Pomalu rostoucí hCG. Máte zkušenost?

kafka8
2. dub 2012

Ahoj, jsem tu nová a trápí mě jedna otázka, tak bych ráda věděla jestli nemáte zkušenosti. Jsem po druhém IVF, 8.3. jsem byla na embriotransféru a po 14 dnech HCG bylo 54, za 2 dny 78, byla jsem upozorněná, že to asi nevyjde. Po týdnu jsem šla znovu na krev a HCG 441, sice roste, ale pomalu. Znovu mám jít na krev ve čtvrtek, s tím, že bych měla jít do nemocnice na pozorování, ale to se mi moc nechce. Je tu i možnost mimoděložního těhotenství. Máte někdo s tímto zkušenos
ti, že by HCG rostlo pomalu a nakonec to bylo dobré? Děkuji

kafka8
autor
12. dub 2012

tak jsem holky zmatená jak lesní včela 😒 právě jsem mluvila s primářkou z Gennetu a popisovala ji, co se tady děje a říkala mi, že s revizí nemám v žádnem případě souhlasit, pokud se opravdu potvrdí, že se jedná o těhotenství v děloze, i když mi hcg takto pomalu roste, ale důležité je že pravidelně roste. Prý již tento případ zažila, že paní rostlo hcg o 20% a porodila zdravou holčičku a že život není o tabulkových hodnotách.

ivca87
12. dub 2012

@kafka8 Ahoj, taky si myslím, že pokud to nebude fakt nutné, tak bych na revizi nešla.. Musí to být pro tebe těžké, alespoň takhle na dálku ti držím palce, aby to dobře dopadlo. 😉 Piš nám dál, já také tvůj příběh poctivě sleduji 🙂

kafka8
autor
12. dub 2012

@ivca87 děkuji, psát budu, tedy pokud nezcvoknu, když přestanu psát, najdete mě v Bohnicích 😉

ivca87
12. dub 2012

@kafka8 To snad ne 😀 Ale teď vážně, zkus se třeba trochu odreagovat, čti si časopisy nebo se koukni na televizi, já vím, mě se to takhle říká, viď? Ale aspoň ti to v nemocnici lépe bude utíkat.. 😉 Zítra tě čeká zase nějaké vyšetření?

sefova
12. dub 2012

@kafka8 - teda holka, tohle je jak jízda na horský dráze 😒 no každopádně máš další nezávislý názor a jak už tu říkaly holky předtím, naděje je tu vždycky...takže držím fšecky palce, co mám a půjčím si i těch osm psích od našich pejsanů 🙂

kafka8
autor
12. dub 2012

@ivca87 zítra ne až v sobotu, ale jestli se to prokáže, tak podepisuji revers a jdu domů, stáhla jsem si asi 8 filmů, tak mám o zábavu zatím postaráno 🙂

kafka8
autor
12. dub 2012

@sefova děkuji, ty psí se taky hodí 🙂

yes79
12. dub 2012

@kafka8 teda to jsou zvraty a obraty 🙂 ale však sem to už psala, naděje umírá poslední a vždycky je tu malá šance, tak se drž toho, taky držím co můžu a zaukoluju i manžu s dcerou 🙂

kafka8
autor
13. dub 2012

@yes79 moc děkuji 🙂 dneska se bude jen čekat na zítra 🙂

ujujuju
13. dub 2012

@kafka8 ahoj, ahoj, takže už len čakať, a stále iba čakať, už by si za to čakanie mala dostať medajlu, ale to asi každá snažilka, čo roky a roky bojuje o dieťatko, prajem ti veľa síl a hlavne nech sa to už zajtra dorieši!!! 🙂 😉 Všetko zlé je na niečo dobré, tak ti prajem nech už máš pred sebou len to dobré. . . .

kafka8
autor
14. dub 2012

Ahoj, takže dneska hcg 5400 a čekám na utz

yes79
14. dub 2012

@kafka8 pořád stoupá, viď, sem zvědavá jak toto dopadne, držím palce

jessika
14. dub 2012

Teda, to jsou ale divy...... Držím palce, aby to vyšlo. A pokud ne, tak aby to aspoň bylo co nejdřív za tebou. Pokudbudeš chtít, písni IP, poreferuju o "mém" CARu a vůbec tpm, čím jsme prošli. Třeba by to pomohlo i vám 🙂

paolin
14. dub 2012

@kafka8 držíme všechny pěstičky!

kafka8
autor
14. dub 2012

tak jsem doma děvčata, ale jen na propustku a v pondělí o půl 7 tam musím být zpátky. No a mám se rozhodnout, tak jsem volala do CARu a dohodli jsme se, že pokud v pondělí nebude srdeční akce, tak to vzdáme a půjdu na tu revizi.

yes79
14. dub 2012

@kafka8 aha, takže už plod našli? a v děloze? a teď čekáš na srdíčko? tak snad to bude dobré

ujujuju
14. dub 2012

@kafka8 to je super, že si už doma, ale dráma sa stále neskončila, aj tak cez ten víkend budeš myslieť iba na to ako to dopadne a čo ty aké máš vlastne pocity, cítiš sa ako tehotná??? ale vlastne musíš byť taká zmetená, že je to hlúpa otázka. Myslím na teba, nech to už dopadne ako koľvek, buď silná, určite sa dočkáš malého pokladíka, pa

kafka8
autor
14. dub 2012

@yes79 přesně tak, dá se říct, že jsem v té nemocnici byla zbytečně a ještě zbytečněji mě stresovali

kafka8
autor
14. dub 2012

@ujujuju no pocity jsou šílené, ale těhotenské příznaky má celou dobu, bolí mě prsa a jsou tak o číslo větší, je mi špatně od žaludku a nechutenství. Děkuji za podporu, no uvidím v pondělí, ale už teď se mi tam nechce vracet 😠

yes79
14. dub 2012

@kafka8 jj, to jsou teda nervy, bych je poslala někam, za takový strašení a nervování, ale držím pěsti, ať se srdíčko v pondělí objeví

ujujuju
15. dub 2012

@kafka8 drž sa zajtra, myslím na teba

sefova
16. dub 2012

@kafka8 - doufám, že jsi si o víkendu aspoň trochu odpočinula, taky na tebe myslím. dej vědět

jessika
16. dub 2012

Držím palce!!!!

kafka8
autor
16. dub 2012

Tak opravdu nevím, jestli se se mně někdo už náhodou nedělá srandu HCG 7000, mimi roste pomalu a dokonce to vypadá, že jsou tam najednou obě. Teď čekám na doktora, protože již je vyloučené mimoděložní a mluvili o tom, že by mě pustili a jen bych dojížděla na krev a UTZ. Muž se bojí aby to bylo zdravé a já už nad tím nedokáži ani přemýšlet.

xsuzzi
16. dub 2012

@kafka8 Ahojky, sleduju tvůj příběh a jak tedy srdeční akce byla? To přece bylo rozhodující pro tu doktorku, které jsi volala. Jestli byla, tak rozhodně se sebou nenech nic dělat. na to je vždycky čas. Podepsala bych reverz a šla domů! Držim palce.

jessika
16. dub 2012

@kafka8 Takže revize se nekoná? A srdíčka teda zatím nejsou? A jsou jen dutinky, nebo vidí i plody? Hodně otázek, že.... Nicméně to, jestli jsou/nejsou zdravá neovlivníte, ani kdyby vše vypadalo od začátku bez problémů. To udělá až NT v 13tt. Držím palce, dej vědět, co bude dál!!!

megy
16. dub 2012

@kafka8 který jsi vlastně den od početí?? zavedení? já měla 6tis tak nějak 5-6tt

kafka8
autor
16. dub 2012

jsou to právě jen gestační váčky, jeden porostl za 2 dny o 3mm, tak má 6mm a druhý se teprve objevil a má 3mm, ptala jsem se jestli to není hodně malé na to jak dlouho jsem po transferu a řekla, že se to může stát. Prostě co doktor to jiný názor. Jestli mě pustí domů, tak bych asi zajela do Gennetu, ať se kouknou tam. Včera už jsem byla rozhodnuta, že když nebude srdíčko, tak bude revize a dneska se zas na to doktorka co mi dělala UTZ netvářila, prý by počkala.

kafka8
autor
16. dub 2012

@megy dneska přesně 40. den

megy
16. dub 2012

@kafka8 no je pravda, že se mohli zavrtat o hodně později. ale je mi to zvláštní

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru