My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

broukb
7. čer 2010

Holky my jsme ok...akorát mi už 2 dny natejkaj nožičky v botách..to to vedro ☹ V pátek jdemem na screning, tak už se těšim 😉 Jinak my ještě od nikoho nic nedostali, žádnej boxík nic..tak snad v další poradně..nebo je zbušim!! 😀

suzanna
7. čer 2010

broucku jj ty natekle nohy jsou z horka tak nozky nahoru to pomaha....ja to mam i kdyz sedim dele v aute.

spark
7. čer 2010

😵 Peci veliká gratulace od nás!! 🙂

pajka00
8. čer 2010

dobré ranko, suzy já jsem o tom taky přemýšlela a mě v těhu nebolela hlava nikdy...teď docela často, ale někdy to přejde samo, někdy si musím vzít paroš...prostě ty roky jsou znát🙂)

spark
8. čer 2010

😵 ženský koukam po kočárech a vůůůbec nevim)))) bojim se , abych nekoupila nějakej drahej krám.

pajka00
8. čer 2010

Jo spark...to je problém kočárek,že?🙂 podívej se do mého fotobloku-mně se líbí ABC...ale nikde ho nemají, abych si to vyzkoušela. V obchodě mi nabízel v akci Concord-ten teda je absolutně skvělý...stojí 22.000,- ale měl ho za 16.000,--trojkombinace....tak jsem na vážkách🙂

spark
8. čer 2010

Jo tak to je mercedes! 🙂 Já tak nějak tušim co bych od něj očekávala,ale jak si ho nemůžu omakat..to je divný. 😒

spark
8. čer 2010

Ještě pro ty co mají stejný problem jako já,tak na heureka.cz jsou recenze na kočárky,tak aspon neco. 🙂

pajka00
8. čer 2010

No právě, jak si s ním nemůžu pojezdit, tak je to špatné. S tím concordem jsem zkoušela...a je to vážně nádhera...i vypadá skvěle...ale ty peníze....i když těch 16 je hranice, co bych dala za kočárek....Já chci, aby to mělo hluboký, sporťák, autosedačku, dalo se polohovat, zvedat rukojeť a hlavně to nesmí mít moc malá kolečka, abych projela ve sněhu....ale to te´d mají skoro všechny to vybavení-takže to není problém.

pajka00
8. čer 2010

Tak tam mrknu-díky.

pajka00
9. čer 2010

Holky tak kde jste všechny?

suzanna
9. čer 2010

tady 🙂
cekam az privezou detsky pokojik 🙂

pajka00
9. čer 2010

No jé....ty to už budeš mít sakum pikum co?🙂) Ještě ten kočárek a hotovka-se máš🙂
Teď jsem četla článek, jak se v Praze fakt musíte do všech porodnic registrovat ve 14.týdnu....teda to je fakt děs. Chápu, že je přeplněno, ale jak tam kdosi píše-dřív bylo taky a nic se neregistrovalo-tak nevím, jak to dělali....Asi lepší organizace, víc porodních stolů, lidí nebo nevím..V každém případě je mi vás líto, že tam musíte postát ve frontě a ještě není 100%, že vás přijmou, pokud se potkáte s víc maminama ve stejný den, které přijedou rodit.

suzanna
9. čer 2010

pajka no ted jsem tam volala a prijedou kolem 13:30 -16:30 tak to je parada abych byla cele odpoledne doma...
s tim kocarem je to horsi..manza volal v pondeli a rekli,ze v utery prijde email s presnym datumem dodani a nic..takze zitra zase zavolame a ja opet dnes poslala email..se strachuju jak to vubec dopadne.
To je sila s tema Prazskyma porodnicema.Ja uz jsem taky zaregistrovana v te nasi snad to bude pouze na ten 1 den a pak sup domu..
pajka a co mrnous vrti se? Me tam snad vcera delal kotrmelce nebo co. 😀

pajka00
9. čer 2010

Neboj, ještě máš skoro 2 měsíce-pokud si to nerozmyslí a nekoukne na svět dřív, tak by to snad mohli dodat.) Ale chápu, že to je na naštvání, člověk čeká a pořád nic...to nesnáším!
Jo jo, pořád mě okopává, včera se tam stočil nevím jak, ale tlačilo to hrozně...pak si to naštěstí rozmyslel a povolil🙂 No jo....ten tvůj je už kus chlapa, takže i ty kopance jsou silnější🙂

suzanna
9. čer 2010

S tim kocarem me fakt pekne stvou,protoze kdyz jsem ho objednavala psali,ze pristi tyden a uz je to pres mesic...ta nevim jen aby jsem jeste neprisli jen o penize...clovek chtel usetrit a ted toto...snad to dobre dopadne.
na ten pokojicek se tesim uz bude opravdu vse komplet,protoze privezou vse co jsme objednali i vanicku,povleceni atd...to se zase budu kochat a jsme i takovej blazen,ze se pokusim tu postylku sestavit sama 🙂
Jo muj malej mi minule odkopl sklenicku s pitim od bricha 😀 nekdy je divokej ,ale ma i klidne dny a to si vzdycky rikam sakra co se deje...a to si ho jdu nhned poslechnout jsme rada ze ten doppler mam.
A co je u vas slunicko? tady prsi hura 🙂

broukb
9. čer 2010

Ahoj holky, tady je krásně, svítí sluníčko až hrůza 😀 odpoledne se půjdu vyvalit na zahradu at chytnu aspon trochu toho bronzu...ale nevim jak dlouho tam vydržim 😅 Pájko s těma porodnicema to tak hrozný neni, registrujou vždy cca 3 hodinky a já tam byla tak půl a už jsme sypali domu..zase už o tobě vědí dopředu a od 30.týdne k nim budu pravidelně chodit na prohlídky. Zas je to lepší, než kdybych rodila a oni mě poslali jinam, že nemaj volný místo..takle je to aspoň trochu jistější 😉
Chtěla jsem se zeptat...chodíte plavat??? já chtěla začít, jenže ted jsem si zas přečetla že s dvojkama to neni úplně nejlepší tak nevim ☹ teda jako k nám do bazénu budu chodit určitě..ale myslela jsem jako vyloženě plavat.
Tak semějte ženštiny a Suzi držim palce at se dostatečně spokojeně pokocháš 😀 Jo a my objednali postýlky včera 😵

suzanna
9. čer 2010

broucku s tim pavanim bych se na to zeptala dr. ale ja bych treba k mori nejela mam to 10 minut na plaz,ale netroufla bych si to.A s tim opalovanim pozor prikrej si brisko 😉

pajka00
9. čer 2010

U nás je suzy sluníčko a fakt pařák....podzim a najednou tropy-fakt doslova....počasí je opravdu neskutečné. V noci horko-že jsem se pořád budila.
Broučku já plavat nechodím a ani nebudu-na to jsem moc líná a navíc-u nás je tak studená voda na bazéně, že bych to mohla ohrát🙂 Nikdy jsem nebyla taková ta uvědomělá matka, která cvičí, chodí plavat atd.....stačí mi chodit do práce🙂) Po porodu jsem cvičila-to jsem zas uvědomělá byla-ale spíš sobecky kvůli sobě-aby se mi vrátila figura do původní podoby...ale jen opatrně-žádné divočiny...zas abych nepřišla o mléko. Vzpomínám si, že v porodnici pouštěli do rozhlasu cvičení a občas chodili na kontrolu jestli cvičíš a běda, která necvičila....bylo to kvůli stahování dělohy atd...takže pro dobro matek a doktoři to mysleli dobře...já jsem byla ta poctivá🙂

suzanna
9. čer 2010

jezis ja jsem rada,ze se ochladilo,je pod mrakem,ale desny hnusny dusno...
ja jsem cvicila vzdy v tehu a i po tehu a to hodne a zacinala jsem v porodnici uzna posteli druhy den poporodu 🙂 vim ze chodila i rehabilitacni sestra.Jak jsem psala ,plavat nekam do reky bych si netroufla,rikaji ,ze je to zdrave,ale ja se bojim infekce a aby si tam clovek srkal tampon to bych se taky bala tak se radsi budu cele leto parit u baraku,ale manza mi slibil,ze mi poridi zahradni sprchu, ja mu rikam proc ne rovnou zahradni jacuzzi sakra 😀

pajka00
9. čer 2010

Jo jo, po porodu to opravdu chce...aby se tělo zpátky zpevnilo. Výborný nápad jacuzzi....co on na to? Už to dnes objednává ?😀

suzanna
9. čer 2010

pajka to joo kde by jsme ted na to vzali..mimco nam zbasti vsechny penizky 😉 a ja to radeji investuju do mimise ,leto se nejak prezije a treba ten cervenec tak teply nebude ...

pajka00
10. čer 2010

Jasně suzy-to byla sranda....mimčo je nejdražší ze všech teď..to je jasné.) Takové malé, ještě to není na světě a už stojí takové prachy🙂)Ale člověk to rád utratí, když je pro koho🙂

pecicka
10. čer 2010

přeji krásné ranko🙂

pajka00
10. čer 2010

ahoj peci, jak je?

pecicka
10. čer 2010

ahoj paji, jo jde to, jen mám žaludek jako na vodě a jinak dobrý, no a sem tam jsem vyplašená, když mě chvilkama pobolívá břicho......a jak se máš ty? 🙂

pajka00
10. čer 2010

Jo....mně bylo jakobych jela na lodi asi 3 týdny🙂) Ale přejde to, však víš. Co ti řekly děti na radostnou zprávu?
Já se mám fajn, mimčo roste, kopká, je mi dobře, takže super🙂

pecicka
10. čer 2010

paji-jsou všichni moc rádi, tak věřím, že ted už nás čekají jen ty radostné zprávičky, ted jsem ještě zvědavá na utz, kolik jich tam je a hlavně aby bylo všechno v pořádku, však víš

pecicka
10. čer 2010

kočenky, vy se určitě vyhříváte na sluníčku, když je tady tak mrtvo 😀

suzanna
10. čer 2010

Ahoj holky
peci velikanska gratulka 😵 a neboj vse bude v pohode.
ja dnes nemam moc casu...najeka krava z facebooku co mam BOUZEL v pratelich nechala mumu EX vytisknout fotky naseho bydleni a on je vcera pouzil u soudu...tak jsem tak nasr.....jaky jsou lidi svine !!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru