• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosáklá děloha, co to znamená? Je něco špatně?

19. prosince 2012 
Je něco špatně? Vůbec nic mi totiž neřekla. Jsem ve 12. týdnu.
19. pro 2012 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic není špatně...prosáklá je známka toho, že je dobře vyživená, je v ní pěkně a plně narostlá sliznice, taková nakypřená nebo jak to říct. Většinou se teda tenhle termín používá na samém počátku těhotenství (i když ještě není třeba patrné embryo na uzv), tak prosáklá děloha bývá známka toho, že může jít o graviditu, ve 12.tt jsem se s tím už nesetkala, tam se přítomnost a prosperita těhotenství hodnotí podle jiných měřítek, ale tak proč ne, určitě to není na škodu :slight_smile:
19. pro 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@elana Díky to si mě uklidnila. Byla jsem z toho nějaká rozhozená,když jsem si to přečetla.
19. pro 2012 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, že se našla maminka, která Vám to mohla říct přesně a uklidnit Vás. Vidíte to, taky bych si myslela, že jde o nějaké překrvení, tak se omlouvám. Ach jo, plašanům zdar :slight_smile:
19. pro 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andulka86 Já jsem si právě taky myslela,že je to nějaké překrvení a nechápu proč mi to napsala do nálezu,když je to v pořádku..... :confused: :confused:
19. pro 2012 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag asi abys měla nad čím dumat :slight_smile: je fajn, že je to v pohodě. Já tu jejich hantýrku taky nesnáším a navíc ta moje ještě píše jako.... takže to ani nepřečtu
19. pro 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek