Otěhotněly jste po nepovedeném IVF spontánně?

kadetka
20. dub 2012

Dobrý den.
Moc by mě zajímalo zda když se nepovedlo ivf..a tělo je vyživeno léky a iněkcema před ivf...Zda mohu třeba další měsíc otěhotnět spontálně.Stalo se to někomu?

crca
20. dub 2012

Já ten případ nejsem,ale je to možné 😉 Když jsem byla měsíc po neúspěšném IVF u dr.na preventivce,tak mě řekl,že jsem pěkně připravená,že se máme klidně zkusit snažit doma,jenže u nás je(byl) problém u manžela,ale pokud je chlap v pořádku tak to možné určitě je 😉

marhulinka
20. dub 2012

Samozřejmě to možné je,já otěhotněla,ale bylo to mimoděložní...

svoba
20. dub 2012

ano. přesně s tímto případem tu znám jednu holku. má dnes půlročního chlapečka 🙂 jde všechno! nám řekli doktoři, že dítě mít přirozenou cestou nepočneme, počali jsme hned dvakrát 😀

marlenee
21. dub 2012

Já jsem byla minulý rok na třech neúspěšných IUI poslední v listopadu a v dubnu jsem objevila zcela nečekaně // a to prosím přirozenou cestou 🙂

petra123
21. dub 2012

|Já na to čekam taky první IVF nevyšlo a tak se snažíme furt co to dá už je to rok ale pořad věřím doufám v zázrak ☹ oba jsme zdraví

dorinek
25. dub 2012

My se snažili 4 roky, několikrát IUI, 4x IVF ICSI, manžel na tom je prý blbě..... Když už jsme se vším sekli a vzdali to , tak jsem za 7 týdnů přirozěně otěhotněla. A teď čekáme (opět přirozeně a nečekaně) druhý... Navzdory doktorům a jejich názorům, že nemůžeme mít děti přirozenou cestou - manžel má líný spermie, já nemám ovulaci... Dneska se tomu směju a myslím si, že doktoři toho o rozmnožování vědí asi tolik, jako moje malá dcerka 😀 😀 😀 Příroda si to prostě zařídí po svým...

adelinka1
30. dub 2012

Mě se to stalo, v 3/2010 jsme byli na IVF/ICSI a nepovedlo se. A hned v dubnu jsem otěhotněla přirozeně. Dneska to je přesně 2 roky co jsem si dělala test 🙂 a naší Adélce bude 16 měsíců 😅 . Tak držím palečky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru