Ostré jídlo v těhotenství, dělalo vám nějaké potíže?

monikaa_p
7. pro 2016

Ahoj holky. Jedly jste v těhotenství ostré jídla? Dělalo vám to nějaké potíže? Já si dala dnes opravdu ostré a trochu mě pálila žáha ale zatím nic víc. Samozřejmě chapu ze neni dobre ho jist denně a velké porce,ale čas od času. Díky za názory 🙂

antenkaaaaa
8. pro 2016

Já jsem jedla na co sem měla chuť celé těhotenství a žádné problémy.

ninive211
8. pro 2016

Podle mě to vůbec ničemu nevadí, jako co se zdraví miminka týče, pokud ty sama ho dobře snášíš, tak pro ne. A pálení žáhy je v těhotenství normální, hlavně třeba ke konci a kolikrát je to i po obyčejném pečivu či skoro po jakémkoliv jídle, co maminka sní. Říká se, že co maminka jí hodně v těhotenství, to pak má rádo i miminko a nevadí mu, takže se rozhodně nemusíš vyhýbat třeba ani česneku, cibuli atd....třeba se vám pak vyhnou prdíky 🙂

lajla
8. pro 2016

Já nemůžu je mi zle...a když si v něčem dam jen zdibec česneku tak mě chytnou křeče ve střevech a zvracím...mimo tehu v pohodě

kaja2016
8. pro 2016

@monikaa_p ja mela na korenene vyslovene chute. Pry se to nema,ale ja to teda jedla. Zaha me palila az na konci a spis po ovoci a sladkem. Nepohalo na to nic😉

mr_falko
9. pro 2016

Jedla jsem to běžne, mam rada thajskou apod.... at si mladá zvyká.. zatim ji to nevadí ani kdyz kojim 😉😉😉

monikaa_p
autor
9. pro 2016

@mr_falko Přísná matka 😀

ma_cherie
9. pro 2016

@monikaa_p tak já jako velká milovnice česneku si musím odpustit česnek (neskutečné pálení žáhy) a obecně hodně kořeněná jídla, jinak mi to dává žaludek pěkně sežrat, ale asi žena od ženy - kdyby to snášel můj žaludek, jím bez omezení 🙂

aklin
9. pro 2016

V tehotenstvi jsem mela chute na opravdu hodne ostre chilli papricky napr. chalapeno, habanero. Na posezeni jsem byla schopna snist jednu celou papricku. Nic mi nebylo, jen jsem byla hodne zpocena, huba v jednou ohni, ale o tom to je.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru