Neumytá zelenina. Stalo se Vám to taky?

mimisha
30. kvě 2020

Dobrý den vím , že plno z vás si zaťuká nejspíš na čelo , ale mám strach dnes sem byla na obědě u rodičů jsem 30tt měli jsme okurkový salát . Bohužel okurky nebyly umyté . To jsem nevěděla jinak bych si nedala . Teď mám strašný strach z možné listeriózy 🙄. Stalo se vám to taky někomu . Potřebují vnitřně uklidnit . 😕

martiniquest
30. kvě 2020

@mimisha A jak doma myjes zeleninu? U nas se oplachne studenou vodou a hotovo. De facto je to jen pro pocit, realny efekt nula. A stale zijeme a mame dve zdrave deti 🙂

hojda
30. kvě 2020

Zbytečně se plašíš, bude to ok.

mimisha
autor
30. kvě 2020

@martiniquest pod tekoucí vodou a mám takový kartáček ... Ale to je jedno ... Ona ji vbc neumyla , že ve spěchu zapomela .

hezz17
30. kvě 2020

@mimisha manžel zapomíná furt 😀

janulik2008
30. kvě 2020

@mimisha ja sice z domu ale bezne odtrhnem napr rajče utriem do tricka a sup do pusy 😁😁😁

mmichaella
30. kvě 2020

bud v klidu a nestresuj se. Šance jsou opravdu mizive

baraskaska
30. kvě 2020

To je vetsi pravdepodobmost ze vyhrajes v loterii nez ze z jedne nemyte okurky dostanes listeriozu. Kolikeat mi mala ukradla okurku aniz bych si vsimla a neoplachnutou. Od 1 do 2 let snad xkrat. Stve me to jenze ji proste obcas nestihnu ujlidaz i ted v dobe koronavirovy krize.

podaji
30. kvě 2020

A vy je strouhate i se slupkou? To musí být hořké...

veruuu_kubesovic
30. kvě 2020

okurkový salát i se slupkou? tu vždycky ostrouhám teda...
a podle mě zbytečně panikaříš, já zeleninu jen opláchnu vodou a nic speciálního s ní nedělám...

malenka3
31. kvě 2020

Neplaš, teď už nic neuděláš, šance je minimální, že bys něco chytla.
Jinak my taky děláme salát se slupkou, pokud není kdovíjak ošklivá, nic hořkého fakt není.

ellisza
1. čer 2020

@mimisha Určitě se nic nestane. Ale já si teda teď za korony pořídila přírodní přípravek právě na mytí zeleniny a ovoce od Chistee. Mám lepší pocit, když to umyju i tím než jen vodou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru