Protein v těhotenství. Myslíte, že bych mohla 1x denně?

11. srp 2020

Ahojky, před těhotenstvím jsem byla zvyklá dát si 1x denně například jako rychlou svačinu protein v prášku s příchutí s vodou nebo mlekem. Teď jsem ve 12tt a mám na to strašnou chuť. Na obalu je teda psáno, že protein není vhodný pro tehotny a kojící ale to proto že to nebylo testováno. Myslíte, že bych ten drink jednou denně mezi jídla mohla? Nebo je to vyloženě špatný?

monika3456
11. srp 2020

Ne, není to špatny, taky si ho dám 🙂

bajjunka
11. srp 2020

Čistý si klidně dej. Ale pozor na sladidla - umělé sladidla by se v těhotenství neměly 👍

margriet
11. srp 2020

Hezky je to shrnuto v tomto článku: https://aktin.cz/je-nebezpecne-uzivat-protein-a...

piskoteka
12. srp 2020

Protein jako takovej je v pohodě. Jde o tu tunu látek kolem. Sladidla a tak. Já ho nepila, ale ne proto že bych se bála, ale zvedal se mi z něj kufr 😀 Dávala jsem si místo toho tvaroh s mlíkem a banánem.

merope
13. srp 2020

Já měla na konci problém s otoky a na to jsem vyloženě protein potřebovala, tak jsem pila i ty nápoje. Pokud ti to chutná a nebudeš to přehánět, tak se dá cokoli.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru