• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otěhotněly jste po nepovedeném IVF spontánně?

1. května 2012 
Dobrý den.
Moc by mě zajímalo zda když se nepovedlo ivf..a tělo je vyživeno léky a iněkcema před ivf...Zda mohu třeba další měsíc otěhotnět spontálně.Stalo se to někomu?
20. dub 2012 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ten případ nejsem,ale je to možné :wink: Když jsem byla měsíc po neúspěšném IVF u dr.na preventivce,tak mě řekl,že jsem pěkně připravená,že se máme klidně zkusit snažit doma,jenže u nás je(byl) problém u manžela,ale pokud je chlap v pořádku tak to možné určitě je :wink:
20. dub 2012 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Samozřejmě to možné je,já otěhotněla,ale bylo to mimoděložní...
20. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ano. přesně s tímto případem tu znám jednu holku. má dnes půlročního chlapečka :slight_smile: jde všechno! nám řekli doktoři, že dítě mít přirozenou cestou nepočneme, počali jsme hned dvakrát :grinning:
20. dub 2012 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já jsem byla minulý rok na třech neúspěšných IUI poslední v listopadu a v dubnu jsem objevila zcela nečekaně // a to prosím přirozenou cestou :slight_smile:
21. dub 2012 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
|Já na to čekam taky první IVF nevyšlo a tak se snažíme furt co to dá už je to rok ale pořad věřím doufám v zázrak :frowning2: oba jsme zdraví
21. dub 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
My se snažili 4 roky, několikrát IUI, 4x IVF ICSI, manžel na tom je prý blbě..... Když už jsme se vším sekli a vzdali to , tak jsem za 7 týdnů přirozěně otěhotněla. A teď čekáme (opět přirozeně a nečekaně) druhý... Navzdory doktorům a jejich názorům, že nemůžeme mít děti přirozenou cestou - manžel má líný spermie, já nemám ovulaci... Dneska se tomu směju a myslím si, že doktoři toho o rozmnožování vědí asi tolik, jako moje malá dcerka :grinning: :grinning: :grinning: Příroda si to prostě zařídí po svým...
25. dub 2012 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Mě se to stalo, v 3/2010 jsme byli na IVF/ICSI a nepovedlo se. A hned v dubnu jsem otěhotněla přirozeně. Dneska to je přesně 2 roky co jsem si dělala test :slight_smile: a naší Adélce bude 16 měsíců :sweat_smile: . Tak držím palečky.
1. kvě 2012 v 01:24  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek