Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Otěhotněly jste po nepovedeném IVF spontánně?

kadetka
20. dub 2012

Dobrý den.
Moc by mě zajímalo zda když se nepovedlo ivf..a tělo je vyživeno léky a iněkcema před ivf...Zda mohu třeba další měsíc otěhotnět spontálně.Stalo se to někomu?

crca
20. dub 2012

Já ten případ nejsem,ale je to možné 😉 Když jsem byla měsíc po neúspěšném IVF u dr.na preventivce,tak mě řekl,že jsem pěkně připravená,že se máme klidně zkusit snažit doma,jenže u nás je(byl) problém u manžela,ale pokud je chlap v pořádku tak to možné určitě je 😉

marhulinka
20. dub 2012

Samozřejmě to možné je,já otěhotněla,ale bylo to mimoděložní...

svoba
20. dub 2012

ano. přesně s tímto případem tu znám jednu holku. má dnes půlročního chlapečka 🙂 jde všechno! nám řekli doktoři, že dítě mít přirozenou cestou nepočneme, počali jsme hned dvakrát 😀

marlenee
21. dub 2012

Já jsem byla minulý rok na třech neúspěšných IUI poslední v listopadu a v dubnu jsem objevila zcela nečekaně // a to prosím přirozenou cestou 🙂

petra123
21. dub 2012

|Já na to čekam taky první IVF nevyšlo a tak se snažíme furt co to dá už je to rok ale pořad věřím doufám v zázrak ☹ oba jsme zdraví

dorinek
25. dub 2012

My se snažili 4 roky, několikrát IUI, 4x IVF ICSI, manžel na tom je prý blbě..... Když už jsme se vším sekli a vzdali to , tak jsem za 7 týdnů přirozěně otěhotněla. A teď čekáme (opět přirozeně a nečekaně) druhý... Navzdory doktorům a jejich názorům, že nemůžeme mít děti přirozenou cestou - manžel má líný spermie, já nemám ovulaci... Dneska se tomu směju a myslím si, že doktoři toho o rozmnožování vědí asi tolik, jako moje malá dcerka 😀 😀 😀 Příroda si to prostě zařídí po svým...

adelinka1
30. dub 2012

Mě se to stalo, v 3/2010 jsme byli na IVF/ICSI a nepovedlo se. A hned v dubnu jsem otěhotněla přirozeně. Dneska to je přesně 2 roky co jsem si dělala test 🙂 a naší Adélce bude 16 měsíců 😅 . Tak držím palečky.

Sem začni psát odpověď...

Odešli