My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
12. bře 2010

Ja bych tu dotycnou zavrela nekam do mrazaku a nechala ji tam zmrznout za ziva!!! Svini! 😠

pecicka
12. bře 2010

ratatoy-já tu sterilizaci nechtěla, jen mi tvrdili, že ze zdravotního hlediska nemám jinou možnost, protože mi v těhotenství vrdili, že jsem prodělala trombozu a další těhotenství by bylo rizikové pro oba, takže jsem nemohla ani antikoncepci a po tělísku jsem málem vykrvácela, jinoou možnost jsem neměla a věděla jsem, že kdyby se to stalo, tak bych na interupci jít nedokázala.Ale taky jsem měla tři děti a nepočítala jsem s tím, že bych se někdy rozvedla, hold to po 18 letech přišlo a bylo. Ted jsem moc štastná a manžel svoje děti nemá, tak jsme se rozhodli vyzkoušet tady tuto možnost, musela jsem projít různé vyšetření a při vyšetření žil mi pan doktor na FN V Olomouci sdělil, že jse nikdy žádnou trombozu neměla a že všechno bylo zbytečné, že muj žilní systém je naprosto v pořádku. Myslela jsem, že to nerozchodím a neuděláš nic.......tak proto,víš? No já měla jak jsem už psala jen glostík, nic víc

suzanna
12. bře 2010

peci pamatuji se,ze dr mi take nabizela po tretim diteti sterilizaci,ale ja ji odmitla ona mi pak rekla,ze mi stejne nedoporucuje mit dalsi dite,protoze mam pry nizko delohu a ma sklony k vyhrezu no kravka des a pri tom ,kdyz jsem to pak za dva roky nedostala a musela na vyvolavacku tak mi dr delal tehu test a rikal ja uz tam tu carku maluju ocima 😀 me se sviral zaludek,nastesti to byla jen porucha a zadne tehu,ale ja se ho ptala na to,co mi tvrdila ta dr po porodu a on rekl,ze je to uplny nesmysl,ze deti klidne mit muzu,ze jsem naprosto v poradku.Tak to vidis....

pecicka
12. bře 2010

tak nějak tak jsem dopadla já, ale víš co, mě v té době bylo 26, měla jsem tři děti a žádné zkušenosti, duvěřuješ a pak to tak dopadne, nedá se nic dělat, ještě že jsou tady ty možnosti a já věřím, přece si to štěstí musí jednou najít i mě,no ne?

suzanna
12. bře 2010

peci ja verim,ze tenhle rok z tebe bude urcite tehulka 😉

pecicka
12. bře 2010

já taky a budu psát a informovat 🙂

ratatooy
13. bře 2010

Ahoj holky.peci přečetla jsem si tvůj příspěvek až dnes.a doslova si mě šokovala.já bych asi ty doktory za tohle žalovala protože to je přece zásah kterej se už nedá vrátit a byl zbytečně.ale je fakt že jsi nevěděla jak to je a měla jsi už tři děti.mimochodem to jsi stihla pěkně rychle🙂.holky tak co dnes děláte?já jedu na kočárky na veletrh už se těším.kamarádka tam byli včera a koupila si tam rovnou kočárek sice je asi v 11tt což já bych se bála.ale má ho u rodičů a vyšel tam o dost levněji.

broukb
13. bře 2010

přesně podle mého očekávání...víkend ☹ ☹

tulanek
autor
13. bře 2010

Ahojda holky...
Pecicko,je mi to moc lito,prala jsem ti to a moc,ale jsem rada,ze jsi holka bojovnice a nic nevzdavas!!!Ona na sebe odmena nenecha urcite dlouho cekat 🙂

Jinak u me si asi prcicci delaji misto,brisko boli a jsem jak prejeta nakladakem,tak lezim a lezim 😨

Ratat,jsem zvedava,jak se ti na veletrhu libilo,bracha tam chtel jet taky,ale kdyz jsme nejeli my,prdi na to...Kdyby mi bylo dobre,taky bych sla...

Broucku a jakpak ty se mas???? 🙂 uz se ti to blizi vid 🙂 jdes v pondeli?

Ostatni maminky moooooooc zdravim!!!! 🙂

vysocanka
13. bře 2010

Ahoj holky,

Pecicko, moc na Tebe myslim a verim, ze se to urcite povede! Budu Ti z celyho srdicka drzet vsechny pesticky a palce!

TULI ja jsem taky jak po boji. Vcera zeli nepomohlo, pak jsem si dala svestkovej kompot, na to hrnek mlika a co myslis? ani prd. :(

To pocasi uz me taky depta, kdyby se dalo aspon jit nekam ven, taky bysme ty streva a brisko trochu rozhybaly :(

tulanek
autor
13. bře 2010

Vysocanko,uz se taky tak tesis,az budeme aspon ve tcvrtym mesici,ze to bude lepsi?Ja se tim aspon uklidnuju 🙂 dneska uz to je druhej den,co jsem nebyla na zachode,davam tomu do zitra a pak asi pouziju cipek,pac taky snim,co s nim a nic....Normalne kdyby clovek snedl kombinace,co ted,tak ho to odpraskne,ale nee,ono to miminkum asi chutna,tak proc by to posilali pryc 😀 jeste jak se ty svaly natahujou nebo co,tak to je chvilema fakt na budecku,ale co by clovek pro ty nase bobanky nevydrzel,ze 🙂 fakt uz se taky tesim,az nam bude lip,jen tak neco nas uz nerozhodi,bude krasne a budeme moct chodit na prochazky a tehotenstvi si uzivat 🙂

vysocanka
13. bře 2010

jojo TULI to doufam, ja jdu treba jednou za 4 až pet dni to je teprve silenost. :(
uz ti manzel nascanoval ty bobisky malinkaty? jsem na ne hrozne zvedaváááááááááááá 😎

tulanek
autor
13. bře 2010

A jejejejejejej,to bych umrela ☹ chudacku,snad to brzo prejde ☹ ja mam pizzu k veceri,tak snad to po ni treba taky sklouzne 😀 ja nemam manzela,mam priteleho zatim,Tulanka 🙂 slibil,ze dnes vecer nebo zitra rano mi s tim pomuze a fotku bobicku sem vlozime 🙂

vysocanka
13. bře 2010

jupíííííííííííííííííííííííííííííí 🙂 to se moc těšánkuji.)

tulanek
autor
13. bře 2010

ty mas krasnou fotecku taky,taky ten jeden vypada mensi vid 🙂 ale prej je mame stejne velky,jsem se radsi ptala 😀 no zatim vsak vis,jsou to cervickove majinkati Tulancatka 🙂

cibka
14. bře 2010

ahoj holky tak dnes sem 7 den po et tak se prubla testík a bohužel nic ☹ vim asi je moc brzy ale už me přestávají bolet i ty prsa ☹

suzanna
14. bře 2010

cibka neblbni jeste je fakt brzo 😉

pecicka
14. bře 2010

ahoj holky, nedá mi to, abych na vás aspon jendou denně nekoukla, jsste zlatíčka a já vám taky všem tady držím moc palečky at ty vaše miminka krásně rostou a prospívají 🙂

broukb
14. bře 2010

Ahoj holčičky zdravim všechny 😉 už jen jednou se vyspinkám a jdeme se podívat na mimísky 😀 já se tááák těšim.Včera jsme měli výročí 5 týdnů s pupínkama našema malinkatýma 😉
Cibi ještě nesmutni vždyť byli strašně malinkatý já to měla vidět slaboulince 8 den a to byly o 5 denní PK...tak ještě vydrž!!! 😔 Peci vždyť mi tě tu rádi vidíme a věříme, že už brzy se k nám přidáš 😉

pecicka
14. bře 2010

broučku zdravím, to víš, že tady budu s váma, je mi tady tak dobře, takže se každé ráno těším, co u vás novýho.
V uterý jdu do práce, tak budu pisinkat z práce 🙂

pampeliska36
14. bře 2010

ahojte holky ... taky na vas nakukuju 😀
broucku... tobe drzim na zitra pesticky!!! at je tam bobanky krasne uvidis a uslysis 🙂

milerrka
14. bře 2010

Broučku,držím palečky a měj se pěkně 😀

broukb
14. bře 2010

jéé holky vy jste zaltíčka děkuju moc 😀
Milerrko vítej ty čekáš dvojčátka? koukám, že už máš 9 měsíční princeznu to teda klobouk dolu 😉

cibka
14. bře 2010

broucku tak si se dočkala vid tak podej hlášení a drz se občas sem k vám taky nakouknu

ratatooy
14. bře 2010

Ahoj.tak veletrh byl super.kočárky krásný i ceny dobré.ale nakonec se mi nejvíc líbil až ten co jsme viděli u známých protože ho tam už neměli.už je všechny vyprodali.oni ho tam koupili v pátek.je to bebeto vulcano jestli to někde najdete na netu tak kouknite.mají šedý s barevnýma kolečkama moc hezky.už ať je středa už se nemůžu zas dočkat kontroly.

tulanek
autor
14. bře 2010

Ahoj holky 🙂
Broucku,mooooc na tebe budu zitra myslet a netrpelive cekat hlaseni!!!!!!!!!!!!!!Urcite bude vse v poradku,uvidis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂

Ratat,tak aspon si se trochu pokochala tema vsema nadherama a lakadlama pro miminka,to ti musely jit oci kolem co 😀 neboj,streda za chvilinku a miminko bude v poradku!!!!!!!Ted uz budeme vsechny jen spokojene hladit zvetsujici sepupiky 🙂 uvidis,ze jo,ale uplne ti rozumim,ja byla na utz ve stredu a nejradsi bych sla zase znovu 🙂 ale musim vydrzet do pristiho patku,jsou to nervy,ale ten pocit,kdyz clovek potom vidi,ze je vsechno v poradku,je uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasnej 🙂

ratatooy
14. bře 2010

No to jo člověk by na utz ležel furt.no samá krása to tam byla škoda že to není ještě v létě jednou.plno lidí tam kupovalo kočárky.a ty vymašleny postýlky.

pajka00
15. bře 2010

ahoj holky... tak dnes všem na kontrole držím palce-broučku🙂) Já jdu taky dnes k Dr....konečně si pro těhu průkazku-tak doufám,že mi udělá sono,ať se můžu na prďocha podívat.
Venku opět sněží ☹

ratatooy
15. bře 2010

Ahoj holky.tak jak jste se vyspali.všem na ko hodně štěstí.já budu mít průkajdu ve středu.holky já už nemůžu vůbec spát na břiše a už to na mě poznávají i ostatní že mi roste břicho.tady tak krásně svítí sluníčko. Asi půjdu do města.

broukb
15. bře 2010

ahoj maminky, tak já už jsem nerves jak pes..ale má to jednu velkou výhodu, aspoň jsem se vykákla 😀 Za chvilku jedem, dětem jsem nařídila ať se hezky usmívají, že se budou fotit pro tetky na koníka 😀
Děkuju za držení palců 😉 ...ozvu se hned jak přijedem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru