• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Na 3D ultrazvuku měl malý 2 tmavší flíčky na nosánku

26. dubna 2012 
Ahoj milé maminky, zas jdu k vám pro radu :confused:
Jsme 25 TT a včera jsem byla na 3D uz , ale vcelku mě znepokojily 2 tmavší flíčky na nosánku malýho, byly tam i v jiných projekcích, teď se bojím, zda to nemůžou být pigmentový névy, nemáte s tím nějaké zkušenosti, moc děkuju za každou radu, připomínku i poznatek, jsem nějak vyplašená.Petra
25. dub 2012 v 08:53  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuna05 A dr.ti k tomu nic neřekl?? :wink:
25. dub 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuna05 Proč ses doktora hned nezeptala pokud se ti něco nezdálo?Já se v těhu ptala doktorky na každou prkotinu,jen abych byla klidná.Na příští kontrole se určitě zeptej,ty nervy za to nestojí.
25. dub 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, zeptám se, ale té skvrnky jsem si všimla až doma:frowning2:jinak bych se hned zeptala
:confused:
25. dub 2012 v 19:42  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuna05 mohli to být klidně bublinky vzduchu... pro klid se zeptej :slight_smile: nebo nemáš ty na obličeji mateřská znaménka? ale myslím že na 3D by vidět nebyly...
25. dub 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim,ze v 25.tydnu pigmentace na obliceji ani byt nemuzou..podle me to je artefakt,takze bych byla v klidu
25. dub 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuna05 a kdyby to tak bylo, k čemu by Ti to pomohlo? :confused: Myslím, že to nic nebylo, ale tak jako tak je to Tvoje mímo :dizzy_face:
25. dub 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy máš pravdu, je to tak, je to můj miláček:slight_smile:
26. dub 2012 v 09:07  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek