• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přibírání v těhotenství :)

2. února 2017 
Já jsem ve 35. tt a přibrala jsem 14 kg. Postupně po půl kilech. Nepřibrala jsem na těle, vše je v břiše. Nemám zvláštní chutě, dá se říct, že jím normálně jako před těhotenstvím. Ale musím říct, že už se skoro neunesu :slight_smile:
23. dub 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diviska ty vogo, tys skoro zdvojnásobila svoji váhu :slight_smile: to muselo být náročné na koordinaci při konci těhotenství :slight_smile: já už teď, když se mám překulit v posteli,tak vymýšlím strategie, jak to udělat co nejrychleji s nejmenším rozsahem pohybů.... a takto se překulím dvakrát a stejně musím utíkat na wc :slight_smile:
24. dub 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Drahé ženy, v mé poslední poradně byl doktor zděšen +4.5 kg za měsíc :slight_smile: když tady čtu, že to někdo přibral za půlku těhotenství, tak už ho docela chápu :slight_smile: teď se hlídám (ne moc samozřejmě) ať má ze mě radost. Prvně se smál a potom zvážněl a říkal mi, že konec těhotenství by nemusel být nejideálnější, když tak budu pokřačovat... Když ale mně tak šmakuje...
24. dub 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable no já jsem od 34tt už ležela na riziku a ve 35tt jsem rodila akutní sekcí,ale náročné to bylo...:slight_smile:
24. dub 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diviska ale jak vidím, dobře to dopadlo :slight_smile:
24. dub 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable tak tak, včera to bylo 9 měsíců co vykoukla moje malá na svět a že mám pořád 20 kg navrch? No a!! :slight_smile:
24. dub 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@diviska Správný přístup, já jsem před otěhotněním měla 75kg,takže be cool :slight_smile:
24. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já jsem ve 28. týdnu a mám nahoře 10 kg, a už mi dělá celkem problémy jít z postele v noci, až se bojím, že spadnu. Ale musíme to zvládnout, každý říká, že pak ty kila jdou pěkně dolů, tak tomu věřím :grinning:
24. dub 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatuzka jo, noční cesty na záchod už připomínají bojovky,co? :grinning:
24. dub 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable To jo teda, chodím celekm často,ale hrozný je, že už od samýho začátku, ksem zvědavá, jestli na tom záchodě ke konci nebudu muset spát :grinning:
24. dub 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatuzka my jsme jako malí caparti jezdili k babičce a ta měla jen kadibudku a v noci tam jít, to bylo jen pro odvážné... tak to babi vyřešila tím, že nám dala na noc nočník :slight_smile: on to byl spíš kyblík, který se ráno vynesl... :slight_smile: tak třeba motivace? ale já to mám na záchod pár kroků,tak snad to tam dochodím :slight_smile: ikdyž při nevolnostech mi i těch pár kroků dělalo problém... a jak mi byl dobrý kýbl :grinning:
24. dub 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ve 35tt a už mám nahoře 17kg, hrůza....
24. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jasminacz to nic není, já jsem 28.tt a +12kg, minimálně tu dvacítečku dám :grinning:
24. dub 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Tak to já mám záchod taky jen pár kroků,ale je to hrozný, když si krásně zachumlaně spinkáma do toho mě tlačí břicho, protože potřebuju na záchod POMOC :grinning: Ale přišla jsem na to, že musím spát na boku, to tolik na záchod nechodíml jako když ležím na zádech. A když se mi do toho všeho začne vrtět děťátko, tak to je vůbec mazec, zlobidlo malý :slight_smile:
24. dub 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatuzka všichni stejní :slight_smile: někdy mám pocit, že se mě snaží na ten záchod doslova vykopat :slight_smile:
24. dub 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to gable: no tak to má těch 20 dám 100% budu mít i víc, za poslední týden jsem přibrala 2,5kg a to jsem vždy přibírala jen po kile, jsem z toho docela nešťastná, protože se bojim, že už se nikdy nedostanu na těch 51kg co jsem měla před těhotenstvím...
24. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable A k tomu ještě každej straší, že to bude čím dál k porodu horší a horší, takže se máme na co těšit :grinning:
24. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ve 25.týdnu a mám navíc asi 4-5kg. U prvního jsem za celou dobu přibrala 11kg, teď to asi bude o něco málo víc :slight_smile:
24. dub 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jasminacz :grinning: 51 kg jsem měla v páté třídě :grinning: tak nebuď nešťastná, já budu happy, když se vrátím k sedmdesátce :D
24. dub 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable no ale ty asi budeš větší jak já, mám jen 160cm a na nás malejch je vše vidět :slight_smile: a taky si nechci pořizovat nový šatník....
24. dub 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jasminacz deset cenťáků mám oproti tobě navíc...
24. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodně záleží taky na váze před těhotenstvím. Já začínám vždycky na 49kg a posledně jsem se vyhoupla až na 70 kg, takže 20 kg navrch. Teď jsem těhotná podruhé a přibírám asi malinko víc - bohužel nevím přesně, pokazila se nám váha ( uffffffffffff) :grinning: Taky mě v každé poradně vyděsí číslo, které hlásím sestřičce, ale zatím mi nic na to neříká, tak snad to taková katastrofa nebude :slight_smile: A neboj, po porodu půjdou kila opravdu dolů pěkně, ale chce to čas. Já byla na původní váze za 5 měsíců a pak jsem se dostala ještě pod původní váhu ač jsem se o to vůbec nesnažila. Ale každá to máme jinak. Pokud se nijak extra nepřejídáš, tak je to přibírání určitě v pohodě :wink:
24. dub 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, jsem 38tt a nahore mam rovnych 10kg..pribirala jsem jen velmi pomalu a po troskach..nejvic po tom 30tt.. :sunglasses:
24. dub 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se na to vykašlu!!! Vážila jsem se dva dny po sobě, vždy ráno a rozdíl mezí vážením byl 1,8kg.... A to se tento měsíc hlídám, ať nezarmoutím doktora jako minule :cry: já už nevím, co mám dělat..... asi nelézt na váhu, pak jsem z toho jen nešťastná :angry:
2. kvě 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aojky, celkem jsem přibrala 21kg. Šlo to postupně a nejvíc na konci těhotenství. Nelam si s tím hlavu, stejně to dáš dolů ani se nenaděješ. Bála jsem se, aby mi nepopraskalo břicho a boky díky tomu přibírání. Ale mazala jsem se krémem Elasti-Q exclusive a kůže to vydržela a nemám nic. A to k nim mám genetické dipozice.
9. kvě 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já jsme 29. tt a mám ca. 6 kg nahoře...výchozí váha byla ca.50 kg....podle mě ale tak těch 12 dám aspoň - teď to asi půjde rychleji, ne?
9. kvě 2012 ve 14:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (23. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem pribrala ve svych 2 tehotenstvich vzdy kolem 20 kg... Az to posledni jsem se drzela rad kamaradky, ktera je nutricni poradce a bylo to jen 9,5 kg!

Pise clanky sem, tak treba pomuze i Vam:slight_smile:

http://svethomeopatie.cz/cs/475-co-jist-v-tehotenstvi
12. kvě 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já mám zatím nahoře 10,5 kg, doufám, že to půjde max na 15 a pak to půjde snadno dolů! Možná bych měla míň, ale jím hodně buchet a zmrzlinky a navíc musím skoro jen ležet, takže skoro žádnej pohyb!!
12. kvě 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@phn já jsem do čtvrtého měsíce blinkala jak šakal,ale i tak jsem přibrala 2 kila.... teď to skáče každým dnem :slight_smile: ale už to neřeším :grinning:
13. kvě 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajn téma. :slight_smile: Ještě jsem nepročetla ostatní příspěvky, ale já to mám tak, že jsem do 27tt přibrala 7kg a od té doby do dnes 32tt, jsem nepřibrala ani deko. Naopak mám dny, kdy mám i o půl kila méně. Je to normální? Zajímalo by mě, jestli také někdo nepřibíral? Dnes vážím 67,8kg.
13. kvě 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek