Poznáte prohmatáním břicha, v jaké poloze tam mimčo je?

Aspoň kde má hlavičku, jestli nahoře nebo dole?
mafeska
6. únor 2013
@jappa já to nikdy nepoznala, ani jsem nevěděla jestli ty boule co mi běhaly po břiše byly lokty nebo nožky. 🙂
jappaautor
6. únor 2013
Mě to tak napadlo, protože porodní asistentky to prý poznají, tak by mě zajímalo jak 🙂
kessa
6. únor 2013
mamka říkala, že když mě čekala (byla jsem její druhé dítě), věděla, že sem otočená hlavou nahoru a nikdo jí to nevěřil- tankrát se moc ultrazvuky nedělaly a skutečně jsem se narodila KP 🙂 říkala, že ta boule nahoře byla jasná hlava 😃 Ale asi to má jak kdo- asi je to o citu, o daném miminku..
kajalka
6. únor 2013
Já jsem to poznala už takhle relativně brzy, kde mám bouli, je hlava a kde mě kope, jsou nožky. Dr. mi to na UZ potvrdil, že leží, jak si myslím. Ale jestli se tam nějak točí, to už nepoznám, jen tuhle polohu.
ffiinnkkaa
6. únor 2013
Dneska teda bylo úplně jasné kde cpe zadeček 🙂
evulinkab
6. únor 2013
@jappa Tak přímo prohmatáním břicha jsem to nepoznala, ale poznala jsem to jinak..díky škytání malého:-)Ješte ve 24tt škytal v brichu jakoby spíš nahoře nad pupkem...tak mi bylo jasné že není otočený hlavičkou dolu-dr. mi to tentýž den potvrdila.Když jsem šla na kontrolu za 4 týdny, už jsem vedela, že se otočil hlavičkou dolu.Škytaní přicházelo z podbřišku, do toho kopance byli jasné nahoře, když me dloubal ručičkama, taky jsem to citila vic dole..proste jsem to vedela, jak je otočený..
llluckaaa
6. únor 2013
Ani jsem nemusela od 30 tt prohmatávat nebo chodit na UTZ. Bylo jasné, že obě děti jsou podle tvaru břicha koncem pánevním dolů :-|
cifuk
8. únor 2013
kdyz je boule tak bych rekla ze je to hlava aspon si to myslim 🙂 😉

Začni psát odpověď...

Odešli