• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My holky těhulky z "Čekání na IVF" :)

16. října 2012 
Suzi myslím, že máš břušánek akorát :wink: Ty šatičky jsou na mě taky zbytečně smutný, ale to je jen můj názor, musela bych je vidět na tobě :sweat_smile: Páji ná mám od začátku nahoře už 6kg a to jsem si myslela ze začátku, jakto jde hezky pomalu :confounded: no ale všichni mi říkaj že se stim musim smířit..zas to mám zatim (doufám že to tak i zůstane) jen v břiše :zipper_mouth:
25. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to bude do 13kg, tak můžem být spokojené:slight_smile: Zatím to mám taky v břichu, tak doufám,že se to nerozjede i do dalších partií. Bříško pěkné...myslím, že to není žádná hrůza-prostě tak jak má být:slight_smile: Tak uvidíš, co ti řekne Dr.,ale určitě pochvala:slight_smile:
Já jsem taky přibrala 5kg....tak snad to nebude přibívat moc rychle.
25. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me to pribyvalo nejvic do toho 25 tt pak se to zpomalilo tak snad to ted uz jde jen Justinovi a ja uz nikde nenaberu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Saty jsem objednala,zitra prijdou tak je vyzkousim ,kdyz nebudou pasovat poslu je zpet.
25. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sluníčka :slight_smile:
suzzi, krásné, škoda, že jsi tak daleko, hned bych si ho pohladila, abych se nakazila těhu bacilem :grinning:
25. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj peci neboj za chvili budes hladit to svoje :dizzy_face: a vubec hlad si ho uz hezky ted :wink:
25. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peci, tak jak se cítíš? V pohodě všechno, odpočíváš a těšíš se,co?Tak tvuj tvuj držím moc palce a posílám těhu bacilky:slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvam se ze jsem se tak dlouho neozvala ale zlobila me klavesnice tak mam pujcenou alespon od segry provizorni.
Dneska jsem byla na utz u dr co mi pomohl k miminku v CARU, kdyz muj dr na to kašle. Do albicka jsem dala nejake fotecky. :slight_smile: Jsme v poradku, vse je jak ma byt, dokonce jsme malinko vetsi. A vim pohlavi :slight_smile:)))))
25. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata :wink:
Vysocanko fotečky jsou moc hezký.....a co to tedy bude??? Tipuju holčičku!! :slight_smile:
Já jdu k paní doktorce zítra a pokud mi sama neudělá ultrazvuk, tak si o něj řeknu.....snad to pochopí, že chci vidět, že je vše v pořádku.
25. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočenky -)
vysočanko paráda, tak co to bude? :wink:
25. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZLUCI podle čeho tipuješ holčičku? :sunglasses:
25. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: natekla mi levá noha...víte jak vypadá když nafouknete gumovou rukavici? Tak takovou mam levou nohu)) Koukáme na to s manžou jak na mimozemštana :angry:
25. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi hrozne otekaji nohy hlavne lytka a kotniky to je hnus :(
25. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vysočanko- tak co to bude? :confused:
25. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude tooooooooo

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

:wink: :wink: :wink:

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
holčičkaaaaaaaa
25. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak to ta Lucie mohla tipnout?
25. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No měla jsem jen dvě možnosti....tak jsem si tipla!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Moc gratulujuuuuu!
Taky už jsme zvědaví......u nás si tipuju taky děvčátko!!!! :wink: :wink:
25. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Luci napiš a nenech se zitra odbyt! ja budu muset v tehu zmenit lekare, ale neda se nic delat.
Protoze to co jsem zazila dneska s tim dr z CARU a to co zazivam u toho sveho to je nebe a dudy. Napis prosim jak jsi dopadla!!! :sunglasses:
25. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě zítra písnu... :slight_smile:
Moje sestra taky měnila v těhu gynekologa....není žádná citlivka, ale paní doktorka prý byla strašná!!! Protivná, neochotná....
Odešla od ní až po 20 týdnu..roky k ní chodila jen pro prášky
Tak všem hezký večer! :wink: :wink: :wink:
25. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vysočanko moooooc mooooc gratulujeme:slight_smile:))
25. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja nemuzu rict ze pan dr by byl protivny ovsem ze by hyril ochotou uklidnit to ne :(
takze bohuzel.
Lucy 82 diky moc. Co vam bylo?
25. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyyyyyssssssss to je kráááása holčička no to mám radost!!!!úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: moc moc gratuluju!
25. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju broucanku. :slight_smile: zitra uz popovidame na facu.. kdyz uz muzu psat :slight_smile:))
25. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko...Vys gratulace k holčičce:slight_smile: vypadá na fotkách skvěle :slight_smile:
Spark, co tvoje noha?Jak to,že ti tak natekla??
26. kvě 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko,
tak tady zatezeno ,osklivo,takze predpokladam,ze u vas je krasne slunecno :sunglasses:
Vys uz jsem gratulovala ale jeste jednou velikanska ghratulkaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
spark na to otykani nohou pozor,nesmis zbytecne dlouho stat a davej si casto nohy nahoru v tehu je otekani nohou uplne normalni.Me nikdy teda neotekaly,ale minulou nedeli jak jsem dlouho sedela v aute mi otekli taky pekne....
26. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omyl....tady zataženo,přeháňky :unamused: ..takže fakt nevím, kde to slunko je...hnus.
No mně teda taky nikdy nohy neotekly....ale co není-může být...vím, že se to v těhu stává normálně...Ale že jen jedna noha.
26. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: přeji vám krásný den :slight_smile: i když malinko umračený :unamused:
26. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajka me taky nikdy nohy neotykali,a taky mi v nedeli otekla jen jedna ,prava...jsem z toho taky byla vyplasena, tak fakt co neni muze byt...to jsme jeste manzovi pred tehu rikala jak jsme vzdycky malo pribrala a takovy ty recicky a asi jsme to zakrikla :slight_smile:
Tak to taky nevim kde to slunicko je
peci ahoj jak je??
26. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Tak noha ráno splaskla,ale ted už se zase zvětšuje. Je to docela ošklivé,ale vím že to má co dočinění s těhotenstvím. Příští středu jdu k doktorovi ,tak uvidím jestli něco poradí,nebo řekne že mi nateče i ta druhá))) Je to takový vtipálek. :sunglasses:
26. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Suzan. :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek