Poševní infekce v těhotenství. Mám se obávat zánětu?

20. června 2015 
Ahoj holky, obracím se na Vás s dotazem - měla jsem normální těhu výtok - bílý, průhledný, hojný, nyní asi po 3 dnech, kdy jsme i s přítelem měli pohl.styk ( jednou jsme použili i lubrikant )se mi objevil z ničeho nic žlutý výtok až hodně tmavě žlutý výtok skoro až okrová barva. Občas mě poslední dva dny zasvědí u poševního vstupu. Jsem 14tt, žádné bolesti nemám, jen mám občas pocit, že jsem hodně překrvená dole. Mám se obávat počínajícího zánětu?? Těhu je jinak bezproblémové.
18. říj 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výtok bývá v těhu běžný, ale spíše bezbarvý a bez zápachu, pokud je něco jinak zašla bych za dr.
18. říj 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výtok je normální, ale na tohle bych si nechala radši udělat stěry.Vypadá to spíš na kvasinky.Dobré jsou pak preventivně lactobacilové čípky pro srovnání vnitřní mikroflóry.
18. říj 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pokud tě to svědí či pálí a je to nepříjemné, určitě si zajdi k dr. na stěry, bez těchto příznaků je výtok v těhu běžný
18. říj 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na záněty trpěla hodně v těhotenství,prý je to normální. Zajdi k dr,něco dá tobě i partnerovi,ať si to nepředáváte...Pomůže ti to hned a nebudeš se trápit nepříjemným svěděním...
19. říj 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se take poprve v tehotenstvi objevili mykozy, mela jsem ji za tehu asi 4x. je to tou zmenou hormonu. Ve 14tt uz se muze vice leku, ale urcite jdi hned k dr. at se to nerozjede a muze dat ty nejsetrnejsi.
19. říj 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na mykozu Ti dr. něco poradí, taky jsem měla, v 16tt. Na udržení normální poševní flory mi pak doporučila dr. čípky Feminella Vagi C, která pomáhá přirozeně spravit prostředí v pochvě, nedodává žádné umělé lactobacily apod. Je fakt, že od té doby už jsem žádnou mykozu neměla, když jsem měla nějaký pocit nepohodlí, není třeba to ani brát šest dní v kuse, mě pomáhal občas jeden čípek a hned jsem se cítila líp. Čípky stojí kolem 180 Kč, je jich tam šest a v lékárnách to moc neznají, obvykle to objednávali do druhého dne.
Jak říkám, z vlastní zkušenosti vřele doporučuju
19. říj 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ustale mne tvrde briško muzete mi poradit jestli jeto v pohode
20. čer 2015 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek