Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Narodilo se vám mimi jiného pohlaví, než řekli na UTZ?

jasminy
3. črc 2010

Myslím ultrazvuk na začátku 20. tt. Díky.

eloana
3. črc 2010

Ahoj me se to nestalo u dcery mi rekli ve 20 tt ze to bude holka a u syna ve 13tt ze to bude kluk-na to jsem prilis nesazela, -neb se mi to zdalo hodne brzy ,ale dalsi ultrazvuky to jen potvrdili.

lidiab
3. črc 2010

Stalo se to dceri jedne byvale kolegyne. S manzelem uz mela 3 kluky a strasne si prali holku, no a UTZ potvrdil ctvrteho kluka. Narodila se ale holcicka, mela pupecnik nejak sikovne obtoceny kolem nozicek ze to na ultrazvuku vypadalo jako pindik. Je to uz ale takovych 7 let a tehdy behem celeho tehotenstvi byla na ultrazvuku jen 2krat a pry to byl velmi stary pristroj. Mozna kdyby ji vysetrili na novejsim pristroji a casteji, tak by bylo poznat ze je to holka.

crca
3. črc 2010

Když jsem ležela v porodnici,tak tam přijela kamarádka,že čeká holčičku,doma má všechno v růžovém a druhý den porodila kluka 😀 Její manžel byl u porodu a když kluka vyndali,a řekli mu máte syna,tak jim na to řekl"si děláte prd..l ne?" 😀 😀 Druhý den šel nakupovat něco pro kluka v modrém 😀 Ale bral to v pohodě,jen mu to v tu chvíli prostě vyklouzlo 😀
A já mám dvojčátka,Matýska jsme věděli hned od začátku,že bude kluk,ale u druhého ne a ne se pořádně ukázat,ale každý dr. a utz,zněl,že druhý vypadá na 90%kluk,tak jsem si říkala,no jo,hlavně ať jsou zdraví a na porodním sále,když mě vyndali první dítko řekli máte holčičku,tak jsem nereagovala,myslela,jsem že to říkají někde vedle 😀 😀 Takže nakonec máme od každého něco,ale jak já říkám,tak to trefili správně,protože ta je opravdu na 90%kluk 😀 ,těch zbylích 10% tvoří jen frnda 😀 😀

spagatice
3. črc 2010

Ahoj,
nám řekli, že budeme mít chlapečka a taky ho máme 🙂 . Ale známé tvrdili celé těhotenství, že čeká dva chlapečky. Děti se narodily o měsíc dřív v prosinci 2009 a jsou to dvě holčičky 😀 😀 😀

miska73
3. črc 2010

stalo se mi to taky 😀
na všech UZ podle doktora byl jasnej kluk a ejhle narodila se krásná holčička 😀 😀, všichni si mysleli, že jsem to věděla a nechtěla říct 😀 😀 😀
U kluků to trefil 😉

zdeniii
3. črc 2010

Ahojky nám se to nestalo, já od první chvíle věděla že je to slečna a dr mi to jen potvrdil, ale vím u dvou známých, že se opravdu seknuli 😀 Já si myslím, že je to prostě stejně nejisté do té doby dokud z nás ten drobek nevyklouze na svět... věřila bych na 100ˇpro jen podle plodovky 😉

helcenka
3. črc 2010

Ahoj,
v porodnici se mnou ve stejný den rodila paní, které celé těhu tvrdili, že bude mít chlapečka a ejhle, ona se narodila holčička. Byla z toho chudák celá zklamaná, protože doma už 2 holčičky měla. A také všechno nakoupené v modrém. Dokonce se mě ptala, jaké se mi líbí holčičí jméno, aby jí ho mohla dát, že jí je to úplně jedno. 😀

wolfi
3. črc 2010

ahoj,
mě u prvního těhotenství pan doktor řekl, že je to kluk...byla velká klika, že jsem nakoupila hoodně věcí neutrální barvy, protože máme krásnou holčičku 😀 když mi na sále řekli je to holčička tak jsem nevěřila dokud jsem ji neviděla nahatou.. 😀 no jsem zvědavá jestli to doktoři tentokrát trefili.. 😀

ivasad.
17. pro 2010

Jéé 😵 , já jsem porodní asistentka, a tohle se nám v práci taky několikrát stalo, že jsme vytáhli opačné pohlaví než rodiče čekali 😀 A vzpomínám si na jeden případ, kdy rodiče měli doma tři kluky a neplánovaně otěhu, podle UZ čekali čtvrtého kluka, byli s tím smíření, a vykoukla na nás holčička jako vyšitá. To bylo na sále veselo a slzičky dojetí i u tatínka, no a to jsem se měla co držet abych taky nebulela 😀 (no dobře, přiznávám, i mně se oči zamlžily 😀 😀 😀 ) Holčička se jim prostě vnutila, šikulka 🙂

lukza
17. pro 2010

ahojky u mě se trefily furt mě říkaly kluka a byl to kluk ale kámošce říkala že čeká holčičku a porodila kluka.

hojda
17. pro 2010

jj. švagrová nesla kluka v růžovém🙂

katka_21
17. pro 2010

Ahoj, s manželem jsme si hrozně moc přáli chlapečka. Jaká velká byla naše radost, když nám paní doktorka na ultrazvuku řekla, že je to bude kluk a měla pravdu! 🙂 Někde jsem slyšela, že s větší jistotou se dá odhadnout chlapeček. Ale slyšela jsem i o případech, kdy byl očekáván kluk a narodila se holčička.

andara
17. pro 2010

Já chtěla vědet, co čekám a miminko se neukázalo ani na 4D utz🙂 Překřížené nožky. Ale celou dobu jsem cítila, že to bude slečna a taky byla🙂Bylo to krásné překvápko na sále a příště už si to ani nebudu chtít nechat říct.
Jinak mojí švagrové tvrdili, že to bude holka a 2m před porodem to byl najednou kluk🙂 A znám i nějkolik jiných případů, kdy se narodilo miminko jiného pohlaví, než tvrdil utz.Každopádně je to jedno co se narodí 😉

el267
19. pro 2010

U první jsme to věděli z plodovky. Ted mám 4x potvrzenou holčičku. V 18tt, 20tt, 29tt,31tt.Snad to teda dva doktoři poznali správně 😅
To by bylo teda překvápko na sále. Větší radost by měl asi manžel 😉

marrei
19. pro 2010

Já konkrétně zkušenost nemám, u nás se trefili, ale jedna moje kamarádka - řekli jí, že to bude kluk na UTZ ve 12tt, 20tt i 32tt, dokonce byla i na 4D UTZ, tam to byl taky kluk, ale na UTZ v den porodu už jí říkali "krásná holčička" 😀 A fakt, byla to holka....

jajinka27
19. pro 2010

Ahoj,

mě celou dobu doktor říkal že to bude holka a jaké překvapení bylo po probuzení z narkozy 😀 samo že kluk jako buk

Sem začni psát odpověď...

Odešli