Otěhotnění pár dní po vysazení HA, bude mimi v pořádku?

blanka94
3. pro 2015

Ahoj holky,
končím 9TT a 30.12. jedeme na screening. Všichni kolem mě, mě straší. Vysadila jsem totiž antikoncepci, dostala MS a pár dní na to otěhotněla. tudíž se tělo nestačilo vyčistit. Zatím nic nenasvědčuje něčemu špatnému, ale všichni mi říkají, že pokud se to stalo takhle brzy, že miminko nebude v pořádku. Tak já nevím, nechci se stresovat, ale nějak to nejde, mám opravdu strach, jsem těhotná poprvé a jestli se to lidem nelíbí, nebo závidí, že mi tohle říkají, nebo je to pravda? Moc děkuju za diskuzi.... nemám si o tom s kým promluvit.

pulecp
3. pro 2015

@blanka94 Hlava je důležitější, než chemie - milióny lidí chodí po žhavém uhlí, funguje placebo, nocebo, dokonce hlava dokáže působit proti účinku chemie. A kuřák, který vykouří denně 2 cigarety, ale stresuje se tím, jak mu to škodí, nejspíš dopadne hůř, než ten, který "udělá" celou krabičku, ale užívá si to a je skálopevně přesvědčen, že mu to prospívá.
Tak zachovej klid a uděláš to nejlepší pro dítě i pro sebe (Y)

janastro
4. pro 2015

@blanka94 ahoj ja jsem na tom stejne vysadila jsem HA a hned prib ovulaci otehotnela. Ale zadny strach nemam. Ted nejsou HA takove jako byli za nasich rodicu. A hodne holek takle otehotni. A miminka -deti jsou v poradku. 🙂 taky cekam v cervenci ale az na konci.

dendulevrtule
4. pro 2015

@blanka94 Nestresuj se🙂 Máme případ v rodině že otěhotněli hned po vysazeni HA tak jako ty🙂 a co já vím tak se HA používá i v případech kdy je problém s početím.Takže si užívej že se Vám to povedlo tak brzy🙂

siiia
4. pro 2015

já otěhotněla přes prášky, brala jsem je 12 let v tu dobu a doktor mi na to nic neřekl, jen ať to přestanu brát a koupím si listovku 🙂 dcerka má 2 roky a je naprosto zdravá holčička 🙂 kdyby to nějak vadilo, myslím, že by mě hnal na nějaké další vyšetření

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru