Používáme cookies. Více informací zde. OK

Odběr choriových klků, jak to probíhá?

nradka
22. únor 2015
Ahojte, chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás byla na odběr choriových klků? Jak to probíhá? Jak moc je to nepříjemné a kdy jsou známé výsledky. Ultrazvuk nám v 1. trimestru vyšel výborně (šíjové prosvícení 1,8, nosní kůstka přítomná atd.), jen jsme měli horší výsledky krve na Downův syndrom 1.35. Bolesti se nebojím, jen si přeji, aby bylo miminko v pořádku a chtěla bych vědět, do čeho jdu. Na internetu jsem si toho přečetla tolik, že bych o tom už mohla přednášet. Jen bych potřebovala slyšet zkušenost někoho, kdo už to zažil a ne jen odborné přednášky. Děkuji
matous24
22. únor 2015
Byla jsem pred rokem... Na genetice jsme sestavili rodovy strom, kde se nas ptali na umrti, nemoci a dozity vek predchozich generaci a potom prislo samotne CVS... Popravde, je to neprijemne hodne... Tekly mi slzy a manzelovi jsem div nerozdrtila ruku... Prvni pichli umrtvovaci injekci ( uz nevim jestli 1 nebo 2) a potom doktor vzal jehlu dlouhou asi jako predlokti a vpichl do mista, kde mas treba maslicku od kalhotek... 🙂 Vse videl na utz, takze o miminko jsem se bat nemusela... Citila jsem tam hrozny tlak, navic to neslo nabrat, takze to trvalo dele... Predbezne vysledky jsem mela druhy den, konecne za 14 dni... Hodne stesti... 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli