Platíte za normální fotku z ultrazvuku?

jeudi
3. led 2012

ahoj holky dnes jsem byla na ultrazvuku u pani doktorky rekla jsem si o fotku z ultrazvuku a platila jsem 30kc jak se plati a pak 90kc za snimek ,nikdy driv jsem za to neplatila ,to je naka novinka ted ze se plati i za obyc fotku? diky za odpoved

cervena_vila
3. led 2012

Můj doktor měl foto za 75, pak si pořídil nový ultrazvuk, tak foto za 200, pak jsem se přehlásila jinam a dostala fotku jen tak, pro radost 😵

romcovaklarka
3. led 2012

Já platím stále u svojí Dr roční "sponzorský dar" 300 Kč a pak už neplatím nic, ani poplatky, ani zrcadla, ani fotky a fotku jsem dostala prakticky na každé návštěvě. Ale u Apolináře jsem byla na NT screeningu a platila jsem za fotku 100,- Kč. Byly to fotky na takový ten papír jako z faxu.

romca13
3. led 2012

za fotku jsem nikdy neplatila, a to mi jednou dal dokonce 3 stejné, bo jsem chtěla pro rodiče, neplatila jsem ani na NT screeningu a to tam bylo napsáno, že se platí 50,- za fotku,,,

zdeniii
3. led 2012

já platila vždycky stovku za fotku, jak před dvěma lety s dcerkou tak i te%d, takže u nás se nic nezměnilo...

baibies
3. led 2012

Já platím za fotku u své Mudr. 50 Kč za kus...

zirafka82
3. led 2012

u obvodní gyndr 70 Kč za jednu fotku ( i přes "sponzorský dar" 200,- Kč/ročně ), na Bulovce za fotku z velkého UTZ 150,-/ 1 ks nebo 250,- Kč za jakékoli množství na flashku 🙂

misicka455
3. led 2012

Platím u své dr. 50 kč za fotku

hhranolka
3. led 2012

ja neplatila nikdy nic, celkem mam 5 fotek z normalniho ultrazvuku a 3 ze 3d ultrazvuku .... vse bylo zdarma, vcetne toho 3d ultrazvuku(sice nam prcka ukazali v 3d jen chvilku,... ale stacilo)

germaine
3. led 2012

Nikdy jsem neplatila ani korunu a fotek mám skoro deset...tqakže je to doktor od doktora 😉

verusa.j
3. led 2012

Já us vé doktorky 50kč za kus, ve fakultce v Ostravě - 50 kč za dva kusy

bellka
3. led 2012

to je různé, platila jsem za fotky 100,-/kus a že jich máme a za poradnu 150,-kč, takže každou kontrolu jsem tam nechala 250,-kč. Ale vzhledem k tomu, co jsme vydali v CARech, tohle byl úplný pakatel 🙂

adenka84
3. led 2012

za fotku jsem neplatila nikdy..a že jsem jich měla hoodně...chodila jsem na UTZ na genetiku atam jsme dostali vždy 6 foteček...platila jsme za nahrávku na DVD 3 D a to 1000 kč..jinak za nic nikdy ani Kč....

andryskam
3. led 2012

Tak já nikdy neplatila za fotku ani těch 30,- Kč.

boudova
3. led 2012

100 kč za 2 fotky.

terinda
3. led 2012

80 za čb, 200 za barevnou z 3D na fotopapíru.
Drahý jak prase, ale na památku 😉

majatob
3. led 2012

za fotku nikdy, dostala jsem jednu temer pri kazde kontrole, obcas i dve. Tech 30Kc jsem platila jen pri prvni prohlidce, kdy mi potvrzovala tehotenstvi 🙂

kacatko_1907
3. led 2012

asi záleží na doktorovi, jak to má "nastavené". Já platila za fotku 50Kč a za každou návštěvu taky 50Kč 😕 U jiného doktora, kde jsem byla na NT screeningu, nebo na velkém UTZ jsem za fotky neplatila nic

xvitk101
3. led 2012

Platila jsem vždy u svého gynekologa za 2 ks 100,- Kč a v porodnici, kam jsem chodila na velký UTZ 100,- Kč za kus. Jinak jsem během těhotenství neplatila nikde nic. Samozřejmě jsem platila roční sponzorský dar 400,-Kč. Jo a na vyžádání jsme byli na 4 D UTZ, který jsem platila (asi 1500) a dali nám jen DVD.

jaa
3. led 2012

Dvě fotky z klasického utz 3x za těhu,jsou hrazené pojištovnou.Pokud je po vás chce dr zaplatit,má je placené 2x..nezákonně.jednou od vás a podruhé od ZP.zavolejte si do vaší ZP...

kludsisek
4. led 2012

já při první poradně jednorázový poplatek 800,- a v tom je již zahrnuto UTZ při každé poradně a fotečky při dobré vyditelnosti 🙂 jinak foto z 3D 250.-/kus

mufinka26
4. led 2012

u své gynekoložky neplatím 😀

fidac
4. led 2012

to moje doktorka je takový žebrák, že fotky ani nedává, máme pouze dvě a to z 1. a 2. screeningu 😒

miribee
4. led 2012

Platba za fotku z UTZ je rozhodnutí každého doktora. Můžou si prakticky naúčtovat cokoli, co zároveň neuútují pojišťovně. Já platím 50kč, což si myslím, že není tak strašný. Kamarádka platívala 100kč/fotka. To už je docela dost.

saaralota
4. led 2012

Já jsem platila 60 Kč za fotku.

mcfc
4. led 2012

Ja jsem platila 50kč,a jsem rada za kazdou fotku co mam 🙂 ,az bude mala velka tak aspon uvidi jak vypadala v brisku 😀

karmenta
4. led 2012

ano, 50kč za fotku

jajkaz
4. led 2012

Já jsem platila u svého gyndr. 30,- za fotku. Po švagrové u jiného gyndr. chtěli 100,- 😕 A vybírali i za utz mimo ty placené pojišťovnou (ty jsou tuším 3 v průběhu těhu). Ptala jsem se na to sestřičky mého gyndr a řekla mi v podstatě to, že je to na doktorovi. Že to, že dělá utz v podstatě při každé prohlídce... od pojišťovny to prý zaplacené nemá, ale maminy to uklidní a on sám má jistě taky lepší přehled. No a pořízení přístroje se mu musí nějakým způsobem vrátit. Takže pokud je to těch 30,- tak to ráda dám 😉 Víc už bych o tom dost přemýšlela...

Jo a fotky jsem si stáhla do PC a taky nechala udělat jako klasickou fotku. Protože ono to časem vybledne a není tam nic vidět. Ještě horší to je, když je ten papír vystavený vyšší teplotě nebo mastnotě. Tak dopadla fotka utz mého (teď už 12letého) brášky.....

A ještě paradox - u mého gyndr. 30 za fotku. V nemocnici, kde jsem byla ve 20. týdnu na srdíčko chtěli 50,-. Ale protože tam nebylo dobře vidět, poslali mě do větší nemocnice na ještě kvalitnější utz. Tam jsem dostala dvě fotky a zdarma 😀 Tam už měli přístroj asi zaplacený 😀 😀 😀

verush89
4. led 2012

Každý doktor to má jinak, u mé doktorky se platí za fotku 30 Kč ale nelituju, stojí to za to 🙂

vendulka
4. led 2012

ano, já jsem platila 50,-

rozarka65
4. led 2012

Když jsem šla k dr.,aby potvrdila,že jsem těhotná,tak jsem zaplaila 30Kč a pak se neplatilo celé těhotenství,kromě stěru před porodem....a za každou fotku 30Kč....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru