Nejsem si jistá, kdy jsem otěhotněla. Poradí mi někdo?

lenkalena
7. čer 2016

termín porodu mi podle UZ vychází 24.9.3016,posledni menstruaci sem měla 12.12 2015 ale mě to furt nevychází doktor mi tvrdí že sem musela otěhotnět ještě před menstruaci. Muže mi někdo poradit jak se to vůbec počítá? Děkuji

nonnni
7. čer 2016

@lenkalena s TP 24.9.2016 jsi teoreticky otehotnela 2.1. a ke dnesku bys mela byt 24+3...

andreaandrejka
7. čer 2016

@lenkalena Pokud nevíš kdy byla přesně ovulace, tak se dopočítáš jen teoretického datumu.

brendamonique
7. čer 2016

... tady si to můžeš dle údajů zkusit sama vypočítat : http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kale... - zadej třeba předpokládaný termín porodu a ostatní se ti doplní samo 🙂

brendamonique
7. čer 2016

* oprava - zadej např. tu menstruaci a +- cca uvidíš

lenkalena
autor
7. čer 2016

Ahoj, jdu se nato omrknout dekuju

lenkalena
autor
8. čer 2016

A teda když jsem 24+4 tak je blbost abych

lenkalena
autor
8. čer 2016

A teda když jsem 24+4 tak je blbost abych otěhotněla koncem listopadu?

mika251
8. čer 2016

@lenkalena určite blbosť, ja som otehotnela na začiatku listopadu a som v 34tt 🙂

lenkalena
autor
8. čer 2016

Hm mě se to taky nezdálo, opravdu asi změním doktora

nonnni
8. čer 2016

@lenkalena a co ti vlastne rekl? A co mas v prukazce?

andreaandrejka
8. čer 2016

@lenkalena A proč měnit doktora? Pokud nevíš přesně na den, kdy byla ovulace, tak ti někdo těžko řekne přesný datum početí. Nehledě na to, že ovulace mohla být i jinak, než v polovině cyklu...
A propo, proč ti tak záleží na tom kdy jsi otěhotněla? Důležité je, že těhotná jsi a mimčo je zdravé 🙂

lenkalena
autor
8. čer 2016

Tét naposledy 31.5. Řekl že podle ultrazvuku jsem otěhotněla na konci listopadu nebo na začátku prosince a do karty mi napsal 24tt

alubif
8. čer 2016

A co ti nesedí? Poslední ms 12.12. 2015, termín porodu ti dle kalkulačky vychází na 17.9.2016. Teď jai 25+4 dle ms. To že se to liší o týden je klidně možné - nevíš kdy jsi měla ovulaci, kdy došlo k uhnízdění, na sonu měření embrya dle jeho rozměrů odpovídá tomu že je mladší. Jako nevím proč hned měnit doktora když vše sedí ...,

lenkalena
autor
8. čer 2016

Hm asi máš pravdu ale já nato musím pořád myslet co mi řekl. Takže mám spíše věřit tomu že jsem otěhotněla ke konci prosince? A to že jsem otěhotněla jsem si moc přála ale po roce snažení o mimi jsem to vzdala a nevěnovala jsem se tomu a pak to přišlo ale vtu dobu co tvrdí doktor ze sem otěhotněla na konci listopadu tak v tu dubu sem pohlavní styk neměla,

andreaandrejka
8. čer 2016

@lenkalena Podle mě řešíš naprosté blbosti, promin 🙂 A znovu opakuji, pokud nevíš kdy byla ovulace, nikdo ti neřekne kdy jsi otěhotněla. Koncem listopadu je celkem široký pojem, nehledě na to,že po styku můžou spermie přežít i 3 dny a pak teprve oplodnit vajíčko.

lenkalena
autor
8. čer 2016

🙂

myjusiatko
8. čer 2016

@lenkalena tvoj dr sa podla mna iba sekol v mesiaci, ked ti to hovoril. Tyzden mas napisany spravne. A otehotnela si na prelome prosince a ledna.

nonnni
8. čer 2016

@lenkalena pokud ti stanovil to na 24.9., jak pises v uvodnim prispevkem, tak jsi otehotnela koncem prosince/zacatkem ledna a mudr se akorat prerekl.

lenkalena
autor
8. čer 2016

ahoj, jj, to by bylo spravne akorat mi nejde do hlavy proc mi rekl ze jsem otehotnela na konci listopadu vis, no az pujdu do poradny tak se znovu zeptam

lenkalena
autor
8. čer 2016

@nonnni 🙂 vis ja bych se oto takle nezajimala ale ten mudr mi to takle rekl a jeste ktomu jsem 27.11. dostala injekci protoze jsem mela spozdeni a menstr. jsem mela po injekci az 12.12.

nonnni
8. čer 2016

@lenkalena dovish se, ze se prerekl.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru