Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

kixi
autor
20. srp 2011

@su_nnet jj mam to hodne podobne jako ty..a k tomu teda jeste to stale popichavani v podbrisku...jsem taky zvedava na pondeli, nastesti jdu hned v 8 rano 🙂 kdy tebe ceka dalsi prohlidka?

waerva
20. srp 2011

Ahojky muzu se k vam pridat? Vypada to ze jsem 8tt. Na UZ jdu v utery tak snad bude neco videt:-] jinak asi 6tt jsem krvacela tak jsem byla na UZ a mame srdicko. Ale i tak se bojim. Dvakrat po sobe jsem o mimi prisla a nechtela bych to zazit znovu.

su_nnet
21. srp 2011

@kixi Jdu 1.8,už tam budou mé výsledky odběrů a dostanu průkazku.Sem tam mě taky pichne,to že mě bolí v kříži už ani nemusím psat..to se nezměnilo.Mám spíš radost že už mi není tak zle...pokud se to teda nevrátí 🙂

kixi
autor
21. srp 2011

@su_nnet ahaa..a prukazka se dostava az po odberech? ja jdu zitra jen s moci, tak jsem fakt zvedava 🙂 jj ja myslim, ze se to snad nevrati, prece jen uz se blizi 3 mesic tak snad uz to bude jen lepsi...

verusa.j
21. srp 2011

Ahoj holky, mě je teda blbě pořád, dneska mě teda extra natahuje, zvracela jsem zatím jen třikrát, ale i to mi stačí 🙂 obyvkle opdoledne už je mi dobře. Jinak krev mi už brali, na a výsledky z toho NT screeningu budu mít až 20.9. kdy jdu na UT, snad ten čas brzy uteče.

pamir
21. srp 2011

@waerva ahojky...úplně chápu jak se cítíš..já o mimi přišla jednou..a ted jsem 6+6 tt mám esrdíčko, ale od 5+3 jsem růžově špinila..prej krvácení z čípku a trvalo to týden...taky mám hrozný strach z toho, že se historie bude opakovat...na jaře to taky začalo špineněním..ale zase na druhou stranu, kdyby šlo o nejhorší už vím co by mě čekalo..do čeho bych šla...snažím se být pozitivní..protože to co se má stát se stejně stane..a stane se nám to dobře..určitě..🙂 věř tomu a buď pozitivní a silná..taky si někkolikrát za den řeknu..že už jsem byz příznaků..jen mě ty prsa bolej, že je určitě něco špatně..ale pak si zase řeknu, vždyť už nešpinim ani nemám bolesti, tak by mělo být něco špatně...určitě se nám už podaří donosil krásný a zdravý uzlíček..🙂

waerva
21. srp 2011

@pamir Snazim se myslet pozitivne.Ale jiste obavy urcite mam. Byva mi cele dny jaksi divne. Ani to neumim poradne popsat. Citim se jako bych mela hlad ale v okamziku kdy se najim se mi dela spatne a citim se ze by to chtelo ven. Bohuzel tyhle stavy mam cely dny. ja uz vazne nevim co mam delat. Jestli vis co mysslim. Pri prvnim tehotenstvi jsem ani nevedela ze jsem tehotna.. ale ted jsou to muka.

pamir
21. srp 2011

@waerva buď v klidu tyhle nepopsatelný stavy mám taky..nevím jestli umírám hlady nebo jsem přežraná nebo se mi chce zvracet...já jsem při prvním těhu měla to stejné, ale skončilo to hodně brzo 7tt, proto mám z toho osudnýhoo 7tt hrozný strach..ale snažím se nepropadat panice🙂

pamir
21. srp 2011

@verusa.j ahojky, můžu se tě prosím tě zaptat, jak a kam sis v nastavení napsala to: ,,Tak jsem změnila status ze snaží se na čeká miminko..."...? vůbec nemůžu najít kam si můžu něco takového napsat, abyste to taky videli...poraď prosím..🙂

verusa.j
21. srp 2011

@pamir - najeď si na Můj fotoblog a tam je kolonka - Napsat krátkou zrávu - tamjsem to napsala a dala enter, zkus, určitě to najdeš

kwikwi
22. srp 2011

Tak holky,dnes v 15.00 kontrola.Drzte prsty at ktasne bije srdicko a je vse v poradku.Hned pak napisu a dam foto 🙂

kixi
autor
22. srp 2011

Ahoj holky...dnes me cekala ta nejhorsi zprava...dnes jse, prisla o mimi v 7tt - zamlkle tehu...pristi utery jdu na revizi...:( neda se to popsat..v hlave mam prazdno...priznaky jsem zadne nemela, citila jsem se jako spravna tehulka...no...bohuzel...nepreju to zadne z vas....je to strasny............... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kkattkka
22. srp 2011

kixi, drzim palce, abys vse v poradu prekonala. Vic slov bohuzel nemam ☹ ☹ ☹

jaja.m
22. srp 2011

@kixi:To je mi strašně líto ☹ .Ani nevím co víc říct.Jen asi to co kkattkka.Aby už vše bylo za tebou,buď silná.Uvidíš,že druhé mimi určo vyjde. ☹

kwikwi
22. srp 2011

Tak jsem doma od doktora.Vsechno ok,dle PM jsme 8+1, dle UTZ 7+2.Jsme 11,1mm veliký a krásne nám bije srdíčko.Kontrola až za mesíc,bude nas cekat screening.Jsem stastna.Fotku mam v albu 🙂

jaja.m
22. srp 2011

@kwikwi :Gratuluji 🙂

kwikwi
22. srp 2011

@jaja.m Dekuji.Ja tobe taky 🙂

jaja.m
22. srp 2011

Děkuju🙂.A kdy jdeš na další kontrolu?Já jdu 15.9 a už teď se nemůžu dočkat

kwikwi
22. srp 2011

@jaja.m Ja az 20.9.to je dlouha doba,ale musime to vydrzet.Jo a uz jsme dostali i prukazku 🙂

blanches
22. srp 2011

@kixi to je mi moc líto, tolik jsem ti držela palečky, hlavně si vůbec nic nevyčítej, že si něco zanedbala, je to příroda, bohužel v tomto stádiu těhotenství se to stává, já před 4 měsíci přirozeně potratila v 7tt 😒 , neboj určitě to napodruhé vyjde, věř tomu. Revize se neboj, je to rychlé, budeš v nemocnici jen jeden den. Kdyby si cokoliv potřebovala, na něco se zeptat, vylít si srdíčko napiš do IP.

@kwikwi gratulace ke kontrole, tak ať se krásně vyvíjí dál.

Já mám za sebou dnes úspěšnou kontorlu, dle MS jsem 8+4tt a dle UTZ 9+5tt, krásně je vidět srdíčko, dostala jsem průkazku, mám poukaz na odběry, doktor je tam sám, tak to nenebírá, další kontolu mám až 3.10. 😕

mahuj
22. srp 2011

@kixi ..... je mi to moc líto.. v březnu se nám to stalo také a dnes šílím strachy, aby se to neopakovalo.. chápu tu prázdnotu, tu bolest.. nedá se to popsat a nepomáhala mi žádná útěcha typu "jsi mladá, mimino mít ještě budeš" apod.. co Ti na to říct.. přežij.. moc mne to mrzí... ☹

mahuj
22. srp 2011

@kkattkka téééda.. tak to jsem zvědavá, jak ve středu dopadnu.. jdu v půl 12.. trochu mě vylekal hláškou o mimoděložním, ale studovala jsem na netu a vypadá to, že snad to nebude můj případ.. což samozřejmě nemůžu nikdy vědět, ale na druhou stranu nemám ten "divný" pocit jako při posl. těhu.. i když mám obavy, vnitřně jsem tak nějak klidnější.. dopočítala jsem se, že bych měla být nějaký 5.-6.tt ... 😎

jaja.m
22. srp 2011

@kwikwi :Tak to se na ní určitě furt koukáš jako já viď 🙂 .A na jaký vyšetření všechno musíš?Já musim k obvoďákovi a k zubaři a pak na EKG.Tak bych to už pomalu měla začít oběhat,abych to stihla🙂

kixi
autor
22. srp 2011

@blanches
@mahuj dekuju moc holky...vim, ze se to stava...ale dokud se to cloveku nestane tak vubec netusi jake to je...a proto moc dekuji za vase slova, protoze vy to vite...a nastesti me moc podporuje rodina a snad ty mesice vydrzim nez budeme moci zkusit znovu...v tuto chvili se me to zda jako konec...mam strach...zda ten cas rychle utece, zda se to znovu podari...zda se to nestane znovu ☹ a jeste jedna vec...na revizi jdu az za tyden...nevite zda me budou jeste pred tim zakrokem delat UTZ? proste kdyby nahodou.... ☹

blanches
22. srp 2011

@kixi úplně ti rozumím, kdo nezažil nepochopí, já se nemohla dočkat, až se budeme moci začít snažit znovu, moje výhoda byla, že už jsem doma měla roční dítko, které mě drželo nad vodou. Mě byl velnou oporou manžel, pořád jsem si nažila si říkat že se to stává, ale moc to nepomáhá. No já to měla tak, že jsem o mimi přišla samovolně, tím pádem šlo o dočistění dělohy, protože jsem stále hodně krvácela a bylo mi zle. Teď pořád kontoluji kalhotky, v sobotu jsem měla silnější špinění a už jsem pomalu šílela, doktor říkal, že to nic nebylo, jen prasklá cévka. Takže plně chápu tvé obavy.

kixi
autor
22. srp 2011

@blanches jj, presne tak to je...ten tyden cekani na zakrok bude asi kruty...stale se citim tehotna :(

kwikwi
22. srp 2011

@jaja.m To vis ze na ni furt koukam.Na muj flicek 🙂 Taky mi doktor vypisoval zadanky k obvodakovi na EKG,k zubari a jeste do laboratori,asi na kref nebo neco.Ale jeste mi je nedal tak nevim kdy to zacnu obehavat.A jak se citis?Clovece mne je dost dobre,nezvracim,neboli mne zaludek,akorat me bolej prsa a mam chute na vsechno 🙂

jaja.m
22. srp 2011

@kwikwi:jé tak to se máš.Mě už tři týdny je pěkně zle celý den.Jen dám do sebe jídlo a jdou mi šťávy nahoru.Naštěstí nezvracim,ale je to hrozný pocit.ale snažim se trochu jíst ptž při mé váze 45kg si nemůžu dovolit zhubnout.Pak mě taky pěkně bolí prsa.A furt chodim čůrat

jaja.m
22. srp 2011

@kwikwi :A vyrašily mi pupínky na čele☹ a nemůžu si jich zbavit,tak mi mamča řikala,že to bude holčička🙂

brufinka3
22. srp 2011

Ahoj, tak dnes sme boli na dalsej kontrole a dost ma to dostalo. Srdiecko stale nikde...uz mi po hlave behaju chmurne myslienky...Podla PM som 8tt+0, ale kedze viem, ze jediny mozny termin pocatia je uplne posledny den ovulacie - tak si stale hovorim, ze snad este zrnko sance tam je, ze som 7tt....je to des. Tak vam zavidim (v dobrom), ze to srdiecko uz mate 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru