Nutridrinky v těhotenství. Neuškodí miminku?

8. srp 2021

Ahoj holky, od začátku těhotenství jsem zhubla 10 kg, a váha ne a ne jít nahoru, budu začínat 30tt a pořád jsem -7 kg, doktorka už vyhrožovala nemocnicí, jím už úplně normálně ale váha nahoru nejde, tak jsem začala přemýšlet o nutridrinkach neuškodí to miminku? Máte s tím někdo zkušenosti? Díky 🙂

lv
8. srp 2021

Neuškodí, dávej si

bara88
8. srp 2021

A proč vyhrožoval nemocnicí máš opravdu nějakou hraniční váhu? Protože pokud už normálně jíš,miminko prospívá, tak nechápu proč do nemocnice

veruuu_kubesovic
8. srp 2021

Pila jsem během druhého těhotenství, první trimestr jsem prozvracela, chutnali mi...

deaneira29
8. srp 2021

Nechápu tvoji doktorku, já šla rodit a měla jsem celkem - 4 kila než na začátku těhotenství, ano měla jsem mírnou nadváhu ale prostě jsem to tak měla. A nikdo to nehrotil a to jsem od 26tt byla vedená v rizikovce v nemocnici, a měsíc si v nemocnici polezela. Mimčo prospivalo jak mělo tak to bylo ok. Jinak nutridrinky klidně můžeš.

janinne7
8. srp 2021

Ahoj, i ja je piju a dokonce mi na ne doktor napsal i recept, takze jsem hodne usetrila… zkus se domluvit s doktorem, aby ti je taky napsal

dixi86
8. srp 2021

Používala sem je, hrozila mi hospitalizace(jen jsem zvracela a zvracela do 8.měsíce) a dcerka je v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru