• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pohyby přestaly, stalo se Vám to?

26. června 2013 
Ahoj pohyby cítím od 20+0, každým dnem sílily a já z toho měla obrovkou radost, naposledy 17.1. (22tt) jsem dostávala hezké kopanečky při každém posazení, lehnutí na záda nebo na bok. No a teď už třetí den necítím vůbec nebo jen takové, že se tak jako "zamele" (co jste před prvními pohyby ještě ani málem za pohyby nepovažovaly). Kopanec jsem zaznamenala jen jednou a takový slaboučký, úplně jiný, než jsem měla před tím, jinak je celý den ticho po pěšině, jinak dřív pořád řádil. U doktorky jsem byla, malej je v pořádku, ale dost o tom přemýšlím. Říkala, že malej může mít spací období nebo že jsem silnější postavy, že ho necítím tak brzy (ale před tím jsem cítila až až...) Máte s tím nějakou zkušenost, ty kopance mi dělaly pokaždé hroznou radost.... chybí mi..
20. led 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, během třetího těhotenství, všechno bylo ok. Za nějakou dobu jsem je zase začala normálně cítit :wink:
20. led 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, taky jsme včera měli takový nějaký útlum,ale prý to může být, že třeba mimčo je natočené jiniaka třeba kope dovnitř, ne směrem na břišní stěnu...a jinak vím,že v našem týdnu mimčo třeba nemusíme cítit dva tři dny aje to v pohodě,pravidelné pohyby mají být až tak kolem 28.týdne... každopádně pokud jsi byla na kontrole a děťátko je v pořádku, nemyslím, že by byla potřeba se tím trápit...ale chápu Tě.
20. led 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Třeba se jen jinak natočil a kopanečky nejsou tak silné.....
21. led 2012 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jo, mně se to taky stalo...teď ve druhém těhotenství, dva dny kopal, pak několik dnů nic. dost mě to děsilo, ale vše v pohodě.
22. led 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem u prvního těhu aji hodně pozorovala že jak mě vyrostlo bříško tak pohyby byly méně cítit a jak prcek v břášku zase dorost tak šly cítít hodně víš jak to mylsím třeba tedka má hodně místěčka tak to tak necítíš a ještě k tomu pokud se natočí k páteři tak kope na druhou stranu:slight_smile:) neboj horší by bylo kdybys necitila nic mě pomáhalo lehnout na levej bok to vždy řádil hodně.
23. led 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
stalo, téměř na konci těhu a mělo to špatný konec. Za moje zkušenosti doporučuji jet vše nechat zkontrolovat lékařem dřív, než je pozdě. Nechci strašit, jen osobní zkušenost! :unamused:
4. únor 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
na konci jsem je cítila nejsilněji až trochu bolely
4. únor 2012 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se mi stalo že jsem malou třeba dva dny necítila a byla jsem vyplašená, ale vždycky se pak ozvala...pomáhalo mi na bříško položit TEPLOU ruku, ohřátou například z topení nebo bříškem pořádně zamávat a ozvala se...
8. únor 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když si nejsem jistá, tak teplá koupel prcka určitě probere. Vím, že se to nemá, ale když si dám jen víc teplejší než normálně a posedím si jen chvíli, věřím, že se nemůže nic stát :slight_smile:
8. únor 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se mi to stalo a doktorka mi doporučila chodit 10 minut po schodech, a malá začala pak kopat jako o život, ale lepší je asi si zajet k doktorce.
8. únor 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se párkrát otočil dovnitř, takže záda ven a ty vnitřní kopanečky jsou cítt méně pokud jsi teprve 22. taky jsem ho asi 3 dny necítila. POmohl intenzivní pohyb pokud jsi zdravá, procházka na čerstvém vzduchu, sex :D a nebo to teplo jak píšou holky...když delší dobu ležím na jednom boku a pak se náhle převalím na druhý, tak začne taky řádit, protože se uvelebí a pak se poloha změní, tak začne protestovat :D ale podle mě vydrž a ve vyšším týdnu těh.si to pak užiješ až až...teď jsem 37 a už měsíc mě terorizuje....můj močový měchýř je evidentně jeho boxovací pytel :D:D takže docela legrace :D
8. únor 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla kopanečky šíleně slabé skoro vubec,jsem je necítila.
jednou jsem musela i za dr.že jsem si myslela že se něco stalo ale bylo to OK a malej má už 7.let.
8. únor 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mám za sebou dvě těhu a jsem prostorově výraznější :sunglasses: u obou těhu jsem měla období kdy se miminko otočilo a já několik dní cítila jen takové bublinky a kopanečky vůbec....
8. únor 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky jsem 22tt,taky jsem mela strach a obavy maly asi 4 nic nedelal,nekopal proste nic bala jsem se..no ale dnes rano jsem lezela na zadech jak jsem se vzbudila a maly me kopl parkrat tak jsem byla opet stastna ale ty nervy !! :frowning2:
26. čer 2013 v 10:02  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek