• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podrážděná pleť v těhotenství, co by pomohlo?

8. května 2014 
Od začátku těhotenství mám podrážděnou pleť - tvoří se mi červené fleky na obličeji, na kterých mám pleť velmi suchou. Zklidňující krém ani obličejový olej s Tea Tree nepomáhá. V lékárně mi nebyli schopni moc poradit- kalciovka je prý moc hutná na to, abych si tím mazala skoro celý obličej a jinak mi doporučili jen výživný krém od Biodermy skoro za 300,-.

Nemáte něco vyzkoušeného, co by na to pomohlo? Je to záležitost vyloženě teď těhotenství, předtím jsem měla pleť spíš mastnější. Na webu jsem našla Derma Ryor http://www.protisedi.cz/article/mate-podrazdenou-plet-zkuste-novinku-derma-ryor.

Díky za radu.. :slight_smile:
7. kvě 2014 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Musím říct že plet mám taky strašnou a velice nic s tím udělat nejde prostě hormony pracuji...po těhotenství to skončí a bude to zas ok :slight_smile:jediné co člověk může udělat si pravidelně pleť čistit..
7. kvě 2014 v 09:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (14. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
porodit.... :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@marecekavendulka :grinning: to jsem sem zrovna přišla odpovědět a koukám, že už tuhle dobrou radu někdo dal! :grinning:
7. kvě 2014 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Kromě porodu bych ale ještě zašla na kožní... mně v těhotenství kožařka pomohla, něco mi předepsala.. :slight_smile: ...a já bych asi volila spíš co nejpřírodnější kosmetiku..mamka si kupovala v lékárně krém, který má původně sloužit jako základ pro míchání různých léčivých krémů- byl to opravdu jen ten základ, bez jakýchkoliv přídavků.. (myslím, že se jmenoval "ambiderman"?..ale nevím, jestli je na předpis, nebo volně prodejný...).. určitě t vyjde i levnějš.. :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.. mám stejný problém.. sice teď už se to malinko zlepšilo ale pořád nejsem spokojená, červené fleky na obličeji mě taky štvou.. :unamused: ale doktorka říkala, že v těhotenství nepomůže nic... jedině fakt každý večer pořádně čistit pleťovou vodou.. Já už se těším až po porodu začnu jíst zase antikoncepci a plet budu mít zase krásnou :grinning: :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, mě se vždy pleť zhoršila až po porodu, pomohl mi až krém od kožní doktorky, ale já měla spíš problém s akné, ale mohla bys zkusit na tu suchou kůži balzám Atopikderm od firmy Saloos, mažu s tím dceři ručičky, má je taky suché s červenými flíčky, myslím, že jí to pomáhá a je to přírodní :slight_smile: , v drogerii koupíš kolem 130 kč
7. kvě 2014 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaela_n mně na problémy s pletí v těhotenství pomoh tak akorát papírovej pytlík na hlavu, abych neděsila lidi :sunglasses:
Dobrý zkušenosti mám s kosmetikou od Saloosu nebo Cannadermu. A úplně nejlepší bylo domácí konopný mazání :slight_smile:
7. kvě 2014 v 15:35  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak s tím konopím nesouhlasím... já se tím taky mazala a připadalo mi, že se pod to mastnou vrstvou akné dělá ještě víc tak se to přestala používat :unamused:
8. kvě 2014 v 09:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Mam niveu pleťové mléko, několikrát denně si jen přetřu pleť vatovým tampónkem a zklidňuje to. Žádné zázraky, ale aspoň se neloupu a kůže nepne.
8. kvě 2014 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám ten samý problém. Kromě pupínků drobných, ale mám jich mraky, mám taky červené fleky. Teď vyzkouším krém z lékárny na citlivou pleť Excipial, asi se prý nezbavím pupínků, ale bude to příjemné. Taky jsem se objednala na kosmetiku, kterou si chválí i těhule.Uvidím, co bude - cpát do toho hordy peněz nehodlám, ale alespoň někdy o ten můj ksicht někdo popečuje :slight_smile:
8. kvě 2014 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek