• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pohlaví dítěte, odhadl to doktor správně? :)

28. září 2016 
Ahojky, nam rekl doktor uz ve 13 tt, ze to bude 100% kluk, ted to potvrdil i doktor na gen. UTZ, tak jsem zvedava, ale uz mame skoro komplet vybavicku a samozrejme modrou, tak doufam, ze vedi co delaji :grinning:
7. lis 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás to bylo.....první jsem nevěděla a ani mi to doktor říct nechtěl....už je to přeci jen 14 let...tak to bylo překvápko :wink: u druhýho těhu. jsem si byla jistá,že je to holčička a nakupovala jsem vše růžové,hned od začátku a ve 20t.t se mi potvrdila holčička :slight_smile: a u třetího těhu.....jsem chtěla opět holčičku,ale něco podvědomě mi říkalo nene :wink: a ve 20t.t se mě mudra zeptala jestli to chci vědět a já,že ani nemusím,že je to určitě kluk :slight_smile: a byl :slight_smile: :slight_smile: a pindík byl přes celou obrazovku :slight_smile: :slight_smile: i na 3D UZV :slight_smile: :slight_smile:
7. lis 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
u prvního těhu jsem cítila už od 5týdne chlapečka a na genetice i z plodovky všel chlapeček,u druhého těhu jsem cítila zase chlapečka i když těhu probíhá zatím uplně jinak než u toho prvního,z UTZ nám vyšel chlapeček tak uvidíme co se nám za měsíc narodí,modrého ale moc nemám,vše je vesměs bílé nebo krémové.
naproti u nás v bytovce žijí manželé kterým se v červenci narodili dvojčátka původně to měla být jedna holčička a chlapeček,nebo dvě holčičky a ejhle narodili se im dva kluci,tatínek to hodně špatně nesl a miminka si nechtěl ani pochovat,prý nechce žádný kuloně ale baby.
8. lis 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi řekl na 100%kluk.Malý byl tak hezky otočený,že šel vidět pindík.Mám i fotku :slight_smile:
8. lis 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mě na velkém UTZ řekli že 100% chlapeček, ve 35tt mi dr řekla, že si myslí že to bude holčička, čímž nás rozhodila, ale nakonec se potvrdil výsledek z velkého UTZ a máme kluka jako buka :dizzy_face:
8. lis 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám řekli několikrát, že nevidí nic, pak dvakrát kluka, ve 36tt že nic nevidí a při porodu na nás vykoukla krásná křivochcalka :grinning:
8. lis 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám v 16 tt doktor řekl že to je jasný kluk a fakt na nás vykoukl chlapeček :slight_smile:
8. lis 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od začátku těhu jsem cítila, že čekáme kluka. V 18.tt nám dr. řekl kluka, ve 24tt. se nám pohlaví potvrdilo na 3D UTZ, a před 2. měsíci se nám rodil kluk, takže se dr. nesekli. :grinning:
8. lis 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně ve 20tt řekli na 3D ultrazvuku, že to vypadá na chlapečka - jelikož už jednoho mám - bylo mi to trošku líto - ne, že budu mít zase kluka, ale že tu holčičku už mít nebudu - do třetího dítka nejdu (jen, když se muž zaručí, že to na 100% bude holka :grinning: ). Za 2 dny nato jsem šla ke svýmu dr. a říkám, že to vypadá na kluka - on začínal akorát s ultrazvukem a povídá: no to je ještě brzy, aby jsme to určili - najel a povídá: tak není brzy - něco tam má. A na konci ultrazvuku se mezi nožky podíval ještě jednou a potvrdil - no jo, je to tam. Takže to mám jasný :grinning: .
U prvního jsem nevěděla, co budeme mít. Strašně jsem chtěla kluka - u nás v rodě mají všichni holky a tak už je přebabováno. Ale byla jsem přesvědčená o holčině. A když mi na porodním sále, řekli, že je to kluk, tak jsem tomu nemohla ani věřit. Teď jsem si spíš říkala, bylo by fajn, mít páreček - holku. Ale syn od začátku tvrdil, že chce bráchu a že to říkal, že to bude brácha. Teď jsem ráda, že to vím dopředu a stačila jsem se na to připravit. Už se nemůžeme toho bráchy dočkat.
10. lis 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme se chtěli nechat s manžou překvapit, ale asi kolem 20t. jsem na ultrazvuku sama viděla pindíka. Tak jsem se začala smát, doktor taky a manža, chudák, ještě nevěděl, která bije. A bylo po překvapení. Musím říct, že jsem to podvědomě i nějak tušila. No a příště bysme chtěli holčičku do páru!
10. lis 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi jsme u prvního těhotenství nechtěli vědět pohlaví a narodila se nám holčička.U druhého taky ne,ale doktor na ultrazvuku v 17.tt řekl že už asi ví co to bude tak jsme na sebe s manželem mrkli a nechali si to říct-chlapeček.A pak už nám to jen potvrzovali a máme i fotku kde to jde krásně vidět.Takže máme páreček a jsme spokojení.Tím ovšem nechci říct že kdyby to byla opět holčička že bychom nebyli. :dizzy_face:
13. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky, stalo se někomu z Vás, že jim v 17tt řekli pohlaví s tím, že to neví jistě a pak se potvrdil opak? Myslím, že řekli, že je to kluk a pak to byla holka?
13. lis 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně všichni z okolí tipovali kluka, ale opravdu všichni. Ve 20tt nám Dr. řekl, že to bude holčička...juch...a taky že jó :dizzy_face:
14. lis 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám ve 20tt řekl pan doktor chlapečka,šulínka jsem viděla taky :grinning:
No ve 27tt na 3D UTZ nám jiný pan doktor sdělil že tam teda nic nevidí a že jediné co má mezi nožičkama je teď pupeční šňůra,takže chlapečka nám nepotvrdil.Doufám že se při prvním UTZ doktor nespletl a že neviděl něco jiného.Ale splést si kluka s holkou asi nejde ne..
25. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
5doktorek řeklo holčička a máme berunku :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Tak při prvním těhu jsem si byla naprosto jistá, že čekáme holčičku Adélku, mudr na UTZ viděl fotbalitu a máme fotbalistu Filipa :grinning:
Při druhým těhu jsem si byla jistá, že je to opět kluk, že manžel holky neumí, na UTZ doktor s jistotou tvrdil, že je tam baba - no a máme Báru :grinning: :grinning: :grinning: Takže páreček, naprostá spokojenost a vyhlášený STOP STAV :wink:
28. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám řekl doktor 3x že to bude holka a jaké bylo překvapení po císaři že to je kluk jako buk :grinning:
28. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic ve zlým Jaji,ale k tomu doktorovi bych už snad ani pro příště nešla :wink: :grinning: taky jsem si myslela, že to snad ani nejde už v dnešní době splést, mně už doktor začátkem těhu (cca 12 týden) ukazoval na UZ pipku malé :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji ježiš tak to musel být docela šok néé?? :confused: :grinning:
29. dub 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám taky u Jajinky 3x řekli,že je to holka a taky se narodil kluk:slight_smile: :grinning:
29. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jako u Jajinky :wink:
29. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, šok to teda byl, ještě že jsme měli věci v neutrál barvě, jinak by mě asi kleplo

takže místo Gabči máme Toma :grinning:
29. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mne u prvního stále říkali, že spíše holka, jelikož nešlo nic vidět(a to jsem byla hodněkrát na UTZ), i na 3D v Podolí se přikláněli k holce, takže jsme byli připraveni spíše na holčičku (ale věci jsem měla neutrální) a nakonec pár hodin před akutním rychlým porodem mi řekli, že je to kluk.
U druhého mi kluka říkali od samého začátku.
30. dub 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
me ve 20. tt na velkem utz rekli holku a je to holka :slight_smile:
30. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestrašte ma:slight_smile:
Ja už si neviem predstavi´t,žeby to mal byť chlapec.Mám asi 4-5x potvrdené dievčatko.od 2 roznych lekárok..tak snád.. :dizzy_face:
30. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pozor pozor!! nám dvakrát řekli, že asi holčička, že tam nejsou mužské prvky :slight_smile: ale máme kluka, a jak řekl manža, nechápe, že ty jeho "přednosti" doktoři přehlédli :grinning: asi je náš stydlín moc neukazoval :grinning:
3. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás ve 20 týdnu říkal dr., že spíš kluk, pak 2x holka a je to holka :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už tu víckrát na Koňovi četla, že někomu řekli pohlaví ve 12tt. Já se na to schválně ptala mé gynekoložky i na specializovaném pracovišti na NT screening, kde mají fakt perfektní UTZ a doktor mi ve 13tt řekl, že mi klidně ukáže, že tam je indiferentní věc v tom týdnu, že to prostě ještě videt být nemůže, protože to ještě definitivně dovyvinuté není. tak to fakt nechápu, že každý doktor tvrdí něco jiného a zvlášť u holčiček, kde není to "hmatatelné", to na jisto odhadují až tak kolem 18tt. :grinning: No mně v první těhu potvrdili holčičku dva doktoři kolem 19tt, vidět to bylo na třech UTZ a na sále opravdu vylezla holka. Teď teprve čekáme, zatím tam nebylo nic vidět, ač se oba doktoři na UTZ koukali (jsem 14tt)
8. kvě 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
17. kvě 2009 ve 21:51 • eiffela
nám potvrd.dievčatko pri prvom tehu okolo 22tt

pri terajšom tehu na NT screeningu povedali,že je skoro..neskor povedali dievča---a moja dr.tiež dievčatko..tak pevne verím,že sa nesplietli :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek