Partner odmítá sex v těhotenství. Máte s tím zkušenosti?

madinkas
6. kvě 2016

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli s tím vůbec někdo měl nebo má taky zkušenosti, že by partner ztratil zájem, protože všude spíš čtu jak všichni bez problémů sexovali s partnerem a celkem mě to na náladě moc nepřidá... 😒 Když jsem se zeptala proč už tolik nechce, dostalo se mi odpovědi, že ho to s tím břichem vůbec neláká. Nyní jsem ve 30tt a nespali jsme spolu už dobrý měsíc, někdy bych si dala říct, protože mi chybí ten intimní kontakt, ale nechci na něj nějak naléhat nebo tak.. Ale zároveň si neumím představit, že už do porodu nic nebude a po porodu určitou dobu taky ne.. Navíc mám strach z toho, jestli se to vůbec vrátí do starých kolejí... Někde jsem taky totiž četla, že spolu páry nespaly i rok po porodu, což je teďkom úplná noční můra pro mě... 😢 ☹ Tak piště pokud jste to měly podobně, popřípadě jak se to potom zlepšilo. Budu ráda za každý povzbudivý komentář 😉

lv
6. kvě 2016

kéž by po mě aspoň někdy nechtěl sex 🙂 ale to není povzbudivý komentář, pro tebe..
Tak si řekni o masáž nohou, rukou, hlavy, at máš pocit hýčkanosti..

suzief
6. kvě 2016

Taky to mám spíš opačně, jako já se nedivim s tím břichem mě to Neba ani samotné se sebou, netlacila bych na něj. Jeho bys měla uspokojit jinak a pokud možno sebe taky, po porodu to bude lepší

pejskyne
6. kvě 2016

Neboj, je to normální, někteří chlapi to tak bohužel mají, můj taky trošku. Po porodu pak problém neměl (přiznávám, že jsme ani úplně nedodrželi šestinedělí) a pro mě byl sex naopak lepší než dřív. Takže optimismus! Jestli to jen trochu jde, vysvětli mu, že fakt potřebuješ nějakou tu intimitu, třeba sám vymyslí, co by i jemu bylo příjemné

pejskyne
6. kvě 2016

Oni někteří nesou špatně změny toho "jejich" (tzn. našeho) těla - jak byl ten můj nadšený, když jsem po ukončení kojení měla zase "svoje" prsa! A to já se trápila, že mi skoro zmizely. Takže to ani nebere tak, že jsi pro něj s břichem nějaká "ošklivá", jsi jenom jiná a to může stačit na jakýsi psychický blok - jsou to tesla 🙂

pejskyne
6. kvě 2016

Chtěla jsem napsat NEBER a TRDLA (ne tesla - automat. oprava), ale takhle je to taky dobrý 🙂

iveta93
6. kvě 2016

To si tak neber. Oni u toho myslí na kraviny a proto jim to nejde - a potom raději ani nechtějí. (např. že u toho nejste sami, břicho potom už překáží, nechce dítěti ublížit... a bůh ví co ještě vymyslí). Ale vrátilo se to starých kolejí hned po porodu.

konekokira
6. kvě 2016

No, my to máme absolutně naopak, čekáme první a celý den myslím na miminko, výbavu apod, a když přítel touží po sexu, tak se opravdu musím nutit, navíc si připadám jako velryba, měla jsem modelkovskou postavu, teď jsem prdelatá a ceckatá s pupkem, vůbec v tomhle mi nějak chybí to sexuální sebevědomí 🙂

monikagurthova
6. kvě 2016

@madinkas My jsme spolu s manželem nespali od Vánoc. Jak mi rostl pupek tak měl strach ze mi ublíží a ted mam sestinedeli. U nas to nebylo v tom, ze bych jo nepritahovala, ale proto ze se bal 🙂 a neboj když na to nebudeš usilovně myslet tak se to pak srovná nějak samo. Hlavne netlac na pilu 🙂

kar0lina
6. kvě 2016

Ahoj, já to mám to samé. Přítel nemá sice žádný blok, ale je ustrašený pako :D Mě osobně sex teď moc nebere, jsem omezená v pohybu a to mě nebaví. Na netu píšou občas kecy, který tě můžou akorát zbytečně deptat. Někdy lepší se obejmout a pomazlit, než styk. Tak se neděs a nedávej to sobě ani jemu za zlé.

dokument
6. kvě 2016

@madinkas no, tak nevim, jestli je to povzbudive, ale taky jsme to tak meli. Manzel se bal, aby decku neublizil. Ja jsem chtela porad, asi hormony. Ale co je horsi, ze pak, nejen, ze je sestinedeli, ale bylo rok a pul kojeni a zase hormony. Ja jsem na to nemela ani pomysleni. A od te doby nemuzeme navazat... ☹ Jako byli jsme spolu parkrat, ale to uz je davno. Synovi je 2,5 roku. Manzel moc chce, ja uz se zacinam taky trosku "spravovat" - myslim tu chut, ze aspon nekdy prijde myslenka. Ale porad je to spatne. Takze povzdbudi te snad, ze nejste sami. Ale to dal moc povzbudive neni ☹

junkka
6. kvě 2016

Tak manžel taky nechtěl tak od třetího měsíce. Prostě s ním nic nehlo, občas to na mě dolehlo a já doma brečela, ale nepomohlo nic. Za celý těhotenství jsme spolu spali tak 2x. Ale cca 2 měsíce po porodu jsme se pomalu vraceli do starých kolejí, teď už je to super, když máme teda energii 😀. Nakonec se mi manžel přiznal, že mu prostě vadil ten pocit, že jsem těhotná. A ikdyz jsem si já myslela, že to na mě není vidět, tak prý bylo. Že viděl jak se mi rozšiřují boky a že prostě nemohl. Představa, že budu zase těhotná je děsivá. Asi to před ním budu tajit co nejdyl 😀

pulecp
8. kvě 2016

@junkka Dalo by se svěřit se manželovi s tím, z čeho máš obavy, říci, že potřebuješ kontakt, že bys potřebovala nějakým způsobem (třeba ne přímo sexem), abys vnímala, že o Tebe "neztrácí zájem"...? Z toho, co píšeš vnímám, že další dítě chceš (chcete?). Ale Tvé obavy můžou být tím, co třeba zapůsobí na Tvé tělo, že se třeba nebude dařit. Můj dotaz vlastně zní: Dá se takto s manželem komunikovat? Když jo, jdi do toho, pokud ne, zpracuj si ty pocity sama (to je nejlepší v obou případech - ať už máš manžela nakloněného takové komunikaci, nebo ne).

junkka
8. kvě 2016

@pulecp my se o tom bavili nesčetněkrát ale výsledek nebyl žádnej. Prostě s ním v tomhle ohledu nic nehlo. Byl na mě moc hodnej, pohladil mě a tak, ale v intimní sféře bohužel nic. Budu se s tím muset nějak vyrovnat sama. Zvládla jsem to jednou, tak to půjde ještě jednou. Snad 🙂 . Třeba na to pak nebudu mít ani pomyšlení při péči o naši dceru 🙂

pulecp
8. kvě 2016

@junkka Spoustu věcí si musí člověk vyřešit sám, je dobře, že to i v tom období funguje aspoň tak, jak píšeš. Nenech se "odradit" a vydrž, jak píše Ruíz ve 4 dohodách - neber si to osobně - není to o Tobě. 🙂 Přeju Ti, ať to období projdete co nejlíp, nejsplavněji a přenesete se přes "všechna úskalí". A po věky jste přinejmenším (spíš v mnohém) lepší, než my - tak to zvládneš 🙂

katerinavackova
8. kvě 2016

@madinkas My spolu nespime od zacatku tehu. Ma strach aby mi neublizil. A s Tim proste nic nenadelas. Ale chute ma.. Furt by se tulil Ale ma proste strach a muzu vysvetlovat jak chci ze muzem 😁

madinkas
autor
9. kvě 2016

@katerinavackova jo přesně ze začátku měl strach aby mu neublížil, i když jsem mu vysvětlovala že to ničemu nevadí.. stejně měl blbý pocit. Teď když už mám velké bříško tak tím víc, ho to prostě neláká když ví že tam mám dítě, navíc když kolikrát cítí pod rukou jak kope 😀
No nezbývá nám nic jiného než to překonat a věřit že potom se to zase zlepší 😉

katerinavackova
10. kvě 2016

@madinkas zlepsi neboj 😉 uz nebude mit pocit ze by busil do telicka prcka 😆

mimilela
8. črc 2016

Holky a bolelo Vas nekterou po milovani s partnerem brisko? a takovy zvlastni pocit?

simi1510
17. srp 2016

Já jsem teprve na začátku a už mi sex odmítá taky ☹ prý neodmítá mě, ale sex, ale zdůvodnit mi to neumí...

A ani nepomáhá, když říkám, že si snad budu muset tedy pořídit milence...

Co s tím holky? :-/

madinkas
autor
20. srp 2016

@simi1510 ono chlapi to těhotenství vnímají jinak, od přírody je prostě těhotné tolik nepřitahují, protože už jsou v podstatě oplodněné.. myslím, že je to naprosto normální stav, být tebou tak bych to nechala tak a nenaléhala ;) mě to ze začátku taky trochu hlodalo, ale pak jsem to chápala,a ani jsem se mu nedivila s tím rostoucím bříškem jsem si taky nepřipadala nijak sexuálně přitažlivá... ke konci už i ty na to budeš mít pomyšlení čím dál mín to mi můžeš věřit znám to z vlastní zkušenosti..;) ale po šestinedělí se to spraví, zrovna včera jsme to měli po několika měsících a bylo to snad lepší než předtím, takže vyčkej.. ;)

simi1510
20. srp 2016

@madinkas po vcerejsku se sexem min na nejakou dobu končím...

shine2015
20. srp 2016

Holky nenutte je....se mnou manzel sex chtel a i kdyz to bylo v normalnim intervalu,ke konci jsem nechtela ja...

Nemyslim si,ze by vas nemiloval apod. Rozhodne bych ho netlacila.....ono ta doba utece,porodite a zase to bude ok.

shine2015
20. srp 2016

@dokument a meli jste jinak kontakt jakoze bez sex.podtextu?
Jako ze pusu do prace z prace,sedet spolu u tv a byt u sebe blizko nebo lezet.....pohladit seatd? Myslim bez toho aby on nebo ty cekal ze bude sex....
Myslim ze kdyz sex nechce domluvit se - ok ale pusu jen tak si dat muzeme...obejmout taky. Sex po tobe tedy nechci. Chapu to. Protoze aby se pak nestahli uplne a nebali se ze z kazde pusy nebo chytnuti obejmuti apod bude sex a pak se nevyhybali uplne kazdemu dotyku,protoze to se pak odcizi....

dokument
20. srp 2016

@shine2015 ne, to jsme meli porad takovy kontakt. Po dobu tehotenstvi jsme se porad mazlili, ale tak spis detsky, pusinky porad to jo. Pusu si davame i ted, pohladime se. Uz to teda neni tak jako driv, ale vetsinou neodejde jeden z domu bez toho, ze bysme si nedali pusu. Za ruku chodime, obejmeme se, ale uz to neni v takove mire jako driv. Obcas uz prijde i myslenka. Ale to je porad malokdy 😅

mili34
6. říj 2017

@madinkas ahojky mam ted ten samy "problem"🙂 jako ty v tehu.Spravilo se to po sestinedeli po porodu..myslim chut tveho chlapa na sex?Taky bych nekdy brecela,ze mi to prijde lito a pripadam si pro nej neprtitazliva s brichem..

madinkas
autor
6. říj 2017

@mili34 jo spravilo se to.. 😉 z toho s nic nedělej, tak to prostě je, to těhu břicho pro většinu chlapů prostě moc přitažlivé není... s tím nic nenaděláme, sám mi pak řekl, že s tím břichem to nebylo ono když věděl, že v něm mám mimi..😀

mili34
27. říj 2017

@madinkas ahojky,nevim jestli to budes cist.Jen jsem ti chtela rict vcerejsi zazitek 🙂.Po tydnu jsme se milovali a jemu to neslo.Pry ze ho ma nejak citliveho a proste se pak ani neudelal.Nevim co si o tom myslet.Prijde mi,ze to bude spis tim,ze si to dela sam.Tak jsem tak nejak smirena,ze pokud budu mit chut coz mam casto,tak si budu muset vypomoct taky sama.Divne ze..😔

dalja789
13. bře 2018

třeba ti jenom nechce ubližit. Nemá on třeba problémy s erekci?

mili34
14. bře 2018

No taky uz me to napadlo..

mili34
14. bře 2018

@kar0lina kdyby aspon to..me ted i v tehu chybi aspon to pomazleni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru