Poznám, že mi hrozí předčasný porod?

aspnet
19. říj 2014

Poznám, že mi hrozí předčasný porod? Pořád o tom slyším a nedá mi to....

lv
19. říj 2014

pokud nemáš nějaké ukazatele, jako velmi časté tvrdnutí bříška, víc jak 10x denně, nešpiníš, neodtíká plodovka, tak ne..

pampalin
19. říj 2014

Nestresuj se. Mně tvrdne třeba břicho už od 16.tt a nic s tím nenadělám. Jestli porodíš předčasně, to Ty sama stejně neovlivníš.

denca1988
20. říj 2014

Tak ja som teraz 36tt a brucho mi tvrdne od 28tt cca.....mam posličky už od 30tt a oteviram sa od začatku 35tt.Bruško mi spadlo a tak čakam,že to možno taky príde pred termínom....ale nikdy nevieš...u každej je to inak...ak máš ale pochybnosti,radšej si vždy zavolaj ku lekárovi...nikto ti v tom neporadí lepšie.....

milmic
21. říj 2014

Nikdy nevíš.
U první dcerky mi tvrdlo bříško, ale jinak vůbec nic a najednou mi odtekla voda a rodilo se, předčasně. U syna mě strašili od 32.týdne, že se to chystá k porodu a že nedonosím, že mám spíš ležet... a narodil se v 38.týdnu. 😉

maminka92
28. říj 2014

předčasný porod může být, když se ti začne zkracovat čípek... jsem ve 35tt a čípek má už jen 0,5cm tím pádem nejspíš porodím dříve než v termínu. V normálním stavu má myslím, čípek 4cm.... to ti vše zjistí doktor.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru