Prenatal - Brno, Veveří. Chci se podělit o zkušenost

ivusl
4. zář 2015

Chtěla bych se s vámi podělit o zkušenostech a zážitcích v Prenatalu v Brně.
Na první Nt+ screening jsem byla objednana ve 12tt ( o 2 týdny byla žížala starší, takže ve finále přesně 13+4tt.
Vyšetření provedla mudr. Denisa Doubková. Pan mudr. Vašín měl právě dovolenou, byla jsem trochu zklamaná, jelikož jsem si četla na netu jak je super a samou chválu.
Z mudr D. Doubkové jsem byla nadšená. Popisovala vše, šíj.proj., nosní kustku.. dokonce se zeptala, jestli chceme znát pohlaví. 99% kluk, přidala krásnou fotečku 3D-200,- a k tomu 2 čb.
Prostě vše super!!!!! 🙂
Ve 21+6 (včera😉 ) jsem byla objednaná k mudr. Jičínské-kardio a ihned následoval druhý screening u mudr. Vlašína.
Co se týče paní mudr. Jičínské- moc hodná a o srdíčku jsme se dozvěděli vše, krásných 20minutek 😉
A třešínkou na dortu byl pan mudr. Vlašín...teda, měl být. Dobrý den, položte se, po 10minutách naprostého ticha řekl, že je vše v pořádku a jestli mám nějaký dotaz. Krve by se ve mně nedořezal, hlavou mi běhaly myšlenky, že je něco špatně, ani slovo o tom,co právě vidíme..dobře, hlavu a páteř jsem poznala, ale opravdu nejdelších 10min v mým životě..o manželovi ani nemluvím. Ten jako automechanik z toho měl ještě větší kuloví a místo zážitku-trauma :-/
Pan Vlašín mi odpověděl na délku-23cm a váhu-350g a chtěla jsem alespoň utvrdit v pohlaví...Opět dlouhých 10min mlčení a poté mě poslal ven s tím, že nás ještě zavolá. Můj zelený manžel potřeboval na vzduch, já si sedla a bylo mi zle.. Poté zpátky na lehátko a pan Němý zas nic. Po čtvrt hodině jsem to už nevydržela a zeptala se, co je sakra špatně.. A víte co on na to???
,,Zkusíme ještě počkat, má plný moč.měchýř, bude čůrat''
Chvíli na to se opravdu vyčůral v přímém přenosu.. ,,A to pohlaví, prosím?''
,,Vždyť na to celou dobu koukáme.''
Tak to jsem opravdu nepoznala, že na to mudr. kouká..
,,Kluk?''
On kývl, vyloženě spokojenej, že viděl čůrajícího chlapečka..
Tak asi tak..my to přežili, ale ty nervy...

ivusl
autor
24. dub 2017

Tak to je paráda..Sikulky jste!!!Soleilll názor nesdílím, možná proto, že protivný důchodce a lidi jím podobný mi nějakým zpusobem zvedají mandle a nejspíš i tlak. Ale každý jsme jiný..

ivusl
autor
24. dub 2017

@verinikki Tak to je paráda..Sikulky jste!!!Soleilll názor nesdílím, možná proto, že protivný důchodce a lidi jím podobný mi nějakým zpusobem zvedají mandle a nejspíš i tlak. Ale každý jsme jiný..

jajyna
9. srp 2017

Holky,na screening ve 3.trimestru,ten už se neplatí,že?

magdadunajova
18. kvě 2018

Ahoj, obnovují diskuse a chtěla jsem se podělit o své zkušenosti. Pokud jste objednané na screening v 1 trim, nebo velký utz tak raději běžte jinam. Já byla tam u obou těhotenství, a bohužel ani jednou nezjistili VVV plodu. U dcery to byl rozštep měkkého pátrá, u syna prsty navíc u všech končetin. Jako jasně, jsou mnohem horší vady, vím o tom, a na konec jsem ráda, že neni to nic vážnějšího. Ale prostě je to hrozné když podle všech vyšetření čekáte zdrave dite a najednou po porodu se dozvite, že je tam vada, kterou nezjistili. A to dvakrát!!! Takže za mně Prenatal už nikdy více.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru