagrovce a až poroste...tak se koupí postel a šupne do jeho pokoje, který se vybaví. Udělala jsem to tak i před tím u dětí a bylo to vyřešeno. Navíc pokojíček sice máme na patře, ale na druhé straně domu-to bych se v noci nachodila, kdybych měla pokaždé když se vzbudí klapat do pokojíčku za maloškem🙂Tak jen natáhnu ruku do postýlky a bude. Ale je fakt, že ty miminkovské pokojíčky jsou nádherné🙂

suzanna
25. kvě 2010

pajka ja se tady u toho pradla zapotim az dost 🙂
No vzdyt ja si taky prcka necham v loznici jen tu skrin dam zatim nahoru do jeho pokojiku a komodu a postylku si necham dole v loznici ,mame ji docela velkou tak se to tam v pohode vejde.Taky bych se v noci nachodila po schodech nahoru a dolu a to nechci a chci hlavne na nej videt ,kort kdyz budu druhy den z porodnice doma ...

suzanna
25. kvě 2010

Holky libi se vam tyhle tehu saty? ja docela vaham ,ale zdaji se byt pohodlne...uz zase cumim pres net po satech,ale vsechno maji jinak jak na stary baby....

pajka00
25. kvě 2010

Pěkné jsou...akorát my ty barvy přijdou smutné.....ale ty jsi světlá-tobě budou slušet🙂

suzanna
25. kvě 2010

pajka jeste maji v modrem,ale v tom bych byla vyblita....a prave si myslim,ze svetle barvy jeste rozsiruji a kvuli tomu,ze maji jakoby ty pruhy dolu,ze me to bude delat jako stihlejsi 😀 😀

pajka00
25. kvě 2010

Tak to v každém případě🙂)) Budeš v nich jak laňka🙂

suzanna
25. kvě 2010

Ja si vyfotim zase pupika a uvidite jaka jsem lanka 😀 je to des jak to ted zacina rust....ale co je zvlastni ,ze tenhle posledni mesic jsem pribrala jen 80 dkg ale pupek se mi zvetsil pekne.

pajka00
25. kvě 2010

Já jsem se nevážila už nějaký týden-takže to bude hrůza!!Pupek mi pěkně roste!Ale na druhou stranu už tak nejím, jako jsem jedla ze začátku, kdy jsem měla pořád hlad a měla svačinu jak pro 3 dřevorubce....teď mi stačí jen 2 krajíce chleba🙂 Tak snad se to tím trošku utlumilo, protože jsem přibírala ze začátku hodně....uvidíme, co mi řekne za 14 dní Dr. V pondělí jdu na ten UTZ velký a za týden k mojí Dr...a tam se vážím.

suzanna
25. kvě 2010

Ja jdu v patek na KO tak jsem se prave vcera schvalne zvazila ,bala jsem se desne,ale pak me to i postesilo,ze snad fakt jak 13 kg nepriberu...a mas pravdu uz taky tolik nejim a kort kdyz je venku takovy vedro,ale za to se laduju zmrzlinou 🙂

suzanna
25. kvě 2010

tady aktualni fotka z dneska 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru